Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Myths - Diskuze
Whirt
Protože nám normální konverzace ve hře dělala neplechu, rozhodl jsem se udělat fórům na dotazy, domluvy a případné návrhy na zlepšení.

Ve hře jsme se hodně domlouvaly na čase, ale rozhodli jsme se, že bude lepší psát, kdy daný člověk může... Samozřejmě kdyby se někdo přidal později, musel bych se s ním jako vypravěč domluvit a začít hru, protože začátek je na tom ta nejtěžší věc, jak pro mě, tak pro hráče.

Dále by jsme se mohli domluvit na různých systémech (protože ty moje někdy nejsou nejlepší Wink), přidáme během hry nové (jako např.: hladovění) a některé odebereme, nebo zjednodušíme.

Jako následující věc by jste se mohli pustit do navrhování věcí, příšer, rostli a kouzel...

Poslední věc: jelikož můj příběh nemá pevnou stavbu a mění se podle vašich rozhodnutí, možná vám přijdou některé z mých částí vyprávění nelogické.

Na konec chci říct, že já jsem dal hře kostru, nyní ji všichni musíme vypiplat do té nejlépe hratelné podoby.


Můžeme začít diskutovat Smile
 
Scarcz
Tak já ti chci prvně pogratulovat, že jsi to prozatim dokázal nějak uvést do pohybu. Upřímě jsem ze začátku moc nevěřil ža by to mohlo nějak dobře fungovat, ale když jsi vyrukoval s tvorbou postavy, skilama a obrázkovým úvodem, musel jsem svůj názor přehodnotit, opravdu smekám že sis na to našel čas. Wink
Jinak ty úvodní obrázky a rozpitý deník jsou parádní, přes co to vytváříš?
 
Flash
Taky bych chtěl poděkovat, protože obětováváš svůj volnej čas k tomu, aby si nám zkrátil čekání. Dík Grin.
Upravil/a Flash dne 14.02.2011 18:51
 
MortuusDominus
Taky se připojim s poděkováním... Libí se mi to. A scenář kolem mý postavy je zatím bezvadnej. Trefil jsi to Grin. Snad tě to nepřestane bavit Wink
 
SkyrimAdmin
nápodobně díky, už se těším až budem pokračovat Wink
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
Zaprvé jsem nesmírně rád, že se vám můj výtvor líbí a chtěl bych vám za to i poděkovat. Je pravda, že jsem nad některýma věcma strávil hodiny a hodiny, ale za takovýhle díky to opravdu stálo. Nemůžu vyjádřit slovy, jak jsem rád, že se vám líbí i ten příběh - zprvu jsem začátky byl trochu na pochybách (zvlášť u tebe Mortuus Wink)...
Z druhé doufám, že i přes tak skvělej start to dokážu udržet - nabral jsem si toho opravdu hodně: Infernal city (který téměř nepřekládám, ale budu se snažit), články na Historii a Božstvo (přeložit víc jak 60 bohů z uesp dá zabrat Smile), škola a teď ještě tahle hra...
A do třetice všeho dobrého... Jelikož náš čas se liší (což jsem už psal), napíšu vám, kdy mě tu téměř určitě zastihnete, ovšem nepočítejte s tím - přece jen nesedím jen u PC Wink

PO - 19:00-23:00
ÚT - 15:00-17:00; 19:00-23:00
ST - 15:00-16:00; 18:00-23:00
ČT - 18:00-23:00
PÁ - 14:00-23:00
SO - Neurčito (11:00-23:00)
NE - Neurčito (11:00-23:00)


PS.: Úvodní obrázky jsou dělaný v Adobe Photoshopu 3 (nechce se mi platit za upgrade Smile), skilly jsou dělaný v malování (klasika) a Zoner Photo Studio 11, kterej jsem dostal jako bonus za koupi PC Smile
Upravil/a Whirt dne 14.02.2011 20:03
 
MortuusDominus
Já to typovala na photoshop, to je inteligentní nástroj...
Jinak já jsem fakt spokojená, ze začátku si říkala, jestli volit si třeba alchymii není blbost a jestli se to v tý hře nějak promítne...ale funguje to, tak je to bájo. Jen bych se chtěla zeptat (bude to asi fakt stupidní dotaz, ale já to hraju prece jen poprvé... Grin) Jak je to se save pozicema? Kdyz by mě někdo po čase zabil, tak mi postava umře napořád, nebo bude nějakej postih (třeba - 50% majetku a bohatství)....nebo jak to vlastně funguje...
 
Whirt
Já bych to asi v jiným než ve Photoshopu nezvládl Grin.
Ohledně skillů - nad těmi jsem přemýšlel hodně dlouho, aby se promítly ve hře a musím, že ne všechny jsou ještě dokonalý.
A ten tvůj "stupidní dotaz" není až tak stupidní Wink. Každej vypravěč to řeší jinak a já nevím, jak je to v originále hry, ale řekl jsem, že nejlepší bude asi odebrání všech experiencí do zbývajícího levelu. (Prostě místo smrti se posuneš na začátek lvl.up) Wink
Dyžtak, jestli má někdo lepší návrh - sem s ním.
Upravil/a Whirt dne 14.02.2011 21:08
 
MortuusDominus
Jo, to mi přijde jako celkem chytrý řešení... Bála jsem se, aby moje hra neskončila ještě dřív než začala... No jelikož ani pořádně nevím, jak to funguje se sbíráním zkušeností, tak mě to nijak extremně nepostihne... Grin Předpokládám, že to bude asi za počet zabitých bestií. A když budu vytvářet lektvary, bude se také přímo zvyšovat alchymie? Myslím, jako je to v TES... (i kdyz to by bylo asi už šílený vššechno propočítávat.)
 
Flash
Tak co? Smile už jsem si myslel, že dneska přece jenom už začnem. Jak seš na tom Whirte?
 
Whirt
No jelikož ani pořádně nevím, jak to funguje se sbíráním zkušeností, tak mě to nijak extrémně nepostihne... Předpokládám, že to bude asi za počet zabitých bestií.

-Experience jsou v této hře trochu složitější věc na pochopení (i na vysvětlování). Vlastně to funguje následovně:
-Máš tři druhy příšer: Magické (Imp, apod.), Hbité (Vlk, puma, apod.), Silné (Troll, Minotaurus, apod.)
-Zabiješ jednu z nich a přičte se ti bod experience Př.: 1/50 (Zaznamenává se i jaký druh)
-Podle toho kolik jsi zabila určitých druhů příšer si můžeš vybrat jednu z hl. vlastností (mana, zdraví, výdrž). Př.: ZABITO: Magie(30) Výdrž(15), Hbitost(5) - vybíráš z nabídky: zvyš si jednu z hl. dovedností - Mana(15), Výdrž(7,5), Zdraví(2,5)
-TOTO JE PRVNÍ ČÁST LEVELOVÁNÍ

A když budu vytvářet lektvary, bude se také přímo zvyšovat alchymie?

-zde záleží na tom jakou hlavní schopnost trénujete (jaký má řídící skill PŘ.: Alchymie INT, Odemykání zámků HBIT, apod) takovou základní schopnost (řídící skill) zvýšíte (vnímejte rozdíl mezi hl. schopnostmi a základními)
-PŘ.: Alchymie (3x zvýšeno), Odemykání zámků (3x zvýšeno), Magie obnovy (4x zvýšeno) (toto jsou hl. schopnosti) - vlastně je to stejné zlepšování schopností jako v Oblivionu (a to se mi nechce popisovat, dyžtak napište, ať dokončím, co jsem načal)
-TOTO JE DRUHÁ ČÁST LEVLOVÁNÍ

Tak co? už jsem si myslel, že dneska přece jenom už začnem. Jak seš na tom Whirte?

-Abych pravdu řekl, těšil jsem se, že dneska začneme, ale kvůli mému nedostatku času to bude těžší - mohl bych s tebou začít už dneska, ale protože jsem tak trochu mimo z učení se třicetistránkového zeměpisu, tak radši asi ne - přece jen bych ti chtěl udělat tak skvělej úvod jako osatním.
Upravil/a Whirt dne 14.02.2011 23:00
 
MortuusDominus
Tak co? už jsem si myslel, že dneska přece jenom už začnem. Jak seš na tom Whirte?

-Abych pravdu řekl, těšil jsem se, že dneska začneme, ale kvůli mému nedostatku času to bude těžší -

No jo no, upletl sis na sebe bič Grin Ber to tak, že kdyz je vysoká poptávka, je produkt žádaný... Ale taky už se těšim, až bude pokračování.... PS: Nezapomen, že Lipton (na předešle, nebo předešlých 2 stránkách ) krok udělal... jen abys to nepřehlídl Grin

PS- jinak nevím, zda sis všiml - ale editovala jsem ten komentář o ty "cestovní kryse" V Morrowind, oblíbený a neoblýbený nepřátelé..
 
Whirt
Grin Jé, toho jsem si v Tribunálu ani nevšiml Frown
Jo a jak to myslíš s tím krokem?
 
MortuusDominus
že jsem napsala naposled, co má Lipton udělat... že jen čekám na odpověd.... abys nepřehlídl to Smile
 
Whirt
Grin Jasně, já si toho všim, všechny postavy mám zaznamenaný, jen Bolgina jsem zatím nezexceloval Smile
Jinka co se toho týče, já sem ti při dávání statusu popletl manu o 10b - dyžtak si ji do svých záznamů připiš: MANA - 160
 
MortuusDominus
Grin tak zdraví a manu si zrovna nepíšu, ale zatím si udělám poznámku...To jsou 2 věci, na který se budu často dotazovat...klidne mi to sem tam napis automaticky
 
Whirt
Ok, a kdyby někdo chtěl znát, jak postupuje v levelování, stačí sem napsat LVL a já vám ten příspěvek upravím na to, jak postupujete Wink
 
SkyrimAdmin
Kdy budeme pokračovat Smile ?
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
Právě ti píšu tvůj tah Wink
 
Scarcz
Jenom připomínám můj minulý příspěvek. Pro případ že by se na mě zapomělo,Wink

Scarcz napsal:
Pomalu dožvýkám onu rostlinu a znechuceně jí vyplivnu."Aha" řeknu pomalu, "to ti asi dlužím poděkování. Neboj nějak se odsud dostanem, myslíš že budeš moct jít?" Zeptám se ho a přemýšlím jak dlouho může trvat cesta do Riverwoodu
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist