Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zamrzlé pokračování levelu - Bug?
MogenCZ
Ahoj,
prosím Vás hledal jsem tak různě po anglicku a tady, ale nikde jsem to nenašel. Mám problém s postupem na levelu. Jsem na lvl 36 a za chvíli bych měl mít 37. Respektive, dávno jsem měl mít 37. Naplňování postupu levelu se zastavilo a ať dělám úkoly jak dělám (hlavní, vedlejší... Jakékoliv), tak se nic neděje.

Nevíte někdo, jak to napravit? Díky moc...

P.S.: nevím, jestli jsem to umístil do správného chlívku. Když tak prosím o přesun.
 
EldeR
Dobrá.... začnem od začátku... Máš originál hru? Pokud ano, máš ji aktualizovanou?

Pak ještě jedna drobnost...máš skilly který používáš na maximální úrovni, nebo ještě ne? Pokud jo, musíš pro postup začít zvyšovat ostatní, nebo (teď nevím, jestli to píšu správně) vylepšit skill kde máš 100 na legendární a pak ho můžeš znovu trénovat.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Wolf5cz
Řečeno ještě jinak, ve Skyrimu nedostáváš zkušenosti za úkoly.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
SuperHunter
Když dostaneš nový level tak se ti ukazatel freezne do té doby dokud nevlezeš přes Tab do toho menu se skillama. Pokud tohle nepomůže tak mě už opravdu nic nenapadá.
Zkušenosti nedostáváš za úkoly ale za zlepšování schopností (plížení, boj s jednoručními zbraněmi atd.).
 
MogenCZ
Hru aktualizovanou mám.

Jo, to expení jsem si neuvědomil. Bohužel, před chvílí se mi zvýšil jednoruční boj na 95 a posuvník levelu se nepohnul. Samozřejmě, že do menu se skillama jsem vlezl, ale nenabízí mi to zvýšení základní schopnosti ani volný bod na skill. Level prostě zamrzl.
Nevím co s tím... Přemýšlím, že bych vyzkoušel cheatem uměle zvednou o 1 lvl. Dá mi to ten bod ke skillu? A když si udělám save před cheatem, budu se moct vrátit (jestli např. ten chaet nezasáhne i do save games). Ještě jsem cheaty nepoužíval, tak s tím moc zkušeností nemám.. Díky.
 
SuperHunter
Hmm to s tím cheatem není špatný nápad. Když si uděláš save před tím než si ho použil a následně ho nahraješ hra se bude chovat jako by si ho nepoužil.

EDIT: Jediné co by to mohlo ovlivnit jsou achievmenty za dosažení úrovní
Upravil/a SuperHunter dne 25.03.2014 21:24
 
Wolf5cz
Na jakou hraješ obtížnost?
Čím je obtížnost větší, tím pomaleji se skilly dostávají.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
MogenCZ
TO je mi jasné, že se expy pomaleji načítají. Teď nevím jaká to je úroveň, je to tuším třetí obtížnost. Opravdu je to ale zamrzlé, prostě se to nepohne... Myslel jsem, jestli se s tím někdo nesetkal a nevyřešil. No, maximálně hold budu muset hrát stále na stejné úrovni. To ale bude jaksi chybět motivace :/
 
EldeR
Popravdě u originál hry plně aktualizované, ani u warezu jsem o tomhle ještě neslyšel.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
fulo77
takýto problém som ešte nevidel ani som o ňom nepočul, nemáš nejaký starší save? skús či sa ti bude dať levelovať keď budeš hrať starší save, príp. vyskúšaj spustiť novú hru, či ti budú nabiehať levely... možno potom nabehne aj v tomto prípade...
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Wolf5cz
MogenCZ napsal:
No, maximálně hold budu muset hrát stále na stejné úrovni.


Smile já hraju pořád na 1. lvlu
Zvyšovat budu, až budu mít dohraný Družiníky, zloděje, univerzitu, císařský a hlavní linii. Pak pudu na datáče.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
SuperHunter
Teď nevím jestli nebudu psát blbosti, Skyrim sem chvilku nehrál. Použil jsi všechny body schopností ? Nevím jistě jestli to dokážou ovlivnit.
 
fulo77
SuperHunter napsal:
Teď nevím jestli nebudu psát blbosti, Skyrim sem chvilku nehrál. Použil jsi všechny body schopností ? Nevím jistě jestli to dokážou ovlivnit.


ak myslíš body pre perky, tak tie vplyv nemajú, tie si môžeš priradiť aj neskôr
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
EldeR
fulo77 napsal:
SuperHunter napsal:
Teď nevím jestli nebudu psát blbosti, Skyrim sem chvilku nehrál. Použil jsi všechny body schopností ? Nevím jistě jestli to dokážou ovlivnit.


ak myslíš body pre perky, tak tie vplyv nemajú, tie si môžeš priradiť aj neskôr


On měl asi spíš na mysli, jestli nemá skilly na 100 Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
fulo77
jaj tak, už vyššie spomínal, že nie, že jednoručáky má na 95 Wink
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
MogenCZ
Ahoj, tak díky všem za nározy. Zvedl jsem si cheatem lvl o 1 a už se zase načítá.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
snížení levelu v perku Skyrim - dotazy, návody,.. 8 05.12.2017 12:56
Bitva o Kopec - pokračování Hry 467 12.03.2015 20:25
Pokračování The Elder Scrolls Archív zodpovězených dotazů 3 04.12.2014 17:31
Pokračování The Elder Scrolls Skyrim - obecně 4 24.11.2014 15:54
úkolů od vysoke levelu Archív zodpovězených dotazů 6 15.09.2014 15:00
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist