Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté
Whirt
No hele, já pro dnešek odcházím. Ztratil jsem spoustu času, v podstatě s žádným velkým výsledkem a akorát jsem z toho smutný...
 
SuperHunter
V pohodě jen bych nerad aby ste si mysleli že to je založený jako nějaká rebelská organizace nebo tak něco.
 
EldeR
SuperHunter napsal:
V pohodě jen bych nerad aby ste si mysleli že to je založený jako nějaká rebelská organizace nebo tak něco.


No... on to tak ale Len propagoval Grin Grin
Osobně mě to je putna, každý má právo rozhodnout se, kde bude trávit svůj volný čas, i když mě to na jednu stranu je tak trochu líto.....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
SuperHunter
Je to pouze alternativa...možná se to zruší možná ne. To se ještě uvidí. Rozhodne se podle zájmu.
 
Nerevar
Mě ale moc nedochází význam tý alternativy. Vždyť tady se dá DrD hrát taky ne? Smile
 
Whirt
Taky jsem si říkal, ale možná jde spíš o to nalákat nové tvůrce a hráče než ty staré. (Je tomu tak?)
 
SuperHunter
No původně to vzniklo kvůli vašemu aprílovému vtípku o tom že se zruší buď hry nebo kobky. Tak vznikl nápad tohle založit. Potom co sem se dozvěděl že to byl apríl se mi nechtělo zrovna moc věřit že sem to plánoval zbytečně. Tak jsem to dneska ráno založil a řekl si že to může být pro ty co tu drží jen kobky + pro ty co si chtějí zahrát nějaké DrD, takže ano Whirte jde o to nalákat i nové tvůrce.
 
Whirt
Uf! To jsem si oddych! Grin
Ten fakt, že to byl záložní plán na ten apríl, to je jedna ze stěžejních informací.

Navíc, Len z toho udělal takovej zmatek. Grin

Fun fact: S myšlenkou vytvořit takový DrD web sem si pohrával, než jsme vytvořili kobky.
 
SuperHunter
No já to vytvořil hlavně proto že to nebude sloužit jen jako DrD herna...ono to bude mít v budoucnu víc funkcí
 
Aurelius
@Whirt: Můžu tě ujistit, že Hrozba prozatím poběží tady na tomhle fóru Wink i když.. její osud je nejasný.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Mike
Utnul bych tudle debatu v tom smyslu, že je opravdu na každém, jak píše EldeR, kde bude trávit volno, s tím, že proti nikomu nic nemáme, jen nás "mírně vytáčí" výlevy Lenerena, jinak jsme všechny nešvary už dávno pustili z hlavy a jedeme si (myslím moderátory) zas každý svoje ve svých životech, kdy většina z nás teď má starostí nad hlavu osobně a tady se zbytečně nechceme handrkovat.

Takže tak, bavme se v klidu o něčem jiném, todle případně řešte přes zprávy, nebo tak nějak. Smile

Tolik k tomu. Taky jdu pracovat, čeká mě ještě k přepracování dost otázek... takže ták. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Já bych utnula tuhle debatu tak stránku dvě dál po škorpovým příspěvku, kdy už de fakto prakticky skončila Grin Grin tohle už je jen natahování Grin

BTW tohle je awesome Grin Grin

https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
EldeR
To s tím natahováním je fakt ... i když na druhou stranu... smutná pravda je, že tolik lidí jako dneska tady bylo naposledy na apríla...Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
To byla zas záživná četba na sobotní večer, díky všem přispěvatelům Smile

Tak, klávesy opravdu cvičím pravidelně. Velké pokroky zatím nejsou, ale mám teď v plánu se naučit Requiem for a Dream (Lux Aeterna) a pak snad i tu Moonlight Sonata, sic v zjednodušené verzi (aspoň pro teď). Až to bude za něco stát, tak zájemcům (Mikeu Grin) pošlu audionahrávku Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Tak už to neprotahujme Grin

Jak si tak doplňuju animační vzdělání, tak sem teď mrkl na Šípkovou Růžu od Disneyho a musím říct, že je to snad nejslabší Disneyovka jakou jsem kdy viděl.

Hlavní postavy jsou tam snad jen z povinnosti a musím říct, že i ten záporák tam nehraje žádnou roli. Růža padne do kómatu, Maleficent se několikrát zlověstně zasměje a rodiče evidentně nechtějí za každou cenu zestárnout Grin

Přesto, jako vždycky, prostě musíte ten film obdivovat kvůli té animaci, ať už Disneyho nenávidíte, nebo milujete.

Jsem hodně zvědavý na tu temnou novou verzi s Angelinou Jolie.
 
nagasadowcz
Disney mně už celkem dávno přestal bavit. Je už opravdu máloco, co si od něj s chutí pustím. A teď mluvím o skutečném Disneym, ne o éře Pixaru a 3D animáčích, tam toho mám rád více. Třeba tolik opěvovaná Sněhurka byla přínosem jen proto, že byla první animovaný celovečerák. Přiznám se, nedokoukal jsem to. Dýchalo to Emérikou tak mocně, že se mi z toho dělalo mdlo Grin

Jo to Miyzaki, to je jiný pán Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
To byla zas záživná četba na sobotní večer, díky všem přispěvatelům Smile

Tak, klávesy opravdu cvičím pravidelně. Velké pokroky zatím nejsou, ale mám teď v plánu se naučit Requiem for a Dream (Lux Aeterna) a pak snad i tu Moonlight Sonata, sic v zjednodušené verzi (aspoň pro teď). Až to bude za něco stát, tak zájemcům (Mikeu Grin) pošlu audionahrávku Grin


Není zač, brachu. Grin

Měsíční sonátu mám rád. Fakt. Asi si jdu pustit... Smile

Víš co by ses mohl naučit (já vím, Lully... ale i tak) - hraje to Mark Howard, kterýho ti opět doporučuju (pod videem je odkaz na jeho kanál) Smile

YouTube Video


(Je to samozřejmě hraný part, který jinak hraje klavír, resp. cembalo v "Choeur des Trembleurs", tedy "Chór třesoucích se" z opery Isis Grin )
Original:
YouTube Video

Upravil/a Mike dne 06.04.2014 00:04
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Naga:

Tak to já proti klasickému Disneymu nemám nic proti. Asi je to tím, že se na to dívám z mnoha úhlů pohledu. Znám detailně historický kontext i Disneyho úmysly s animovaným filmem, takže si stále dokážu jeho filmy (i s tím odstupem času) vcelku užívat (když už ne z příběhového hlediska, tak toho "odborného" ).

Hlavní problém v Disneym je, že převzal prvky hraného filmu a to bohužel kompletně - jeho představou dokonalého animovaného filmu byli uvěřitelné postavy v romantickém světě upravených klasických evropských pohádek... Každopádně v tom je právě jeho kouzlo, že se odvážil dělat něco jiného, než všichni animátoři tehdejší doby, kteří viděli animaci z úhlu grotesky. Díky němu už animace není druhořadé umění a má tolik pozornosti kolik si zaslouží.

Ale myslím si, že právě srovnávat Hajao Mijazakiho s Disneym je z pohledu doby docela irelevantní, vzhledem k tomu, že se aktivní tvorbě začíná věnovat až po Waltově smrti.
Každopádně mám Mijazakiho taky mnohem radši, protože podává přesně krásně vyváženou dávku západní a východní kultury a navíc pouští fantazii víc z uzdy (což Disneymu prostě chybí - až na ty 3-4 filmy jako Fantazie nebo Pinokio).

Cesta do fantazie je podle mě (a vlastně i podle mnohých animátorů) stejně revoluční a velký mezník ve světové animaci, jako Sněhurka v roce 1938. Proč by se jinak Mijazakimu říkalo Walt Disney Japonska (stejně jako Trnkovi WD východu Grin).

Narozdíl od WD mám HM tvorbu celou zkouklou, ale pracuje se na tom Grin
Upravil/a Whirt dne 06.04.2014 00:19
 
Lord Rade
Zas jsem si přečetl jen jednu větu. Ale víte, že byl Walt Disney pěknej úchyl? Dával do pohádek různý sexuální a satanistický podněty. Třeba fotku nahé ženy za oknem. Vyhledejte si to na YT.
Upravil/a Lord Rade dne 06.04.2014 00:21
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
Já je nesrovnávám. To je jako srovnávat český vánoční smažený kapří řízek a japonské suši Grin Já jen říkal, že jeho fakt můžu Smile

Ale jo, jakožto animátora tě zcela chápu. Něco takového mám zas já s hudbou. Je to o úhlu pohledu, jako všechno.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist