Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vylepšenie vecí
tomaskok
Keď si chcem vylepšiť nejaký meč alebo brnenie tak mi to ide iba po 1 úroveň Sad na legendárnu to nemôžem vylepšiť a vždy mi napíše že na to nemám potrebný skill.Ale ja ten skill mám.Prosím pomôžte mi.

Tento problém som hľadal ale nenašiel som ho :/
milujem Skyrim Wink
 
skeve
Musíš mít ovšem na sobě u toho také očarované věci, co ti zdvihnou kovařinu a také vypít lektvat co ti tu kovařinu zdvihne také a nejlepší je mít u toho kovařinu na 100 a to pak děláš docela slušné zbraně a brnění. Na kolikátce máš kovařinu?
Upravil/a skeve dne 27.12.2013 16:52
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
tomaskok
okolo 80
ale mne nejde dať ani železnú dýku na legendárnu Sad
Upravil/a tomaskok dne 27.12.2013 16:57
milujem Skyrim Wink
 
skeve
A na kolikátce máš kovařinu?
Promiň už jsem si to přečetl.
A použiváš na vylepšení zbraní očarované předměty? Na kovařinu můžeš očarovat rukavice, oděv prsten a náhrdelník. Pak je dobré si udělat lektvary na vylepšení kovařiny a mělo by ti to jít.
Upravil/a skeve dne 27.12.2013 17:16
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
tomaskok
OK Smile vďaka
a veci na kovarinu nepoužívam
to treba ked si chcem vylepšiť brnenie na legendárne ? pretože kovárstvo mi na legendárne ide dať ale mne nejde vylepšiť veci na legendárne ale iba na vylepšené Sad
Upravil/a tomaskok dne 27.12.2013 17:39
milujem Skyrim Wink
 
skeve
jo to je v pořádku na legendární je dokážeš vylepšit právě až za pomocí očarovaných věcí a vypití lektvaru.
Recept na kovářský lektvar najdeš zde na foru. Dej lektvary a tam už najdeš potřebné složky, co k tomu budeš potřebovat.
Upravil/a skeve dne 27.12.2013 17:48
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
SeveruS
Pokud chceš vylepšovat na legendární kvalitu musíš mít buď: úroveň kovářství 91 a více + perk pro konkrétní materiál, který chceš vylepšit, nebo: úroveň kovářství 168 a více, což znamená, že je potřeba použít očarované součásti oblečení + případné požití lektvaru na posílení kování..... čím více kovářství podpoříš, tím silněji vylepšíš zbroj, či zbraň samozřejmě.... Kovářství můžeš podpořit maximálně pětkrát: prsten, amulet, rukavice, oděv + lektvar..... já momentálně třeba umím: prsten, amulet, rukavice, kovářská zástěra -> 4 x 29% + lektvar 149%, takže třeba Luk z dračí kosti má sílu poškození 716 a třeba Císařská těžká zbroj má sílu 641 a tak podobně.... V mé Daedrické zbroji je Lydia nezastavitelný tank.... Grin

PS: Kovářství mám samozřejmě na stovce a mám i všechny perky, poněvadž jsem hrozně na prachy a považuju kovářství, alchymii a očarovávání za nejrychlejší možnost jak se stát prvním miliardářem Skyrimu GrinGrinGrinGrin Jen se budu muset odnaučit rozhazovat při chlastačkách s žoldákama.... GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
Upravil/a SeveruS dne 27.12.2013 17:55
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
tomaskok
Vďaka Smile veľmi si mi pomohol Grin
milujem Skyrim Wink
 
skeve
Ale aby jsi dosáhl takového očarovaní věcí na kovařinu, tak si nejdřív musíš očarovat set věci na alchymii, pak udělat lektvar očarování, vypít ho, pak očarovat nový set věcí na alchymii a tak pokračovat, až dosáhneš lektvaru na očarování přez 30% a pak udělat set věcí na kovařinu a lektvar kovářství. Mám věci, co vylepšují alchymii na 29 % a dělám s nimi lektvar na očarování 37% a lektvar kovářství na 147%. Přišel jsem ovšem na to, že pokud použiješ Falmerskou helmu a očaruješ ji na alchymii a pokud ji použiješ do celého setu, tak vlastně budeš mít jeden předmět očarovaný v setu navíc. Pokud si totiž očaruješ na alchymii i čelenku, tak mužeš nasadit čelenku zároveň s Falmerskou helnou a pak budeš mít tím pádem na sobě Falmerskou helmu, čelenku, prsten, náhrdelník a rukavice, to vše očarované na alchymii. Jinak ti jdou nasadit jen 4 předměty na alchymii očarované. Musí to ovšem být obyčejná Falmerská helma. S těžkou falmerskou helmou to nejde.
Upravil/a skeve dne 27.12.2013 18:53
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
tomaskok
OK Smile vďaka
milujem Skyrim Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Kurzor a zaměřovací kříž - vylepšení. Skyrim - dotazy, návody,.. 1 29.05.2017 17:00
Návod na nejlepší očarování a vylepšení věcí Skyrim - dotazy, návody,.. 1 22.04.2017 12:54
Pomoc s vylepšováním zbraní Skyrim - obecně 5 17.05.2015 15:33
Dotaz Legendární vylepšení Archív zodpovězených dotazů 2 09.02.2015 12:42
vylepšení okolí domu Archív zodpovězených dotazů 6 07.03.2014 18:54
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist