Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Záhadný úkol z ničeho nic
Reimarus
Zdravím! Chci se zeptat, zda se někdo ve hře setkal s něcím podobným.
Asi tři herní dny jsem trávil zvelebováním svého domu. Tak si tak rozhazuju věci a najednou za sebou sliším sténání POMOC POMOC, otočím se a za mnou stojí můj ochránce z Jitřenky (zároveň zprávce mého domu) a pořád sténá. Tak jsem na něj klikl a oznala se věta ve smyslu má lásko, já doufala... nebo tak nějak. Tím mi do deníku přibyl úkol ZÁCHRANA a v popisu je Úpíří pán noci musí zemřít. Tak jsem šel zjistit o co jde a šipka mě přivedla k lůžku vůdce banditů na ztroskotané lodi za Větrným žlebem na konci mapy. A teď ta záhada: není koho zachránit, není tu ani upír na zabití. Šipka je na lůžku, tak jsem se zkusil vyspat, zda mě něco nezbudí a nic. Říkám si, že je to Pán noci, tak třeba musím tam přijít v noci. Nahrál jsem to znova a šel tam po půlnoci, jenže to samý, ani spánek na lůzku nic.

Prostě vůbec nevím, co s tím úkolemSad

Máte někdo nějakou radu? Přidal jsem si mod na společníky, tak nevím zda ten úkol nespustil on.


No já to mám jako jeden z hlavních úkolů, dost mi to tam vadí. Jde ve hře nějak zjistit ID toho konkrétního úkolu. Té konzoli na zjištění ID aktuálních úkolů nerozumím, je tam toho moc a většinou zruším něco úplně jiného.
Stejně je to divný, jako kombinace dvou úkolů v jednom (záchrana a likvidace).
Upravil/a Reimarus dne 31.10.2013 22:40
 
Readyxx
Grin zajimave
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Starec
No je to zaujivavé až moc, tých bugov sa v hre skrýva spústa. Mne sa stalo niečo podobné. Pri konverzácii s Kováčom z Varaňova ma poprosil, že sa cíti ohrození od upírov, vraj mám zabiť ich vodcu v dákej jaskyni (nepamätám už v ktorej, myslím hlubiny) normálne mi to naskočilo ako vedľajší quest s označením na mape. Šípka ma viedla úplne až na koniec, kde bola označená na zemi, ale nič som tam nenašiel. Presnoril som to aj cez konzolu, pod podlahou, ale mínus. Skúšal som všetko možné, vyhľadával som aj na wiki niečo s tým questom spojené, ale nič som nenašiel. Proste nedalo sa to v žiadnom prípade vyriešiť. Tak som sa vrátil v save a kováča som zďaleka obchádzal, aby mi nedajbože znova nezadal túto úlohu. Nechcem byť prorokom, ale asi to bude niečo podobné. Nečudoval by som sa ak by som mal niečo staré, ale všetko som mal s najnovšími updatmi.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Reimarus
Tak jsem na nic nepřišel. Pravděpodobně se opravdu jedná o bug.
 
Mike
Bug. Vyřešeno.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Družníci - úkol - Nájemné svaly Skyrim - obecně 12 01.07.2014 22:47
úkol Najdi výtisk knihy zapomnění Archív zodpovězených dotazů 6 05.03.2014 22:34
Dawnguard - úkol: Elder scrolls (Blood) Archív zodpovězených dotazů 18 05.03.2014 11:11
úkol Archív zodpovězených dotazů 12 04.03.2014 10:26
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist