Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Tasemnice
Mett: Já se přes něj nemůžu dostat.. Už mě aspoň 15x zabili a to to hraju chvilku... Nejhorší je, že jsou všude pořád nepřátelé, tak se nemůžu ani pořádně léčit :/

LordeS: To se mi stalo hned napoprvé, ještě v té cele. To jsem ještě nechápala, jak se bojuje, takže mě to docela vyděsilo.
Tak mám dojem, že hned první dungeon mi vydrží tak do konce semestru Grin
 
METTALIC
Tasi: Znám to si pamatuju že něž jsem se odtamtuď dostal vystřídal jsem nějáký ty povolání Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Já jsem altruistická duše, takže hraju za Healera a mám dojem, že to nebyla dobrá volba Grin
 
LordeS
METT : jj taky přemýšlím spíš o válečníkovi. A vážně mne mrzí, že na to není čeština :-/
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
METTALIC
Tasi: Yop to bylo moje první povolání a slavně to nedopadlo.

LordeS: Jop hru jsem poté hrál za warriora Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Whirt
Lidi kteří právě hrajete Arenu... Nechci vám kazit iluze... ale je to vámi Grin
 
Tasemnice
Mett: Ale já to nevzdám!

Whirt: Chápu, tys to dojel bez obtíží napoprvé Smile
 
METTALIC
Whirt: Yop jsem moc zhýčkán dnešními rádoby téžkými obtížnostmi Grin

Tasi: Já ti věřím to dáš Smile
Upravil/a METTALIC dne 19.10.2013 23:51
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
MortuusDominus napsal:
MIKU - prostě se styď , zpytuj svědomí a basta Smile Pfft

Stydím. Pfft Grin Grin


Whirt napsal:
M: No to já teda radši nařežu a navezu to dřevo, pak mě aspoň při kreslení a hraní her nebudou mrznout prsty. A navíc, aspoň si trochu posílím ty svoje "svaly".

Tak lidičky... S touhletou potvůrkou jsem se mazlil neobyčejně dlouho a stále mám pocit, že není kompletní. Každopádně latinský název této akvarijní rybičky je
Pisces Rukutus


Jasnýýý Smile

Hezkýýýý Smile

EldeR napsal:
Mike napsal:
W: No, tak to opravdu nezávidím. To bych radši chodil po domě v kabátě, než stípat, nebo nosit dříví, fakt že jo. A vůbec... ne, díky Bohu za elektriku, nebo na co to topíme. Grin


Tak ty to neplatíš..... tak neděkuj bohu, ale rodičům Grin Grin Grin

No, ono jaxe to veme... ale jo, chápu, co jsi chtěl sdělit. Grin


Á propos, docela zájem o TES I, jak tak koukám... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Mett: Díky Grin

Mike: To bude možná tím, že teď začala předkupitelům chodit Antalogie Wink
Upravil/a Tasemnice dne 20.10.2013 00:01
 
Whirt
Tass: Kdybych řekl, že jsem neměl potíže, bylo by to hodně povrchní. Někteří nepřátelé mě rozhodně napoprvé překvapili, některé jsem přežil díky štěstí (třeba Hellounda jsem potkal po tom, co jsem použil kouzlo na ochranu vůči ohni), některým jsem na kobylku pořádně nepřišel doteď ( i když očarované zbraně většinou řeší hodně problémů). Nejzajímavější překážkou však pro mě jsou v Areně hádanky. Některé jsem díky jazykové bariéře, která u mě před těmi lety byla, neuhodl, každopádně jsou mojí oblíbenou součástí Areny (škoda, že už odpovědi znám). První dungeon však pro mě rozhodně nebyl stěžejní problém.

Healer není vůbec špatná volba (i když jsem ho nikdy pořádně nevyzkoušel), budeš muset hodně často používat ochranná kouzla a doporučuju nebát se kupovat kvanta lektvarů na manu a zdraví. A všem, kdo mají magická povolání vřele doporučuju koupit ničení zdí. Velice užitečná záležitost...

To jsem se rozepsal víc než jsem chtěl Grin
 
Tasemnice
Hádanky jsou skvělá zpráva! Na novějších hrách mi chybí (ty ve Skyrimu, co se pořád opakují dokola, nepočítám.. v Oblivionu jsem si všimla jen těch v DLC Knights of the Nine ).
Pro mě první dungeon stěžejní problém je, jelikož jsem zatím nic jiného nezažila Wink Ještě jsem si ani nestihla zvyknout na ovládání.
Přes kvanta lektvarů jedu vždycky, tady jsem se ale k žádnému zatím nedostala...
Upravil/a Tasemnice dne 20.10.2013 00:11
 
nagasadowcz
Lidi, napadlo mě, že pokud budu mít dost času, rozjel bych tu takový drobný projekt. Byly by to mé úvahy o všem možném, přičemž byste na ně samozřejmě mohli reagovat a rozpoutat debatu. Bylo by to nejspíš v sekci Váš svět. Měli byste zájem?

Ano, bylo to na minulé stránce, ale až ke konci a odpověděl jen Mett. Tak chci vědět, co na to ostatní - jestli nemají zájem, nebo to jen přehlédli.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Tasemnice napsal:


Mike: To bude možná tím, že teď začala předkupitelům chodit Antalogie Wink

Já vííííím! Pfft Smile Jen rýpu. Smile A lituju, že nejsem a) ochoten do svýho Macu instalovat virtuální Windows, abych b ) mohl hrát hry pro Windows na svém Macu, a navíc c) nechci dávat víc jak 1000 Kč do hry, protože d) šetřim na auto - a každá koruna je dobrá. Smile

Pfft
Upravil/a Mike dne 20.10.2013 00:35
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Tasemnice napsal:
Hádanky jsou skvělá zpráva! Na novějších hrách mi chybí (ty ve Skyrimu, co se pořád opakují dokola, nepočítám.. v Oblivionu jsem si všimla jen těch v DLC Knights of the Nine ).
Pro mě první dungeon stěžejní problém je, jelikož jsem zatím nic jiného nezažila Wink Ještě jsem si ani nestihla zvyknout na ovládání.
Přes kvanta lektvarů jedu vždycky, tady jsem se ale k žádnému zatím nedostala...

Ve Skyrimu se to až na jednu jedinou výjimku nedá nazývat hádankami. V Oblivionu ještě sem tam nějaká ta fikanost byla a Morrowind byl hádankami propíchaný tak akorát.
Co se týče ovládání, tak si myslím, že brzy ho budeš mít v malíku Smile
A k lektvarům snad jen řeknu, že pravděpodobnost vypadnutí z nepřátel a truhel je téměř nulová, ale koupí se v Mages Guildu (s penězi to není tak strašné, později je budeš mít na rozdávání a možná se ti podaří nakupovat v den oslav, kdy jsou ceny nižší a některé služby jsou zadarmo, plus můžeš zkusit smlouvat, to vždy pomůže).

nagasadowcz napsal:
Lidi, napadlo mě, že pokud budu mít dost času, rozjel bych tu takový drobný projekt. Byly by to mé úvahy o všem možném, přičemž byste na ně samozřejmě mohli reagovat a rozpoutat debatu. Bylo by to nejspíš v sekci Váš svět. Měli byste zájem?

Ano, bylo to na minulé stránce, ale až ke konci a odpověděl jen Mett. Tak chci vědět, co na to ostatní - jestli nemají zájem, nebo to jen přehlédli.

Tak zkusit to můžeš, jen neslibuju, že na extrémně dlouhé příspěvky si udělám čas Grin
Mimochodem, zde je vidět, jak přímo nepraktické je poslední místo na stránce.

---


Všicí: V poslední řadě, možná už jsem s tím otravný...
...nedokonalá Muréna Smile
 
METTALIC
Whirt: Co tím myslíš nedokonalá Grin ???
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Whirt
Podívej se na její hřbetní ploutev - katastrofa Grin
 
Mike
Muréna je fajn! Smile Mě se líbí, tyjo, tu ploutev neřež... teda, neřeš! Wink


Dara dara, Bastonara! Dara dara Bastonara!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Chtěl jsem ji řezat... totiž gumovat... ale to by vypadalo ještě hůř Grin Ale hlavní je, že ohlasy nejsou negativní Smile

A teď jdu zaslouženě dokoukat LordeSův Let's play. Svůj denní počet výkresů jsem splnil Grin
 
nagasadowcz
@Whirt: Ta ploutev se mi právě líbí Smile

@Mike: Lully je fajn, ale furt dokola je to taky o ničem, jako po čase všechno. Nedávno jsem objevil Prokofjeva, který mě naprosto uchvátil. Zkus ho Wink

Sergej Prokofjev - Koncert pro klavír a orchestr č. 2

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist