Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
nagasadowcz
@Tasi: To je bohůmžel smutná pravda.

@Mett: Už vidím zděšení tvých kolegů, až bys začal věšet svá metalová trika s brutálními motivy Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
Naga: Já a brutalita Grin já jsem mírumilovný člověk GrinGrinGrin fakt!!!! GrinGrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Mett: To já taky. Ale má trička o tom nevypovídají Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Myslíš ta růžová trička, kterážto běžně oblékáš? Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
BadWolf
Sakra, mám najěkaou nudnou depku... nudku Grin Je mi prostě v celku fajn ale nehorázně se nudím Frown
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tasemnice
BadWolf napsal:
Sakra, mám najěkaou nudnou depku... nudku Grin Je mi prostě v celku fajn ale nehorázně se nudím Frown


To se mi už taky stalo.. pomohlo vyspat se Smile
 
EldeR
BadWolf napsal:
Sakra, mám najěkaou nudnou depku... nudku Grin Je mi prostě v celku fajn ale nehorázně se nudím Frown


Hmmm zvláštní ... kdybys byl žena, tak by to bylo vcelku normální, ale to ty údajně nejsi Grin Grin Grin Ledaže ..... Grin Potom by to vysvětlovalo i ty lesbičky Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
EldeR napsal:
Hmmm zvláštní ... kdybys byl žena, tak by to bylo vcelku normální


Tak o tom nic nevím.. nenudím se skoro nikdy Smile
 
EldeR
Tasemnice napsal:
EldeR napsal:
Hmmm zvláštní ... kdybys byl žena, tak by to bylo vcelku normální


Tak o tom nic nevím.. nenudím se skoro nikdy Smile


Drahá kolegyně, netvrdím, že se to týká 100% pozorovaných subjektů, nicméně tato diagnóze byla potvrzena u nadpolovičního množství zkoumaných vzorků, což nemůže být dáno náhodou, nebo statistickou odchylkou. Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
EldeR napsal:
Drahá kolegyně, netvrdím, že se to týká 100% pozorovaných subjektů, nicméně tato diagnóze byla potvrzena u nadpolovičního množství zkoumaných vzorků, což nemůže být dáno náhodou, nebo statistickou odchylkou. Grin Grin Grin


Vážený kolego, záleží na tom, jak velký byl zkoumaný vzorek a do jaké míry byla většina nadpoloviční, teprve z toho lze vyvozovat, zda jsou výsledky průzkumu průkazné Grin
 
EldeR
Tasemnice napsal:

Vážený kolego, záleží na tom, jak velký byl zkoumaný vzorek a do jaké míry byla většina nadpoloviční, teprve z toho lze vyvozovat, zda jsou výsledky průzkumu průkazné Grin


Toto je samozřejmě pravda, stejně jako to, že nepochybný vliv na výsledky má také proměnná, z jaké lokality, sociálního zařazení a věkového průměru byl zkoumaný vzorek.
Nicméně ty, drahá kolegyně bezesporu patříš k té části výjimek, které potvrzují pravidlo. Grin

Kdyby takto reagoval kdokoliv jiný, musel bych brát v potaz také jedno lidové pořekadlo o domestikovaném opeřenci zasaženém horninou o jisté kinetické energii, takže tento posléze vydá hlasitý zvuk svému druhu vlastní. Grin
Upravil/a EldeR dne 07.10.2013 10:05
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
EldeR napsal:
Toto je samozřejmě pravda, stejně jako to, že nepochybný vliv na výsledky má také proměnná, z jaké lokality, sociálního zařazení a věkového průměru byl zkoumaný vzorek.
Nicméně ty, drahá kolegyně bezesporu patříš k té části výjimek, které potvrzují pravidlo. Grin

Kdyby takto reagoval kdokoliv jiný, musel bych brát v potaz také jedno lidové pořekadlo o domestikovaném opeřenci zasaženém horninou o jisté kinetické energii, takže tento posléze vydá hlasitý zvuk svému druhu vlastní. Grin


Jednoznačně souhlasím a navrhuji do budoucna rozšířit výzkum o podrobné statistiky k jednotlivým tebou již navrženým kategoriím lidských samic, neboť věřím, že tyto aspekty mají na celou problematiku velký vliv. Osobně si troufám vyslovit hypotézu, že procento zastoupení znuděných individuí je přímo úměrné majetnosti dané kategorie. Také navrhuji ověření, zda se obdobný jev nevyskytuje i u samců a není zde pouze přehlížen v důsledku tradičního mužského nadávání na ženský a jejich rozmary, které evidentně vychází z tradice a není jinak nikterak odůvodněno Grin
 
Ligos
Co je to tady za shogotoviny? Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Ligos napsal:
Co je to tady za shogotoviny? Smile


To nejsou Shogotoviny..... jen lehce vážná diskuze na nevážné téma Grin

Tasemnice napsal:
Jednoznačně souhlasím a navrhuji do budoucna rozšířit výzkum o podrobné statistiky k jednotlivým tebou již navrženým kategoriím lidských samic, neboť věřím, že tyto aspekty mají na celou problematiku velký vliv. Osobně si troufám vyslovit hypotézu, že procento zastoupení znuděných individuí je přímo úměrné majetnosti dané kategorie. Také navrhuji ověření, zda se obdobný jev nevyskytuje i u samců a není zde pouze přehlížen v důsledku tradičního mužského nadávání na ženský a jejich rozmary, které evidentně vychází z tradice a není jinak nikterak odůvodněno Grin


V podstatě souhlasím, avšak i přes to, že tento jev se vyskytuje nejen u samic, ale i u samců, jedná se o rozdílnou variantu, protože narozdíl od samic, které jak známo dělají mnoho věcí najednou (pomíjím kvalitu) a poté se nudí, samci se obvykle věnují činnosti jedné a po jejím dokončení pokračují činností další, takže jim suma činností vydrží na delší časový úsek než samicím, tudíž k jevu nudy tak často nedochází. Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
LordeS
Ahoj, nehrajete někdo Battlefield 3 ? Pokud ano, přidejte si mne LordeS11 a můžeme dát COOPeračku. Smile
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Leneren
EldeR napsal:
Ligos napsal:
Co je to tady za shogotoviny? Smile


To nejsou Shogotoviny..... jen lehce vážná diskuze na nevážné téma Grin

Tasemnice napsal:
Jednoznačně souhlasím a navrhuji do budoucna rozšířit výzkum o podrobné statistiky k jednotlivým tebou již navrženým kategoriím lidských samic, neboť věřím, že tyto aspekty mají na celou problematiku velký vliv. Osobně si troufám vyslovit hypotézu, že procento zastoupení znuděných individuí je přímo úměrné majetnosti dané kategorie. Také navrhuji ověření, zda se obdobný jev nevyskytuje i u samců a není zde pouze přehlížen v důsledku tradičního mužského nadávání na ženský a jejich rozmary, které evidentně vychází z tradice a není jinak nikterak odůvodněno Grin


V podstatě souhlasím, avšak i přes to, že tento jev se vyskytuje nejen u samic, ale i u samců, jedná se o rozdílnou variantu, protože narozdíl od samic, které jak známo dělají mnoho věcí najednou (pomíjím kvalitu) a poté se nudí, samci se obvykle věnují činnosti jedné a po jejím dokončení pokračují činností další, takže jim suma činností vydrží na delší časový úsek než samicím, tudíž k jevu nudy tak často nedochází. Grin

S posledním tvrzením si dovoluji nesouhlasit, protože já dělám vždy (až na určité vyjímky) více věcí v jeden časový úsek.A po dokončení mé denní dávky úkolů a úkonů, se častokrát nudím.Ovšem jak říká jedno přísloví, Vyjímka potvrzuje pravidlo.
Mimochodem velice zajímavé téma na polemizaci Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
S posledním tvrzením si dovoluji nesouhlasit, protože já dělám vždy (až na určité vyjímky) více věcí v jeden časový úsek.A po dokončení mé denní dávky úkolů a úkonů, se častokrát nudím.Ovšem jak říká jedno přísloví, Vyjímka potvrzuje pravidlo.
Mimochodem velice zajímavé téma na polemizaci Grin


Lene to taky může znamenat, že seš v podstatě ženská, nicméně nevěš hlavu, dneska už to běžně operujou Grin Mimochodem, pokud jsi bedlivě četl text, v jednom místě píšu v závorce cosi o kvalitě vzhledem k množství souběžných činností, ale to není v té konverzaci vůbec důležité..... Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Četl jsem bedlivě a je pravda, že občas je mizerná Grin a ženská fakt nejsem opakovaně jsem se o tom ubezpečil Grin
 
Mopidu
Tak jsem jako svůj úkol "Rozhovor s někým kdo něco dokázal" odevzdala rozhovor s Réjou o jeho desetihodinovým koukání na Puddi Puddi Grin Grin snad to bude za 1 Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
METTALIC
Mopi: Musí Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist