Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
EldeR
Leneren napsal:
Hele rezavá, kaštanová, černá a někde v dáli blond Grin


Každýmu podle gusta.... akorát mě překvapuje, kolik je tady na fóru zapřisáhlých "zrzkofilů" Grin Grin

@Tasemnice: Drahá kolegyně, čistě pro informaci, jakou barvou "srsti" se pyšníš ty ?
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
je, akorát je to trend jinde Grin v Americe se k blondýnám modlí Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
je, akorát je to trend jinde Grin v Americe se k blondýnám modlí Grin


V americe se modlí ke kdejakýmu prdu Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Mno, a co teprv v Egyptě nebo v Tunisu. Pokud se v USA k blondýnám modlí, tak už nevím, jak nazvat náklonost k blond barvě tam....Grin

Jinak, osobně mě blondýnky moc neberou. Ale vzhled není přeci všechno, že?
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Ano, důležitá je taky povaha a, abych to tak řekl bystrost Grin
@Elder: Tak pravda Grin
 
Whirt
Lidi, geniální návod jak složit tričko. Naprosto mě dostal Grin
 
Leneren
To musím zkusit! Grin
 
EldeR
@Whirt: Grin Grin Grin viděl jsem kdysi fakt vědecký skládání trička, ale tohle je evidentně vylepšený zrychlený postup Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Len: no jo, to by dávalo smysl, doma si to overim Smile

EldeR: kolego můj drahý, kolik osrstnenych tasemnic jsi už viděl? Smile
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Len: no jo, to by dávalo smysl, doma si to overim Smile

EldeR: kolego můj drahý, kolik osrstnenych tasemnic jsi už viděl? Smile


Omlovám se za svoji neuváženou řečnickou otázku, která pramení čistě ze zápalu pro naší diskuzi o osrstnění lidských samic, což bylo v důsledku příčinou mého opomenutí tvé parazitické podstaty. Grin

E: Ale uznej, že taková osrstňená tasemnice by byla vskutku unikátní, nehledě k tomu, že by svého hostitele pravděpodobně lechtala ve střevech Grin
Upravil/a EldeR dne 30.10.2013 16:16
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
No fuj, zrovna když jím! Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
A já právě vyprskla smichy uprostřed přednášky Grin ted to vypadá, ze se vysmivam mnohostetinatcum Grin
(Jsem bruneta Smile )
 
EldeR
Ty jsi na přednášce ??? Shock .. no já sem koneckonců v práci, ale i tak ... Grin
No alespoň sis tady ověřila, že ta evoluční antropologie neplatí na 100%, teda alespoň ne na vzorku z 4fanu Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
METTALIC
Leneren napsal:
Koukal jsi na ten sestřih wrecking ball co tu je?Grin to je od ní Grin
BTW seriózím vědeckým výzkumem jsme zjistili, že redhedky vládnou světu, resp. nám co pravidelně naštěvujeme chat Grin


Hmmmm Redheadky :3 Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
BadWolf
Whirt napsal:
Lidi, geniální návod jak složit tričko. Naprosto mě dostal Grin


A Nobelovu Cenu za službu veřejnosti dostává Ten Chlápek Co Udělal Ten Gif! Prosíme pana TChCZTG aby si přišel pro svoji cenu! Potlesk!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Diego
No co se tady člověk ještě o ženských nedozví... Shock Grin
 
nagasadowcz
Tak jsem se ráno vrátil z koncertu, pak na hodinu do školy a pak domů, kde jsem spal skoro doteď Grin

Bylo to super, dnes už ale nemám sílu, takže si to tu pročtu a napíšu vám zítra Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Fakt mě štve, když se vrátím v sedm ze školy, těším se, jak si konečně odpočinu, převlíknu se do pyžama a najednou přitáhne spolubydlící s hejnem kamarádek, aniž by předem cokoliv oznámila. Máme tu bordel, jsem v pyžamu, potřebuju pracovat a ony zaberou celou místnost a piští tady.
Naštěstí mi zdrhly pakobylky a když jsem jim to oznámila, zdrhly i ty kamarádky Grin Tak si říkám, že kdybych si pořídila šváby, přestanou sem návštěvy chodit úplně Smile
 
Diego
Tasemnice napsal:
Fakt mě štve, když se vrátím v sedm ze školy, těším se, jak si konečně odpočinu, převlíknu se do pyžama a najednou přitáhne spolubydlící s hejnem kamarádek, aniž by předem cokoliv oznámila. Máme tu bordel, jsem v pyžamu, potřebuju pracovat a ony zaberou celou místnost a piští tady.
Naštěstí mi zdrhly pakobylky a když jsem jim to oznámila, zdrhly i ty kamarádky Grin Tak si říkám, že kdybych si pořídila šváby, přestanou sem návštěvy chodit úplně Smile

Na to jen... DOBŘE TY! Grin
Ač se to může zdát divné, šváby moc nemusím. Grin
Ale kobylky mi nevadí. Apple
 
nagasadowcz
@Tasi: Správně, pipiny jedny! Co studuje, "kolegyně"? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist