Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Tasemnice
Leneren napsal:
Škoda Sad Grin stejně toho o biologii prozradíš i takhle hodně Grin

Já se to naopak snažím redukovat, protože vím, že jsou lidé, kterým to tady vadí. Ve skutečnosti o tom mluvím víc Grin Až jednoho dne bude ten bájný sraz, povyprávím ti Grin
 
Leneren
Třeba zjistíš jakýže druh existence jsem Grin
 
Mahoney
Já bych tam Tasemnice taky chodil, pokud by to bylo zadarmo Grin Pokud jsi hezká, tak bych si to asi i zaplatil, časem Grin

A vůbec, pojďte někdo na chat, Mopi už je v limbu, ostatní se dávno sebrali.. přijďte Grin
Upravil/a Mahoney dne 21.10.2013 23:45
 
EldeR
No nic du taky spát ...... Mimochodem, není důvod se handrkovat o hovorové označení zvířecí oháňky, byť myšlené vepředu pod úrovní pasu u tvora druhu Homo Sapiens Grin

Navíc Mike to myslel dobře, páč jinak z Lena vyroste hulvát. Teda ne že by mě to vadilo, ale už takhle má náš "levolucionář s božským komplexem" diagnóz víc než dost Grin Grin Grin

Takže malí biologové a malé bioložky, dokonce i parazitoložky s fetišem na grafické znázornění geologického a místopisného rozložení světa TES........ dobrou noc. Smile
Upravil/a EldeR dne 21.10.2013 23:49
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Čauky čau, Eldere Grin
 
Mopidu
Mahoney napsal:
Já bych tam Tasemnice taky chodil, pokud by to bylo zadarmo Grin Pokud jsi hezká, tak bych si to asi i zaplatil, časem Grin

A vůbec, pojďte někdo na chat, Mopi už je v limbu, ostatní se dávno sebrali.. přijďte Grin


Na svou obhajobu musím říct......! Že jsem......... Ňouma? Spáč? Jepice? Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
ÚPff Eldere já jsme duševně naprosto v pořádku narozdíl od vás všech!
A nejsem o nic více julvátský než dlaždič Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
ÚPff Eldere já jsme duševně naprosto v pořádku narozdíl od vás všech!
A nejsem o nic více julvátský než dlaždič Grin


Hele ty "julváte" .... mám sice slovník posledního dlaždiče a vyznačuju se neustálým nadáváním, nicméně to omezuju převážně na verbální formu projevu, páč u psaný formy to nemá za prvý to kouzlo a za druhý to vypadá dost pitomě Grin Grin
Nehledě na to, že by člověk měl rozlišovat kde a před kým může mluvit jak žumpa a kde se to nehodí Grin
Tím neříkám, že tady na fóru by měl každý být jak kniha, nebo za "slušňáka", jenom to, že být "julvátem" za každou cenu nemá smysl, ani kouzlo. Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Ano, pane.Budu tedy za slušňáka.......
 
EldeR
Leneren napsal:
Ano, pane.Budu tedy za slušňáka.......


Lene, nejde o to, jestli budeš za slušňáka, ale spíš o to, abys nakonec nebyl za debila Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Pff Grin nehrozíí....
 
EldeR
Tohle hrozí vždycky Grin Grin Nicméně nejdůležitější je, aby z toho člověku nepovolil svěrač, což by mělo za následek potřísnění spodního prádla biologickým odpadem Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Eh, nevím proč jsi zamířil zrovna ke svěrači, ale ok GrinD
 
EldeR
Leneren napsal:
Eh, nevím proč jsi zamířil zrovna ke svěrači, ale ok GrinD


Já namířím ke svěrači, pouze konstatuju, že nejdůležitější je, se z toho ne.......t Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
To jde říct i jinak Grin
 
EldeR
všecko de říct i jinak Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
Tak mi najděte synonymum pro pomeranč Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Orange? Grin
BTW Mopi, Nere mám nový pozadí na steamu..z Borderlands Grin
 
EldeR
Mopidu napsal:
Tak mi najděte synonymum pro pomeranč Grin

Citrusový plod oranžové barvy Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Tak co, kdo taky se.re na volby? Grin Grin

http://www.navolb...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist