Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Mahoney
Whirt napsal:
Mahoney napsal:
Navíc se hlásím k Uctívačům božského Mika a tyto dvě skupiny nelze kombinovat Grin Grin

To zase nejde kombinovat s Kultem Podsvětí či také známým pod pojmem Fórum, takže se rozhodni Grin


Hmm... asi... se rozhodnu pro fórum Grin Grin (paráda, teď jedu v kufru) Grin Grin
 
Whirt
Mahoney napsal:
Whirt napsal:
Mahoney napsal:
Navíc se hlásím k Uctívačům božského Mika a tyto dvě skupiny nelze kombinovat Grin Grin

To zase nejde kombinovat s Kultem Podsvětí či také známým pod pojmem Fórum, takže se rozhodni Grin


Hmm... asi... se rozhodnu pro fórum Grin Grin (paráda, teď jedu v kufru) Grin Grin

No vidíš jak to bylo lehký. Neboj, svezu tě já Grin
 
MortuusDominus
Zatím neutrální - uvidím, jak se kulty vyvinou a který se mi bude zdát rozumnější ... Smile
 
Ligos
Tohle ale není kult, to je jen klub, schraňující společně smýšlející jedince!

http://img.buzznet.com/assets/imgx/2/0/1/3/9/8/3/1/orig-20139831.jpg

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
MRMLY MRMLY a vůbec! Angry

Cítím se být...
... Karkulínem! Grin

http://obalky.kosmas.cz/ArticleCovers/159086_big.jpg
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Nechcete se na chvíli zastavit na chat? Grin
Jsem tam já a SH a Len (ano, až na mě samá skvadra.. Grin Grin)
A navíc mám dnes náladu na vyprávění svých historek z mého žití a dalších, životních mouder Grin Jak už vám napovídám, je to tam dnes plné špásů Grin

EDIT/ Cože?! A já myslel že jsem od Lindgrenové četl všechno O.o Grin
Upravil/a Mahoney dne 24.10.2013 23:48
 
Whirt
Jak říká Ligos - tohle je jen Klub nepřátel koal
A Kult Podsvětí je tu už velice dlouhou dobu, v podstatě od stvoření fóra.
Zatímco Uctívači Mika se tu objevili jak paraziti před několika měsíci zčista jasna jak epidemie.
 
Tasemnice
Whirt napsal:
Zatímco Uctívači Mika se tu objevili jak paraziti před několika měsíci zčista jasna jak epidemie.


S náma to nespojuj, nic s tím nemáme.
 
Mike
Whirt napsal:
Jak říká Ligos - tohle je jen Klub nepřátel koal
A Kult Podsvětí je tu už velice dlouhou dobu, v podstatě od stvoření fóra.
Zatímco Uctívači Mika se tu objevili jak paraziti před několika měsíci zčista jasna jak epidemie.

Objevili se, protože shledali, že Mike je boží! Grin

Mimochodem, nový avatar, přátelé! Smile

Máha: Karkulín je snad nejlepší od ní... asi si to zas přečtu, neb tuto pohádku miluju Grin Grin
Upravil/a Mike dne 24.10.2013 23:50
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Tasi: Ok, to bylo velice politicky či biologicky nefér vůči parazitům. Uznávám svoji chybu Grin nahraďte prosím slovo paraziti slovem kobylky, abychom se v následujících příspěvcích nenaváželi do nevinných a velice sympatických parazitů Smile Grin
 
Tasemnice
Whirt napsal:
Tasi: Ok, to bylo velice politicky či biologicky nefér vůči parazitům. Uznávám svoji chybu Grin nahraďte prosím slovo paraziti slovem kobylky, abychom se v následujících příspěvcích nenaváželi do nevinných a velice sympatických parazitů Smile Grin


Tak, děkuji Wink


Jinak ta Ligosova koala vypadá vážně evil, to je manipulace... vždyť jsou ve skutečnosti juzí Smile
 
Mike
Doufám, že nikdo nezaloží klub nepřátel Karkulína. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Mike napsal:
Whirt napsal:
Jak říká Ligos - tohle je jen Klub nepřátel koal
A Kult Podsvětí je tu už velice dlouhou dobu, v podstatě od stvoření fóra.
Zatímco Uctívači Mika se tu objevili jak paraziti před několika měsíci zčista jasna jak epidemie.

Objevili se, protože shledali, že Mike je boží! Grin

Mimochodem, nový avatar, přátelé! Smile

Máha: Karkulín je snad nejlepší od ní... asi si to zas přečtu, neb tuto pohádku miluju Grin Grin

Objevili se, protože si jim nasypal cosi do jídla Grin Přece by například metalisti neběželi hned za něčím co má božský původ. Za to takové podsvětí, to je něco jiného Grin

Mimochodem... Ilustrace v Karkulínovi mě doteď neberou. Karkulín byl nakreslenej tak nevkusně.
 
Mahoney
No jo.. rok vydání 2011, to už není stará dobrá klasika Grin
Jinde zas píšou vydání 2007.. člověk už aby si nebyl jistej ani v literatuře Grin
Upravil/a Mahoney dne 24.10.2013 23:56
 
Ligos
Mike napsal:
Doufám, že nikdo nezaloží klub nepřátel Karkulína. Grin


Pokud se o něm bude mluvit v podobném duchu a v takové míře, tak je téměř jisté, že ano....Pfft
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
BTW, Miku, Nago,... nevím kdo je tu ještě na podobné filmové žánry.. shlédnul jsem totok http://www.csfd.c...0-oddelen/ a líbilo se Smile tak se třeba podívejte, když budete mít volný večer Grin
 
Leneren
Ligos napsal:
Tohle ale není kult, to je jen klub, schraňující společně smýšlející jedince!

http://img.buzznet.com/assets/imgx/2/0/1/3/9/8/3/1/orig-20139831.jpg
¨
POD TOTO SE PODEPISUJI!
 
Mike
Whirt napsal:
Mike napsal:
Whirt napsal:
Jak říká Ligos - tohle je jen Klub nepřátel koal
A Kult Podsvětí je tu už velice dlouhou dobu, v podstatě od stvoření fóra.
Zatímco Uctívači Mika se tu objevili jak paraziti před několika měsíci zčista jasna jak epidemie.

Objevili se, protože shledali, že Mike je boží! Grin

Mimochodem, nový avatar, přátelé! Smile

Máha: Karkulín je snad nejlepší od ní... asi si to zas přečtu, neb tuto pohádku miluju Grin Grin

Objevili se, protože si jim nasypal cosi do jídla Grin Přece by například metalisti neběželi hned za něčím co má božský původ. Za to takové podsvětí, to je něco jiného Grin

Mimochodem... Ilustrace v Karkulínovi mě doteď neberou. Karkulín byl nakreslenej tak nevkusně.

no to teda nééénéééé!!!!! Grin Prostě pouze shledali, že jsem boží! Smile proto! Grin

A to ne! Grin Karkulín je ilustrován báječně! Smile

Ligos: mmmmmmmm Pfft

Máha: Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Jinak kamarádi, dnes jsem měl se svou kamarádkou úplně dilema. Já totiž tvrdím, že letopočty musel vymýšlet nějakej debil.. protože co má za logiku, roku 1800 říkat devatenácté století?! Mě tohlencto pravidlo úplně ničí život abych se přiznal. Jednoduše roku 1800 bych říkal osmnácté století, když to začíná 18 ne? Já upřímě nechápu, proč to ještě nikdo nezměnil, protože já když se musím naučit do testu nějaký letopočet, tak se mi to úplně plete... no doufám že se to třeba počátkem Levoluce nebo tak změní.. no uznejte, nebylo by to logičtější?
Upravil/a Mahoney dne 25.10.2013 00:15
 
Whirt
Mike napsal:
no to teda nééénéééé!!!!! Grin Prostě pouze shledali, že jsem boží! Smile proto! Grin

A to ne! Grin Karkulín je ilustrován báječně! Smile

Hele, nevím co je tak božího na narcistické koale, nyní Karkulínovi, ale rozhodně to musí fungovat na lidí se slabší silou vůle.

A ano, Karkulín je ilustrován velice... jak to podat... ne zrovna... pro mé oko. Číst Svatební košili pro mě bylo přijatelnější, než se podívat na to jak Karkulín vypadá. (všechny ostatní postavy vypadali skvěle, jen Karkulín mě odrazoval).
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist