Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
BadWolf
Koalnátky bych si dal.. Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Ligos
Tak hlavně na koalnátky by ale musela být pořádně:

Tlustá koala ( původní obrázek odstraněn)
Upravil/a Ligos dne 24.10.2013 20:23
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mopidu
Asi jsem jeden z těch šťastlivců který zná JEDNOHO člověka co na to kouká osobně Grin Grin Pijte kaktusový džus
http://static1.fjcdn.com/thumbnails/comments/Lossless+audio.+Flac+has+better+quality+sound+while+at+the+_164ce7295c1e4be6d9e7cc5880d9f6ac.gif

jo a ještě na to kouká hRDLA, ten teď taky sleduje novou Korru Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mike
Ligos napsal:
Tak hlavně na koalnátky by ale musela být pořádně:

[img]obrázek odstraněn[/img]

Tady nikdy takový není!!!! Grin Grin

tlustakoala.cz Grin
Upravil/a Ligos dne 24.10.2013 20:24
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
PrincessLeia
To jsem ráda, že jsem se tu setkala s tolika lidma, kteří si jsou vědomi výjimečnosti Avatara! Wink
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
EldeR
Mimochodem, všiml jsem si, že Len aktivně založil kulinářskej topic, ale rozhodl jsem se ho úplně ignorovat a pokračovat v šíření "Spasení skrze rituální požírání koal" právě tady v nekonečný, kde to podle mě má svoje místo. GrinGrinGrin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
první pokus o něco v Photoshopu... Turians can't swim Grin Grin
http://img5.imageshack.us/img5/1765/7qio.jpg
Furt je to první pokus, vím že je to llame Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
EldeR napsal:
Mimochodem, všiml jsem si, že Len aktivně založil kulinářskej topic, ale rozhodl jsem se ho úplně ignorovat a pokračovat v šíření "Spasení skrze rituální požírání koal" právě tady v nekonečný, kde to podle mě má svoje místo. GrinGrinGrin

Pff Grin
 
Mike
EldeR napsal:
Mimochodem, všiml jsem si, že Len aktivně založil kulinářskej topic, ale rozhodl jsem se ho úplně ignorovat a pokračovat v šíření "Spasení skrze rituální požírání koal" právě tady v nekonečný, kde to podle mě má svoje místo. GrinGrinGrin

No ono stačí, že to máš v podpise! Pfft Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Tak jako tak, si nemyslím, že musí mít kdejakej prd vlastní topic ..... Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Takže chceš abych založil topic Prd?
Ok jdu na to!
 
Mike
A jéje, to zas dopadne...

Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
PrincessLeia
Zase sama... Grin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
Šmarjá, tady to zas o víkendu budu muset pročíst. Nějak jsem tu Nekonečnou zanedbával a jindy nemám teď už kdy Grin (...bohové, to je věta xD)
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
nagasadowcz napsal:
Šmarjá, tady to zas o víkendu budu muset pročíst. Nějak jsem tu Nekonečnou zanedbával a jindy nemám teď už kdy Grin (...bohové, to je věta xD)


Buď v pohodě. Je 1:15 Grin Grin

EDIT: Tak dneska jsem to dotáhla ještě o kousek dále Grin Dobrou noc!!! Smile

Upravil/a PrincessLeia dne 24.10.2013 02:18
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
MortuusDominus
Kolikrát je to tu jak na hřbitově, pak člověku na 2 dny vypnou net a vy jste za tu chvilku schopný napsat toho tolik, že nejít sem týden, je snad konec nekonečný Shock Grin

Původně se mi to množství nechtělo číst, ale tentokrát to byla i sranda ( kolikrát jsou to totiž takový ... ) Tohle stálo za to se tím prokousat, už kvůli koalňátkům, to mě málem zabilo ... Grin
To si nechte patentovat, jednou to bude hit...

Co se týče techniky - diskety tak staré nejsou - a i když jsem o pár let mladší, tak pamatuji do PC kazety, jak do magneťáku. Zlatý Atárko, to bylo boží, když mi matka naivně zabavila kazeťák s nadějí, že mě potrestá tím, že bude s hudbou útrum ... to tenkrát nemělo chybu Apple

Miku ! Už zase zlobíme ? Grin myslím tím cenzuru ... Tak znova - styď se a zpytuj svědomí ....


Ehm - přišel mi dnes Anthology - a - ted vás všechny asi namíchnu, protože, zdá se, všichni jsou nadšený ( já svým způsobem taky...) - ale proč sakra to takhle na ty disky narvali a neudělali to, jak tady na tom obrázku u Morru
...

Ani u toho Morru to není DVD - "Tribunal" "Bloodmoon" - ale prostě Disk 1,2,3, se stejným potiskem a nazdar ... Mě by se to líbilo, kdyby to mělo ten správný design... a ne jen u Morru, ale i u ostatních... a to nemluvím o DCL Skyrimu, které jsou (ono je to vlastně 1 DVD ...) tak trochu divně přidané na konci... To abych snad nahradila původní DVD vypálenými a správně si je natiskla - jen ještě pořídit mechaniku s podporou LightScribe...
No - nevadí , nevadí - účel to splnilo - v podstatě mi šlo o to mít to v jednom balíku, mít Origo Areny a Daggu a hlavně o mapy ( ta ze Skyrimu je ale opravdu z lepšího matroše ... tak v rámečkách se to potom nějak srovná ...)

No nic - Jdu pokročit v Aréně, konečně jsem z dungu venku Wink
Upravil/a MortuusDominus dne 24.10.2013 06:42
 
Tasemnice
PrincessLeia napsal:
Buď v pohodě. Je 1:15 Grin Grin

EDIT: Tak dneska jsem to dotáhla ještě o kousek dále Grin Dobrou noc!!! Smile


Dobře ty, já přijdu ze školy v 7 a po chvíli pokusů o učení obvykle padnu.
A co ty, už sis zvykla ve škole? Smile
 
EldeR
Leneren napsal:
Takže chceš abych založil topic Prd?
Ok jdu na to!


To jsi asi "trošičku" nepochopil. Jde o to, že podle mě sem do nekonečný patří v podstatě kde co, ale zakládat další "smysluplná témata" je už malinko mimo mísu, nehledě na to, že to pak ztrácí jisté svoje kouzlo a sklouzává to do úrovně trapnosti....... (Něco jako TV Nova a jejich reportáž o tom, že voda zmrzne)
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
PrincessLeia
Tasemnice napsal:
PrincessLeia napsal:
Buď v pohodě. Je 1:15 Grin Grin

EDIT: Tak dneska jsem to dotáhla ještě o kousek dále Grin Dobrou noc!!! Smile


Dobře ty, já přijdu ze školy v 7 a po chvíli pokusů o učení obvykle padnu.
A co ty, už sis zvykla ve škole? Smile


Ona za to většinou může kamarádka. Když se potkáme k večeru na Fb, je konec. Snažíme se včas rozloučit, ale vždy se to nějak zvrhne a tři hodiny chatu se v naší časové zóně scvrknou na půl hodiny a pak jsme vyděšené, kolik už je zase hodin Grin Ve 12.hodin už to vypadalo nadějně, jenže pak jsme si řekly, že si pošleme gif na rozloučenou a už nebudeme na sebe navzájem reagovat a zvrhlo se to v gifovou válku Grin Až do té jedné Pfft

No i tak se to dá nazvat Smile

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Leneren
EldeR napsal:
Leneren napsal:
Takže chceš abych založil topic Prd?
Ok jdu na to!


To jsi asi "trošičku" nepochopil. Jde o to, že podle mě sem do nekonečný patří v podstatě kde co, ale zakládat další "smysluplná témata" je už malinko mimo mísu, nehledě na to, že to pak ztrácí jisté svoje kouzlo a sklouzává to do úrovně trapnosti....... (Něco jako TV Nova a jejich reportáž o tom, že voda zmrzne)

Já jsem tě pochopil a tamto měl být vtip, ale vidím, že né zrovná úspěšný Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist