Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Loupež století - svitek
evana
Zdravím.
Rada ? - Pomoc ? - Navigace ? Dostala jsem se až do knihovny,kde mi mají dát svitek k přečtení.Než jsem se posadila,uložila jsem hru.Když jsem se posadila,přinesli mi svitek,já ji vzala a hned mě napadli...Budiž,s tím jsem počítala.Problém nastal,že se z té židle nemůžu postavit.Jeden slepec je mrtvý,protože mám prsteny i štít na odražení poškození a kouzel.No sedím tam jak přilepená a nemůžu se pohnout.
Má někdo nějakou radu,prosím?Sad
Upravil/a evana dne 14.09.2013 12:17
 
Nerevar
Zkus si kdyžtak načíst nějakou předešlou hru.

Nebo zkus použít příkaz na přemístění. Ten použiješ tím, že do konzole napíšeš player.coc "lokace", nebo jen coc, teď nevím jistě.

Seznam lokací zde: http://www.uesp.n...ationCodes
 
evana
Děkuji za návrh,ale bohužel - když jsem zadala pouze "player.coc." ,tak mi to napsalo,že ro není správne.Když jsem pak vyhledávala knihovnu v imperial city,tak jsem nic takového nenašla.Protože jsem úplný analfabet na angličtinu,tak ta chyba může být i u mě.V každém případě děkuji.Snad se najde někdo kdo to dokáže vysvětlit i mně jako negramotovy.
 
Nerevar
Zkus tedy do konzole zadat přímo toto

coc "AnvilBenirusManorHaunted"

Tuto lokaci jsem vybral, protože mám ten dům rád. Smile Grin

V případě dalších problémů napiš, pokusím se pomoci. Smile
 
evana
Opět a zas děkuji - zadala jsem co jsi mi poradil,dostala jsem se do baráku,ale stojím jak trdlo a nedokážu se pohnout.Vzdávám to!Nemám už na to nervy - nebudu to už hrát,ale Tobě mockrát děkuji.
 
Nerevar
Tak zkus načíst nějakou předešlou pozici, třeba to ještě půjde. Smile
 
evana
Děkuji - zkoušela jsem to snad stokrát,pak manžel taky v domnění,že jsem někde udělala chybu - nakonec to vzdal a já se pokusila požádat o radu.No nic z toho mi nejde - ani to načtení...Než bych se pomstila počítači - letěl by z okna - tak si najdu nějakou jinou hru.Hezký den.
 
Nerevar
Tak to je škoda Frown

Jseš si jistá? (Ptám se, protože pokud ano, tak téma zamknu a přesunu)
 
evana
Bohužel - jsem si jistá! Hrála jsem to před léty a neměla jsem žádné závažné problémy - asi už nemám takovou trpělivost.Děkuji!
 
Diego
Proč je tento topic v sekci, kde mají být zodpovězené dotazy?
 
Nerevar
Eh, promiň, dal jsem to tam já, nevěděl jsem, kam jinam to dát. A kromě toho, dotaz jsem zodpověděl, jen řešení tazateli nepomohlo, ale jinak to pomoct může. :/
 
Diego
Dobrá, tak to tu nech.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nemůžu prodat svitek + obchod ve Whiterun, jeden krám v inventáři Skyrim - obecně 8 06.12.2016 15:23
Svitek předků Archív zodpovězených dotazů 6 23.05.2016 23:24
Svitek Předků (drak) Archív zodpovězených dotazů 7 24.03.2013 11:27
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist