Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
VIVI - aneb navázání kontaktu s místním duchem
Whirt
Kurňa, ale teď už je to fakt nepříjemný i mě!
Uvítal bych co nejbližší odhalení téhle záhady... jen ať to není nic, co by dokázalo to, že Vivi fakt komunikuje ze záhrobí.
 
Mike
Fakt se bojim. Moc. A ne, nebudu tu čekat na 2,15... Frown Už mi dohořívá svíčka, jsem totiž u tety a nějak předělávaj dvěře, takže lampička je moc velký světlo a vedle spí mimčo... tak radši jen čajová svíčka. A další nemam. Smile A potmě čekat nebudu.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Sorry, navzdory tomu, co jsem před chvílí napsal (i když pochybuji, že to někdo četl), musím ještě něco dodat (a obzvláště to patří Mikovi):

Pokud vás dokáže vyděsit toto, tak bych vás nechtěl zažít, jak přespáváte na starém hradě, kde není elektřina...Grin

Ale už fakt končím, jak jsem řekl...Smile
Upravil/a Ligos dne 08.09.2013 02:29
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Lord Rade
Tak já se nedivím, že se bojíš, když jsi tu jen při svíčce Grin No.. já si pustím seriál a pak sem kouknu.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
Ligos napsal:
Sorry, navzdory tomu, co jsem před chvílí napsal (i když pochybuji, že to někdo četl), musím ještě něco dodat (a obzvláště to patří Mikovi):

Pokud vás dokáže vyděsit toto, tak bych vás nechtěl zažít, jak přespáváte na starém hradě, kde není elektřina...Grin

Ale už fakt končím, jak jsem řekl...Smile

No u mě nejde tak o strach, jako že mi ta záhada začíná také lézt krkem
 
Mike
Ligos napsal:
Sorry, navzdory tomu, co jsem před chvílí napsal (i když pochybuji, že to někdo četl), musím ještě něco dodat (a obzvláště to patří Mikovi):

Pokud vás dokáže vyděsit toto, tak bych vás nechtěl zažít, jak přespáváte na starém hradě, kde není elektřina...Grin

Ale už fakt končím, jak jsem řekl...Smile

No nepřežil bych, tedy, při konverzaci na podobné téma by se o mě pokoušel infarkt... Grin (předchozí post jsem četl. Smile )

No, Rade, našel jsem ještě 1 svíčku, tak možná budu i nadále online. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Lord Rade
Můžu ještě strašit? Grin Vy jste náhodou neslyšeli ten příběh o někom kdo zemřel, ale přesto komunikoval přes chat? Myslím, že to někde bylo ale nedokážu si vzpomenout..
Jinak zkoušel jsem googlit, ale nic podobného jsem nenašel..
no teď jdu na seriál.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mike
Tak o tomto nevim. Bližší ev. info vítáno... Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
MortuusDominus
Mám pocit, že jsem něco takového četla o emailu ... ale myslím, že si taky někdo dělal legraci
EDIT: Hmmmm- taky ten článek jak na potvoru nemohu najít...

EDIT2: Tak 2:15 a nic, jen se tu mihl... (škoda, že jsem to nestihla přesně v těch jeho 2:15)
http://mortuusdominus.sweb.cz/vivi0215.png
Upravil/a MortuusDominus dne 08.09.2013 03:40
 
Mahoney
Říkejte si co chcete, ale dle mýho se tahle záhada teprve začíná rozjíždět..
Jinak, i přes to že jsem milovník horůrků a podobně a do toho všeho mám ještě dost šílený druh humoru, nemám s tím nic společného Grin to jen aby bylo jasno Smile
 
Parrot
Jsem člověk, který si rád dělá srandu z lidí, ale tohle je moc i na mě. Takže já za tím taky nejsem (ostatně, jak bych mohl). Grin
 
Diego
Rád bych věděl, kdo to dělá. Jelikož si nemyslím, že by to bylo něco "nadpřirozeného". Mám za to, že se jedná o nějakého vtipálka. Apple
 
Whirt
No říkejte si co chcete, ale dneska je tu mrtvolné ticho Grin
 
Mahoney
Třeba se s námi tím jeho "sbohem" rozloučil a tím to hasne Grin
 
Parrot
Mahoney napsal:
Třeba se s námi tím jeho "sbohem" rozloučil a tím to hasne Grin


Nebo to bylo takovéto "vražedné sbohem". Něco jako má Arnold Terminátor Hasta la vista baby Grin
 
Mahoney
Parrot napsal:
Mahoney napsal:
Třeba se s námi tím jeho "sbohem" rozloučil a tím to hasne Grin


Nebo to bylo takovéto "vražedné sbohem". Něco jako má Arnold Terminátor Hasta la vista baby Grin


No, to je druhá možnost Grin Grin
 
Tasemnice
Ligos napsal:
Sorry, navzdory tomu, co jsem před chvílí napsal (i když pochybuji, že to někdo četl), musím ještě něco dodat (a obzvláště to patří Mikovi):

Pokud vás dokáže vyděsit toto, tak bych vás nechtěl zažít, jak přespáváte na starém hradě, kde není elektřina...Grin

Ale už fakt končím, jak jsem řekl...Smile


Přespávala jsem v opuštěném loveckém zámečku, jeskyni, starém vojenském řopíku a v nějakém opuštěném stavení hned u hřbitova. Elektřina nebyla samozřejmě nikde. Bunkr byl z toho nejhorší (prach, padající kousky ze stropu, blíže neidentifikovaní hlodavci, totální tma i během dne díky absenci oken atd.). Pochybuju, že hrad je horší, ale i tak mi to nepřipadá nijak zvlášť hardcore.

4fan: Mimochodem, řekněme, že by to byl hypoteticky skutečně duch (čemuž nevěřím). Existoval by důvod, aby psal v arménštině? Grin Těžko. V arménštině bude psát leda někdo, kdo si tu z nás střílí, aby to písmo vypadalo co nejtajemněji.
Upravil/a Tasemnice dne 08.09.2013 11:20
 
Ligos
@Tasemnice: Nějaké opuštěné stavení hned u hřbitova? Nebyla to márnice?Grin

Ne, ale je fajn, že tě taková místa přitahují (teda alespoň předpokládám. Proč bys tam jinak přespávala, že? Z donucení asi těžko...) - protože mě také přitahují...Wink

Co se týče vtipálka, plně s tebou souhlasím! (už jsem mu na stopě, ale pššt!)Smile
Upravil/a Ligos dne 08.09.2013 11:27
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
Márnice to nebyla Grin
Na stopě? Tak to jsem zvědavá (jestli na to fakt přijdeš, tak hlavně na postup)
 
Mike
L: Taky na stopě "záhadě"? Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Amonius - aneb povídka na přání » Skyrim - Váš svět 745 22.04.2017 23:23
Temné Bratrstvo Navěky Archív zodpovězených dotazů 6 07.08.2014 14:35
Pěstní souboje Archív zodpovězených dotazů 19 04.03.2014 01:40
Hearthfire - Problém , aneb dopis ještě nepřišel Archív zodpovězených dotazů 16 02.03.2014 00:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist