Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
weakness
Pakrobolgari
Zdravím, asi pred rokom som hral naposledy Skyrim vzhladom na to že som mal problém s HDD a stratil tak všetky uložené pozície, to viedlo k tomu že som úplne stratil chuť Skyrim hrať ale znovu som sa do neho pustil aj s datadiskami Dawnguard a Dragonborn, vec je tá že sa mi nechcelo začínať úplne odznova tak som si cez konzolu naskiloval one-handed, block a archery(marksman) to boli moje 3 prioritné skilly ktoré som mal na maxe + deadricku zbroj, spočiatku som hral na najvyššej obtiažnosti a potom som obtiažnosť znížil až na znalca, dokonca aj s týmto vybavením, schopnostami a levelom 31 som úplne slabý a robia mi problém aj jednoduchý banditi alebo kostlivci v hrobkách (napríklad jeden z prvých Q u družníkov získať úlomok Wuuthradu) jednoducho nechápem takto komplikovaný si Skyrim nepamatám a to som hrával na obtiažnosti Mistr, vedel by mi s tým niekto poradiť? nejaký tip? diky
 
3kolik
Jestli jsi rok nehrál, prostě jsi zapomněl, jak na to Smile
http://3kolik.blo...i-byt.html - 8 důvodů, proč je ve Skyrimu lepší být upírem než vlkodlakem
 
www.3kolik.blogspot.com
JC666
musíš se do toho zase dostat a nebo si enchani zbraně a pak je eště možnost si upravit kovářské oblečení a vypít kovářský nápoj a potom honem kovat a vylepšovat zbraně :-)
 
Pakrobolgari
nechcem to zase prehnať a precheatovať celý svet Grin rozmýšlam že to rozbehnem odznova bez cheatov, uvidím teda ako dlho mi to vydrží Grin
 
3kolik
Já si myslím, že ta hra je proti tomuhle cheatování nějak zabezpečená tak, aby na jednoruční boj měl i vliv počet skutečně zabitých nepřátel, aby se takhle člověk nedostal v Helgenu na 50 level a měl pak jednodušší průběh Grin Ale možná je to blbost, je to jen mé zdání Grin
http://3kolik.blo...i-byt.html - 8 důvodů, proč je ve Skyrimu lepší být upírem než vlkodlakem
 
www.3kolik.blogspot.com
Pakrobolgari
ale vypadá to tak že máš pravdu, každopádne som si skyrim aj s DLC dal úplne od znovu tak nič som nepokazil Smile
 
Commenus
Jestli mohu poradit, tak necheatuj. Jen si pokazíš hru (a teď nemluvím o zážitku, ale o technické stránce). A pokud je hra těžká, tak buď rád. Ty bys chtěl všechno zabíjet na jednu ránu? Smile
http://img402.imageshack.us/img402/9468/romesig15.png
 
Pakrobolgari
necheatujem vôbec ak ma k tomu nedonutia okolnosti hry ako napr. bugy, napr. som na najnovšej verzii + mám tu hore uvedenú CZ lokáciu, unofficial patch na vanillu a aj na dawnguard + cz lokácie určené na ne, SkyrimHD textury a aj tak nedokážem pohlcovať dušu ladového draka, takže ked na takého narazím musím si ju potom nahodiť cez konzolu, no a keby som chcel všetko dávať na jednu ranu tak by som to bol hral na inej obtiažnosti Wink
Upravil/a Pakrobolgari dne 22.08.2013 16:25
 
DynastyMan
Si napiš na nexusu "dragon soul" je tam perfektní mód, kterej ti přidá do hry kouzlo na vysávání dračích duší Wink
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist