Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Věk Vzestupu
Tondulin
Sednu si poblíž té skupiny a budu je pozorovat.
 
scorpioncz
Aurelius a Mopidu:
"Nebo vytáhni šíp a já tě uzdravím ... umím léčitelský kouzlo ..." řekl Eren, Tal jen zakroutil hlavou a po chvilce dodal "Ti kostlivci byli nějak moc silní ... a ten duch mi připadal divnej ... že by se takhle choval král? a taky by mě zajímalo co mlel o nějakém povstání ... o rebélii by se dalo snad dočíst už jen v knihovně ..." zamyšleně se vydal ke dveřím kudy odešli kostlivci ... bariéra za vámi stále slabě svítí.

Tondulin:
Skupinka se chvíli jen tak bavila a pila, pak jeden z nich vytáhl zlatavou sošku a začal jí ukazovat ostatním, hned na to vytáhl další stříbřitý náhrdelník s velkým smaragdem. Vrabčak si k tobě přisedla se dvěma pivy a jedno dala před tebe "Ti budou určitě od cechu zlodějů ... pokud chceš informace tak jsou docela správná volba, na druhou stranu si nemůžeš být jistej jejich reakcí." naklonila se k tobě "Myslej si že jim to tu patří ... teda skoro jo, ale i tak si musej dávat pozor na stráže ..." pak začala pít z korbelu co si přinesla.

BadWolf:
Spíš ... dál se ti zdá sen ... jsi na nějakém malém palouku v nízkém jehličnatém lese, náhle slyšíš výkřik ale přes stromy není nic vidět ...

Matthew074:
"Jo jo ... kdy já jsem byl naposled v bordelu ..." zasmál se jeden ze čtveřice co seděla u ohně s tebou a začal opékat nějakou krysu, nebo podobně ohavné stvoření "A co je nového ve městě? no prý se do města přistěhoval nějaký bohatý obchodník s klenoty ... jo a když mluvím o přistěhování, tak se přistěhoval i nějaký vůdce nějaké skupiny žoldáků ... myslím že chtěli obnovit slávu tohohle města, ale to by nejdřív museli vymítit cech zlodějů ... to se jim nepodaří." usmál se a další pokračoval "myslím že ty zrovna k cechu patříš ... občas za námi přijdou a taky se ptají ... někdy dokonce i něco dají ..." toužebně se ti podíval na kapsy "ještě tu mám jednu informaci ... stala se tu vražda, tedy to by nebylo neobvyklý, ale mrtvolu našli s pokousaným hrdlem ... skoro jako by to byla práce nějakého zvířete ... stráže si s tím však jako vždy nevědí rady." oheň začínal uhasýnat a tak do něj hodil jeden z bezdomovců kus nějakého nábytku.

SuperHunter

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
No tak co, ve snu se mi nemůže nic stát... snad Grin...
Takže to jdu prozkoumat.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
matthew074
"Somráci jedny za..." Zamrmlám si pro sebe pod fousy a přisunu si blíž k ohni. Chvilku se zamyšleně dívám do ohně mezitím si pravou rukou prohledávám kapsy po chvilce tupého civění do zdroje tepla vzhlédnu na skupinku bezďáku a promluvím k nim : "Takže říkáte obchodník?"Šibalsky se usměju vytáhnu z kapsy čtyři mince a ke každému z členů osazenstva u ohně hodím jednu. "Řekněme že bych si od něj něco chtěl koupit ,kde bych ho našel?."
 
Matthew
scorpioncz
BadWolf:
Spíš ... zdá se ti sen ... jdeš ke zdroji toho zvuku, musíš se prodírat nízkými jehličnatými stomy ... stromy jako by ti zabraňovali v přístupu ... znovu jsi uslyšel křik, musí být někde blízko ... dokážeš rozeznat že je to křik nějaké ženy. Málem jsi zakopl o meč zabodnutý do země ... vypadá staře a jsou na něm vyryty tvary podobné stromům.

Matthew074:
"Hmm ... najdeš ho ve šlechtické části města ... v tom vznešeným sídle co je naproti hostinci u plného měšce ... " všichni si zlaťáky uklidili ... a jeden si začal prozpěvovat nějakou písničku. Všiml sis že k vám přichází člen cechu zlodějů, má jejich typickou zbroj a nijak se nezkouší skrývat ... avšak všiml sis, že v uličce kolem které prošel, se něco stříbrně zalesklo.

Aurelius a Mopidu

Tondulín

Superhunter

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
matthew074
Uličky si zatím nijak zvlášť nevšímám raději zůstávám u ohně přecejen na takové daleké výpravy ještě nemám dost sil. Přitom lebedění u ohně počkám co se vyklube z nově příchozího.
 
Matthew
Aurelius
"To beru.." řeknu neochotně a pokusím se na sobě nenechat znát bolest, když budu vytahovat šíp. (abych vypadal jako hrdina Grin)


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
scorpioncz
Aurelius a Mopidu:
Přelomil jsi šíp, bolest však byla tak silná že jsi musel zatnout zuby aby jsi nevykřikl, pak už bylo celkem jednoduché zbytek šípu vyndat ... Eren k tobě přišel a začal ti nohu léčit. "Tak hotovo ... teď bychom asi měli následovat ty nemrtvé, stejně nemáme jinou možnost." řekl Eren když ti nohu doléčil.

BadWolf:
Ve snu se dál snažíš prodírat se stromy a blížíš se ke zdroji křiku ... ucítil jsi jak tě na nohách a rukách ovinují jehličnaté větve a s tvým výkřikem ve smrtelné agónii tě trhají ... Probouzíš se zpocený a odněkud zvenku slyšíš nějaké vytí, které tě nejspíš probudilo z noční můry.

Matthew074:
Muž od cechu zlodějů k vám přisedl a sám si vyndal kus chleba, ale než začal jíst, tak se na tebe obrátil a řekl "Fargo ... máme pro tebe práci ... slyšel jsi o o tom obchodníkovi co nedávno přijel? tak to je ta práce ... má ve vlastnictví takový ... řekněme kámen." zakousl se do chleba, a když se podíval na ostatní u ohně tak jim dal po jednom zlatém "Ten kámen vypadá skoro jako safír, prostě je takovej modrej ... možná světlejší ... mě vyslali abych ti šel pomoct." zase si kousl do chleba. Z uličky kde jsi předtím zahlédl záblesk se ozvalo pár cinknutí nějakého kovu a jakoby se vzdalovalo, pak následovalo jen ticho, praskání ohně a zvuky jak se ostatní krmí.

Tondulín

Superhunter

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
matthew074
Prohlídnu si svého nového kolegu odplivnu utřu sliny z úst podívám se na něj a jako "profík" k němu promluvím : "Neděláš si ze mě prdel náhodou? Nevím jestli chci dělat s někým kdo ani nedokáže bejt trochu nenápadnej si to sem naštráduješ jak král. Zrovna si říkám v tý uličce vedle tebe něco zařinčelo možná sou ti v patách stráže." Povzdechnu si nad svým "parťákem" šéfem či co to je za geroje a kouknu na uličku zvednu se lenivě od ohně a znovu promluvím k tomu co přišel: "Takže a jak se vůbec jmenuješ? Přece nebudu makat s někým koho ani jménem neznám. Zbytečný formality tu nepotřebujem zvedni se a dem makat než z toho města zdrhne." Po krátkém seznamovacím rozhovoru se obezřetně vydám do uličky.
 
Matthew
BadWolf
Začnu zhluboka dýchat.
"Do suchýho kabátu! Další noční můra."
Otřu si pot z čela a uklidním se.
"Ale zajímalo by mě co to mohlo být za meč. No, dneska jdu do Věže, tak bych se mohl podívat do knihovny."
Na chvíli se odmlčím.
"No jo! Věž! A ty děcka s tou roztomilou holkou!"
doufám že jsem nezaspal a pro jistotu se začnu rychle připravovat a pak půjdu na místo určení.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mopidu
"Bohužel je to asi nejlepší nápad" kývnu, prohledám to ikolo jestli jsou některý šípy ještě v celku (mohly by se hodit) a budu je následovat
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Aurelius
"Hmm.. nejspíš, ale nejprve bych to tu prohledal." řeknu a začnu nakukovat do hrobů.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
scorpioncz
Aurelius a Mopidu:
Eruwien se sehla pro pár šípů, které vystřelila nemrtvá stráž, i přes to že jsou strašně staré, tak se zdají pevné a účinné (našla jsi 11 starobylých elfských šípů). Tal se s připraveným štítem pomalu prošel dveřmi a Eren zakroutil hlavou když uviděl Aurenila prohrabávat hroby ... a vydal se také ke dveřím, méňě obezřetně než Tal. Aurenil začal nakukovat do rakví, v první nebylo nic nežpavučiny a nějaké smetí, ve druhé je malý měšec, ze třetí na tebe vylétl netopýr ... poté za zmínku stojí už asi jen sedmá rakev, která ukrývá nějakou starou knihu vázanou v modře nabarvené kůži a se znakem magie vody.

BadWolf:
Po rychlé přípravě jsi vyšel z domu a zamířil k hospodě, kde jsou ubytovaní novicové cestující k věži. Je častně ráno, teprve vychází slunce které tě hřeje do zad ... Netrvalo dlouho a dorazil jsi do hospody, nikdo tu není což se dá očekávat když je tak brzo ...

Matthew074:
"Jsem Daren ... a proč si tu takhle vykračuju? no nevím jestli ti to došlo ..." usmál se " ale ovládáme skoro celý město ... i kdyby mě stráže chytili tak by na mě nic neměli ... a kdyby měli ... tak mi cech pomůže ... ale s tou krádeží to bude složitější." prošel jsi kolem něho a nenápadně jsi se vkradl do uličky ... nikdo tam není, pokud tam někdo byl tak se musel odplížit pryč.

Tondulín

Superhunter

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
matthew074
Když v uličce nic nenaleznu vrátím se k Darenovi.
"Nojo tak trochu jsem pozapomněl že tohle není Dirim. Jinak už bychom teda mohli jít "navštívit" našeho obchodníka ať už to máme z krku."
Povím a vydám se směrem k šlechtické části města. Cestou se ještě Darena zeptám :
"Máš nějakej plán? Nějaký informace? Já toho teda moc nevím jen to že ten zmetek má něco co chcem. Víš vůbec kde si ten šutr schovává nebo budem muset improvizovat?"
 
Matthew
Aurelius
"Výborně tohle si vezmu.." seberu měšec a následně i knihy se slovy "Tohle se taky bude hodit." poté se podívám na Erena. "Něco se ti nelíbí? Nejdřív jsi kuchtík, nakonec expert na pasti.. a teď dokonce léčitel." pomalu k němu přijdu. "Co jsi vlastně zač? A teď pravdu."


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
scorpioncz
Aurelius a Mopidu:
Aurenil si vzal měšec se 13 zlatými a zajímaou knihu, Eren mu pak odpověděl "Jo nelíbí, vykrádání hrobů je neuctivý ... ale jak chceš, nevíš jestli jsou ty hroby chráněný nějakým kouzlem." na chvilku se odmlčel "a ty si myslíš že jsem celej život dělal kuchaře? když chceš pravdu, řeknu ti jí ... nemusím se stydět za svojí minulost. Jsem z věže magie, proto umím kouzlit a tady hledám svojí minulost, někde je tu pohřben jeden mág, který má někde na své rakvi napsanou nějaká slova v dávném jazyku ... ta slova musím znát." pak se otočil a rychle zašel za dveře.

Matthew074:
"Nevím kde to má ukrytý ... to je na tom ta zábava, musíme to najít. Jinak se tam dostaneme sklepem, ten budeme muset nejprve odemknout, potom vlezeme dovnitř a zbytek se uvidí ... nejlepší by bylo zase sklepem vypadnout." Prošli jste hradbami do šlechtické části, stráže se ani neobtěžovali vás zastavovat. "Nemělo by být složité se dostat přes plot ... je kamenný bez nějakých pastí či podobných věcí ..." dořekl když jste poodešli od stráží. Pomalu se blížíte k místu kde má stát ten dům, stačí už jen jít rovněa poté zahnout přímo k brance před hlavním vchodem, nebo by se dalo projít úzkými uličkami a dostat se k domu zezadu.

Badwolf

Tondulín

Superhunter

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Mopidu
Pokrčím na Aurenila rameny a jdu dál
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Aurelius
"Díky za přednášku." poznamenám, když se zmínil o vykrádání hrobů. "Mým úkolem je tuto jeskyni zbavit temné magie.. a těchle oživlých stvůr." dodám. Budu ho následovat a nakonec zvolám "A víš co jsem já? Já jsem 'Temný' elf. Nejspíš si o mě musel slyšel.. Aurenil Arenol." při posledních slovech se ironicky ukloním. "Nejspíš jste se o mě museli něco učit, ne?" uchechtnu se. A budu ho následovat.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
matthew074
"No není to zrovna geniální plán ,ale pořád je to plán tak se na to vrhnem. Jinak když nás chytnou doufám že se nenecháš chytit já na tebe čekat nebudu. Vezmem to raději vzadem tam snad žádný překvapení číhat nebudou."
Dořeknu to a vydám se s Darenem uličkami za dům pokud nebudou žádné komplikace pokusíme se dostat (je-li sklep zamčený) hrubou silou dovnitř.
 
Matthew
BadWolf
Budu tu na ně chvíli čekat. Zatím si budu prohlížet opilce co se za chvíli probuděj s kocovinou [insert evil face].
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Věk Vzestupu • Diskuze Zdejší kobky 12 15.09.2016 22:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 1436 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 4351 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 2834 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2417 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 8659 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 4772 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4083 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4069 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 4862 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist