Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
NOVÝ FAKT O SERANĚ PRINCEZNĚ UPÍRŮ
Werewolf
Zdravím vážení dlouho jsem se na této stránce neukázal,protože nebyl čas.Objevil jsem nový fakt o Seraně,pokud máte v Dawnguardu české titulky určitě jste to postřehli také.Poslední misi (ať už za upíri či Dawnguardy) jak zabijete Harkona tak začne ze svých úst vyslovovat svá poslední slova: SERANO TVŮJ VLASTNÍ OTEC !.Mám takoé domění že Serana má jiného otce než Harkona trochu jsem pátral jak ve Skyrimských knihách tak v reálu a přišel jsem na zajímavý oběv.Seranina matka Valerika (už když byla dcerou chladného přístavu) jednu chvíli byla s uctívačem Molag-Bala ( se Strážcem bájného úsvitu ),který byl taky upír a pak přešla k Harkonovi, (Harkon lhal o tom že je odjakživa upír) byl to obyčejný voják pak ho střelili šípem do kolene (ne dělám si srandu Smile ).Byl to obyčejný voják,ale pak se mu něco stalo a musel být doma vyhodili ho od armády a pak potkal Valeriku zamiloval se doní a ona ho přeměnila no a teď se dostáváme k tomu že se narodila Serana on si myslel že je to jeho dítě ale později zjistil že ho podvedla stím akolytou a to byla taky věc kvůli které se změnil ne jenom kvůli tomu proroctví..........
 
clown333
hmmm ... toto je celkom zaujímavé zistenie
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Demetrius
Zajímavá domněnka, ale Harkon to (alespoň podle hlasu) myslel jako zděšení typu: ,,Serano, jak jsi mohla. Jsem tvůj vlastní otec".

I když, možné je vše, to nepopírám Smile
Nejoblíbenější díl:

http://i1003.photobucket.com/albums/af156/Scorien/Elderscrolls4.jpg

Steam jméno: Commenus
Oblíbená rasa: Imperiál
Oblibený způsob hraní: Těžká zbroj, meč + štít, obnova
Oblíbená frakce: Ledohradská univerzita
Politický směr: Cyrodiilská republika
 
3kolik
Takže jsem asi týden a půl chodil po světě s dcerou Molaga Bal a v ruce jsem měl Palcát Molaga Bal? Molag mě musí milovat Grin Grin
Upravil/a 3kolik dne 14.08.2013 15:36
http://3kolik.blo...i-byt.html - 8 důvodů, proč je ve Skyrimu lepší být upírem než vlkodlakem
 
www.3kolik.blogspot.com
Thall
a jak si nato prisiel ? v nejakej kinehe alebo na stranke ?
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
Starec
Celkom zaujímavé. Podobná zápletka je aj z Safirou od cechu zlodejov, jej skutočné meno je tiež veľkou záhadou. Ono sa to bude skrývať možná v niektorej knižke. Tak ma napadá či náhodou Bethesda takéto záhady schválne nezakomponovala do hry, s tým že neskôr vyjdú ďalšie DLC-čka s riešením týchto záhad. Nebolo by to celkom od veci, aspoň niečo nové by pribudlo.
Ja mam zo Selanou pokoj, zasekla sa, nechce ma nasledovať, tak mám náhradu Selene Kate s ktorou som nadmieru spokojný.

PS: tak ma len napadlo, že v preklade je skutočne "Serano, jak jsi mohla. Jsem tvůj vlastní otec" aspoň ja to mám takto, engliš neovládam, takže podla orginál dialógu to neviem posúdiť, nebolo by od veci ak by to niekto kto ovláda GB po preskúmal.
Upravil/a Starec dne 14.08.2013 20:29
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Werewolf
Kluci a holky ano možná to tak Harkon myslel jako že je její otec to je záhada jo a 3kolik ty jsi jen šampion Molag-Bala a né jeho uctívač Grin a taky nepatříš k Bájjnému úsvitu Grin
 
Werewolf
A budu sem psát i další řešení záhad pokud by ste chtěli
 
Thall
Starec napsal:
Celkom zaujímavé. Podobná zápletka je aj z Safirou od cechu zlodejov, jej skutočné meno je tiež veľkou záhadou. Ono sa to bude skrývať možná v niektorej knižke. Tak ma napadá či náhodou Bethesda takéto záhady schválne nezakomponovala do hry, s tým že neskôr vyjdú ďalšie DLC-čka s riešením týchto záhad. Nebolo by to celkom od veci, aspoň niečo nové by pribudlo.
Ja mam zo Selanou pokoj, zasekla sa, nechce ma nasledovať, tak mám náhradu Selene Kate s ktorou som nadmieru spokojný.

PS: tak ma len napadlo, že v preklade je skutočne "Serano, jak jsi mohla. Jsem tvůj vlastní otec" aspoň ja to mám takto, engliš neovládam, takže podla orginál dialógu to neviem posúdiť, nebolo by od veci ak by to niekto kto ovláda GB po preskúmal.

Zda sa mi ze Safirine meno je napisane v liste ktory pisal kovac z havranej skaly. Je v Havranej Skale v dome kovaca v zadnej miestnosti od ktorej musite dostat kluc
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
Mike
Werewolf napsal:
A budu sem psát i další řešení záhad pokud by ste chtěli

Bylo by žádoucí na každou z nich založit samostatné téma.


Á propos, nedělej doubleposty, tj., dva po sobě jdoucí příspěvky od stejného uživatele. Pokud máš potřebu sdělit po naspání příspěvku ještě něco, využij, prosím, možnost editace, kteroužto nalezneš v pravém dolním rohu každého svého příspěvku.
Pokud bude i nadále přes toto upozornění vkládat doubleposty, může to být v souladu s Pravidly tohoto fóra bráno jako přestupek a na základě toho může být udělena sankce, určená moderátorem/administrátorem.

http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Tenhle "fakt" se dozvíš ze hry, potažmo z rozhovoru s Valerikou. Tudíž se domnívám, že to není až taková zajímavost. Toť můj názor.
 
Michcal
Harkon je otec Sereny, proč by jinak postupovala rituál.
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Starec
Thall napsal:
Zda sa mi ze Safirine meno je napisane v liste ktory pisal kovac z havranej skaly. Je v Havranej Skale v dome kovaca v zadnej miestnosti od ktorej musite dostat kluc


No len tak pre zaujímavosť som si tam odskočil, urobil zálohu a ten dopis ukradol. Síce je tam popis udalosti, ale o pravom mene ani zmienka, ledaže by nosila meno po otcovi, ktoré jej pravdepodobne dala matka. Na skúšku som ten list dal Safire, prijala ho bez problémov, s tým, že ho už dávno hľadala, dostal som aj dáku nepatrnú odmenu. Dúfal som, že to začne dáke nové hľadanie, ale nič, dokonca na otázku, či mi prezradí svoje pravé meno, zopakovala starí dialóg o tom že až príde čas.
Nepatrí sa to tu akože rozoberať, téma je založená o Serane, ale zároveň aj o záhadách, takže nebolo by od veci aj túto záhadu trocha objasniť.
Mám dojem, že Safira má dáky quest v batvôžku. Síce ja som sa tam ešte nedopracoval, som síce už cech majster, ale ma už hnevali tie nespočetné nové úlohy, tak som to nechal tak. Lenže niečo to bude mať do seba. Tajomstvo Safiri, ten list, obidvaja bratia v cechu zlodejov a najviac ma zaujal oblek čierneho strážcu ( v skrinke u kováča), ktorí je veľmi podobný oblečeniu majstra cechu, ale má oveľa lepšie vlastnosti pre dané remeslo. ( pravdepodobne ide o oblek zakladateľa cechu) Takže niekde medzi tým bude niečo ešte určite zaujímavé, len prísť nato ako ten quest rozlúskať.
Bude to chcieť spústa času, skoč sem, dones toto, ukradni hento, určite aspoň 100 krát a boh vie čo ešte k tomu.

Nevadí, umiestním teleport znova u džbánu a pred kryptou, aby som nemusel behať jak šašo von a dnu a rýchlim presunom budem plniť úkoly. Snáď sa to bude dať doriešiť.
Upravil/a Starec dne 16.08.2013 06:05
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Ligos
Nevím, proč tu řešíte otázku Harkonova otcovství.
Harkon je pokrevním otcem Serany. Harkon obětoval tisíce nevinných lidí, aby tak naplnil smlouvu s Molag Balem a stal se nesrmtelným (protože jediné, čeho se obával, byla smrt).
Spolu se svou rodinou (ženou a dcerou) postoupil rituál přeměny. O tomto hovoří i sama Serana a dodává, že rituál samotný byl velmi ponižující.
Navíc, Harkon nebyl před přeměnou obyčejný voják, ale mocný král/vládce rozsáhlého území.
A proroctví, ve kterém ve hře jde, přišlo na scénu až po přeměně Harkona. Důvod přeměny je Harkonův strach ze smrti, jak je psáno výše.
První příspěvek je naprostý blud...

Není co řešit ... http://www.uesp.n...ord_Harkon
Upravil/a Ligos dne 16.08.2013 06:19
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Demetrius
Ligos napsal:
Nevím, proč tu řešíte otázku Harkonova otcovství.
Harkon je pokrevním otcem Serany. Harkon obětoval tisíce nevinných lidí, aby tak naplnil smlouvu s Molag Balem a stal se nesrmtelným (protože jediné, čeho se obával, byla smrt).
Spolu se svou rodinou (ženou a dcerou) postoupil rituál přeměny. O tomto hovoří i sama Serana a dodává, že rituál samotný byl velmi ponižující.
Navíc, Harkon nebyl před přeměnou obyčejný voják, ale mocný král/vládce rozsáhlého území.
A proroctví, ve kterém ve hře jde, přišlo na scénu až po přeměně Harkona. Důvod přeměny je Harkonův strach ze smrti, jak je psáno výše.
První příspěvek je naprostý blud...

Není co řešit ... http://www.uesp.n...ord_Harkon


Mohl bych se prosím zeptat, čeho byl král?
...historie Tamrielu mně dost zajímá a o Harkonovi jsem de facto nikde nečetl...
Upravil/a nagasadowcz dne 27.08.2013 13:48
Nejoblíbenější díl:

http://i1003.photobucket.com/albums/af156/Scorien/Elderscrolls4.jpg

Steam jméno: Commenus
Oblíbená rasa: Imperiál
Oblibený způsob hraní: Těžká zbroj, meč + štít, obnova
Oblíbená frakce: Ledohradská univerzita
Politický směr: Cyrodiilská republika
 
Ligos
Nevím, čeho byl král - vycházím jen ze článku na wiki o něm (odkaz výše), kde je zmíněno, že "Než se stal upírem, byl Harkon velmi bohatým vládcem země. Bál se však smrti. Uzavřel proto smlouvu s Molag Balem a stal se nemrtvým, spolu se svou rodinou..."

Takže jakému vládl území lze spekulovat... Vzhledem k tomu, že to byl Nord, mohlo by to být někde ve Skyrimu. Mějte také na paměti, že to bylo dááávno před vznikem císařství. (Serana se přeci velmi podivuje, když po opuštění sargofágu zjistí, že Cyrodiil je nyní hlavní imperialistické území.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Michcal
Já bych ještě upřesnil, že by bylo vhodné brát v potaz okolí hradu volkihar
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Ligos
Michcal napsal:
Já bych ještě upřesnil, že by bylo vhodné brát v potaz okolí hradu volkihar


Tak určitě, ale je třeba mít na paměti, že Harkon nebyl původním pánem hradu, ale před ním vlastnil hrad někdo jiný.
Vycházím tak z rozhovoru se Seranou, která líčí, že na nádvoří hradu za předchozích majitelů stály sluneční hodiny. Seranina matka je nechala předělat na hodiny měsíční...
Takže Harkon mohl vládnout i jinde. Kdo ví?
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nové DLC Představy o Skyrimu 44 07.04.2021 23:41
Používání kovářstí a očarování, nové postavy... Skyrim - obecně 5 07.07.2016 20:25
Nové levely Skyrim - dotazy, návody,.. 13 25.06.2014 17:35
přihlášení na novém PC Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 01:09
Nová kouzla Dawnguard Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 01:05
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist