Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Stín
Ikkashi
Lidi, pomůže mi někdo?
Byl jsem v jedné jeskyni a jak jsem z ní vylezl stína jsem měl před ní páč jsem k ní dojel na něm, ale potom jsem se jen tak procházel a já blbec si sedl na mího dalšího (obyčejnýho) koně u Markarthu. Tím pádem se semnou začala teleportovat ta herka a né stín? Nevíte kde ho zase najdu? Před jeskyní už není ..... Předem díky
 
Mike
Ahoj,
zkus jít na místo, kde jsi koupil, či ukradl svého stávající koně. Stín by měl být poblíž.

http://gaming.sta...i-find-her
A: So I own Shadowmere from the Dark Brotherhood.

However, I jumped on another horse for a few seconds, before fast travelling. I did a few quests, without even thinking about Shadowmere, and now when I need her, the horse that I rode for those few seconds appears.

Anyone have any idea where I can get Shadowmere back?

Q: Try going to the place where you bought, got or stolen your current horse. Shadowmere should be nearby. Try casting the Alteration spell, Detect Life, or use the Aura Whisper dragon shout (longer range than Detect Life) to try to find Shadowmere. Shadowmere should be within the range of Detect Life or Aura Whisper.

If not, Shadowmere might have gone back to the place where you first got him: the pool in front of the Dark Brotherhood sanctuary entrance, in Falkreath Hold (near Falkreath, the city).

If you still can't find Shadowmere, try teleporting him to your current location by using console commands (make sure you are outside [a location you can Fast Travel away from] and not in a walled city when doing this, as horses are not meant to go inside walled cities or other indoor locations, and may cause glitches).

Console commands to teleport Shadowmere to the player's current location:
prid 9CCD8
moveto player

'prid' targets an entity - Shadowmere in this case. '9CCD8' is Shadowmere's RefID. 'moveto player' moves that targetted entity near the vicinity of the player.

If Shadowmere is still not near your vicinity after doing this, he may be dead (that or his corpse was teleported near you). Try these commands to bring him back in the game and resurrect him:
enable
resurrect 1

More info on console commands here: http://uesp.net/w...im:Console

(A teď doufám, že umíš AJ Smile )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Možná bude zpět v jezírku před stvatyní temného bratrstva.
 
nagasadowcz
Zde je překlad ENG textu:

Takže, vlastním Stína od Temného bratrstva.

Jenže, než jsem použil fast travel, skočil jsem na pár vteřin na jiného koně. Splnil jsem pár questů a na Stína ani nepomyslel a teď, když ho potřebuju, přiběhne ten druhý kůň, na kterém jsem jel těch pár vteřin.

Tuší někdo, jak dostat Stína zpátky?

---

Zkus jít na místo, kde jsi koupil, získal nebo ukradl svého současného koně. Stín by měl být poblíž. Zkus seslat kouzlo ze školy Proměn "Rozpoznat život" nebo dračí řev "Aura šepotu" (má větší dosah než "Rozpoznat život"Wink, abys Stína našel. Stín by měl být v dosahu tohoto kouzla či řevu.

Pokud ne, Stín se mohl vrátit tam, kdes ho prvně získal - k jezírku před vstupem do svatyně Temného bratrstva ve Falkreathské državě (nedaleko města Falkreathu).

Pokud Stína pořád nemůžeš najít, zkus ho teleportovat na svou současnou pozici pomocí konzolových příkazů (ujisti se, že jsi venku (tj. v lokaci, kde lze použít fast travel), a ne uvnitř města s hradbami, jelikož koně v takových ani jiných uzavřených prostorách nemají být a mohlo by to způsobit technické potíže).

Konzolové příkazy k teleportaci Stína na hráčovu pozici:
prid 9CCD8
moveto player

"prid" označuje entitu, objekt ve hře - v tomto případě Stína. "9CCD8" je Stínovo RefID (referenční identifikační číslo). "moveto player" je příkaz, který teleportuje označenou věc [tj. Stína] blízko hráčovy postavy.

Pokud se Stín stále nenachází ve tvé blízkosti, je možné, že zemřel; nebo pokud byla teleportována jeho mrtvola - vyzkoušej tyto příkazy, abys ho oživil a vrátil do hry:
enable
resurrect 1

Více informací o konzolových příkazech zde: http://uesp.net/w...im:Console

(Now I just hope you can speak English Smile) Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4107 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8074 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5496 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4667 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12508 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7352 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6422 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6241 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7437 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist