Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zemanové
Spells
Zdravím upřimně jsem to hledal i na netu protože mě to zajíma... ale nenašel tak se obracím na vás pokud to někdo bude vědět... má otazka zni : kde v menu ve skyrimu zjistim v jakem městě jsem už zeman ? je tam nějaká tabulka která mi ukažá napřiklad : Bilý prusmyk,Samota zeman ostatní ne. nebo něco takového ? všiml jsem si že tam sou peníze,zabiti,atd atd ale je tam i tohle ? ja to nenašel... nebo jestli něco existuje jak se to zjisti... sem stím děkuji ! Smile
 
Ligos
Ehm, co myslíš? Když jsi tam nic takového nenašel tak PROČ SE VŮBEC PTÁŠ? Ne, nic takového tam není. Stačí ti tato odpověď? Nebo se chceš zeptat na další zjevnou pitominu? Grin
Upravil/a Ligos dne 16.07.2013 17:16
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Ligos napsal:
Ehm, co myslíš? Když jsi tam nic takového nenašel tak PROČ SE VŮBEC PTÁŠ? Ne, nic takového tam není. Stačí ti tato odpověď? Nebo se chceš zeptat na další zjevnou pitominu? Grin

Až mne udivuje, jak si stále myslíš, že se všichni přestanou ptát na takové.... Grin
Upravil/a Diego dne 16.07.2013 17:17
 
Ligos
Někdy se fakt nestačím divit, kvůli čemu jsou lidi schopný vytvořit nové téma a činit tak fórum více nepřehledným...Frown

A bohužel si vůbec nemyslím, že to kdy přestane. Čas mě přesvědčil o tom, že takových příspěvků bude spíš přibývat... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Altazar
Začínám si myslet, že to prostě někteří dělají opravdu schválně Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
nagasadowcz
Ty vole, tady se bude mazat Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
Ty vole, tady se bude mazat Grin

Prozatím ne, jelikož se člen, jenž zakládal tohle téma neozval.
 
Hurty
Město ve kterém si Zeman by sis měl pamatovat, nebo pokud zeman jsi, tak určitě musíš mít koupený dům, pokud nemáš. tvý '' následovníci budou sedět v hlavním sídle toho města '' pokud tam nebudou, zeman v tom danném městě nejsi. jinak žádná tabulka na takovýhle blbosti neexistuje. Wink
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
nagasadowcz
Diego napsal:
nagasadowcz napsal:
Ty vole, tady se bude mazat Grin

Prozatím ne, jelikož se člen, jenž zakládal tohle téma neozval.


Pravda, už znám i tato pravidla.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist