Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hledaný, ztracená Lydie
Dsk9
Ahoj všichni, jsem zhruba někde u 70 % dokončení hry a stala se mi velmi nepříjemná záležitost. Už skoro od začátku mám všude s sebou parťáka - Lydii. Při posledním úkolu mi záhadně zmizela, tak jsem si říkal, že to je normální, ona se pak vždycky někde ukázala. Tak jsem úkol dodělal a přemístil se do průsmyku do dračí síně, jenže po mně všichni jdou, hra zřejmě vyhodnotila, že jsem ji zabil a ted opravdu nevím, co mám dělat, když si potřebuju promluvit s jarlem a on jde taky po mně. Uložené pozice už jsou samozřejmě přepsané, moje jediná možnost by byla se vrátit na save o pár dní zpět, ale to se mi opravdu nechce vzhledem k tomu, že poslední dny bylo dost času na hraní a odehrál jsem průměrně denně cca 6-8 hodin. Díky moc za každou radu, i když nevím, jestli je z toho nějaké jiné východisko, kromě vrácení se na ten starší save.
Upravil/a Diego dne 15.07.2013 10:20
 
Lord Rade
Zkoušel jsi odcestovat někam mimo město a několik dní čekat/spát?
Nebo jestli myslíš, že je to tou Lydií, tak ji snad můžeš konzolí přivolat, teleportovat se k ní nebo já nwm co a popřípadě ji oživit.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
hRDLA
Jsou dvě možnosti:
1) Buď máš na sebe vypsanou odměnu - což ti píšou ve statistikách. To pak stačí zastrčit zbraň před stráží a vyplatit se/jít do vězení
2) Jsi upír - v aktivních efektech by to mělo být. To se musíš nakrmit na spícím člověku aby na tebe nešli a pak se vyléčit, což už se tu řešilo.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Pokud jsi bojoval ve městě nebo jeho okolí, kde se nacházela NPC a při boji někoho zabil. Tak tě stráže hledají asi kvůli vraždě. To s Lydií je možná způsobeno, že jsi ji při nějakém boji zabil a zapomněl na ni.
Buď se vzdej a odseď si své činy v žaláři, aby na tebe nikdo neútočil. Jestli na tebe útočí a nejde se vzdát, mělo by pomoct vyspat se v nějaké jiné državě nebo před nimi vytáhni zbraně a hned je schovej.

To jsou takové běžné rady.
Upravil/a Diego dne 15.07.2013 10:18
 
Dsk9
Děkuji moc za rady! Hned jdu něco vyzkoušet a dám vědět Wink je možné že jsem ji omylem zabil, to ano. ale i tak, měl jsem jí po boku od začátku hry, dal jsem jí hodně kvalitní výbavu a docela by mě mrzelo, kdyby už jsem jí neměl po boku, bylo to takové zpestření. Holt když nic jiného nezbyde, tak si k sobě vezmu třeba Aelu, hlavně, že budu moct dále pokračovat ve hře.
 
Dsk9
Tak jsem pomocí příkazu player.placeatme Lydii obnovil, ale i tak po mně šli. Zvláštní bylo, že až teprve když jsem se přiblížil k jarla trůnu tak na mě začali všichni útočit a nahoře se mi napsalo "přidáno 40 septimů k odměně bílý průsmyk", což je nějak málo, na to, že jsem se nemohl vzdát a všichni mě chtěli zabít. Tak jsem se šel vyspat na 3 dny do Samoty, vrátil jsem se a je to v pořádku. Děkuji moc za rady, můžu hrát spokojeně dál jen musim Lydii sehnat zase nějakou pořádnou zbroj Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s questem Ztracená služebná Archív zodpovězených dotazů 9 18.08.2015 00:49
Ztracená manželka Skyrim - dotazy, návody,.. 7 10.05.2015 18:26
Hledaný v Markarathu - konspirace zapřísáhlých Skyrim - dotazy, návody,.. 6 24.01.2015 20:21
Některá vylepšení Lydie Skyrim - modifikace 5 28.03.2012 12:30
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist