Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
pomoct z modem
Roman22
Dobrý den nainstaloval jsem si tenhle mod http://skyrim.nex...s/37358//? je aktivní ale když vystřelím šíp tak se to nespomalí jako ve videu může někdo poradit děkuji.



Přesunuto, špatná sekce!
Upravil/a Diego dne 12.07.2013 18:38
 
Wolf5cz
Koukni do vrozených schopností. Myslim, že před výstřelem to musíš aktivovat.
Upravil/a Wolf5cz dne 12.07.2013 12:42
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Ligos
Tento mód ale není pro zpomalení záběru (to zpomalení je defaultní a objevuje se náhodně)

tento mód je k tomu, aby se šípy za letu točily, a nebyly statické. Nejnápadnější je to právě u toho zpomalení.

Hele, anglicky neumím vůbec, přeložil jsem si to přes google translator...

Stačí se dívat, co instalujete...Frown
Upravil/a Ligos dne 12.07.2013 12:47
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Roman22
dík pochopil jsem, ale mám další problém stáhnul jsem si tento mod, http://skyrim.nex...ds/10906/? nainstaloval jsem i češtinu, takže mod mám aktivní a ve hře jdu pro tu knihu tanec smrti kouzlo už mam aktívní takže si ho zvolím, a zmáčknu Y s tímto tlačítkem se používají řevy, a co se stane jenom to okolo mě zbarví modře a nastavení se neukáže takže nedělám něco špatně ?
 
Ligos
S tímto ti neporadím, možná je to nekompatibilní s jinými módy, možná děláš něco špatně.

Hele, proč se na tyto módy raději nevykašleš a nehraješ hru, jak je? Už by ses tolik netrápil...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
To zpomalení ve videu je jenom killcam samotnej mod by měl pouze udělat aby šipky rotovali ale né tento killcam. Ten killcam se spustí když je nepřítel něják těžce zraněn anebo má tolik života že ho zabiješ na jednu ranu + nějáký další kriteria ale ty neznam.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Starec
K modu Tanec smrti potrebuješ najnovší patch 1.9 a tak isto aj najnovší SkyUI, samozrejme všetko aktívne. No a potom už podľa návodu zo stránky URL: http://skyrim.nex...s/10906//? si musíš v SkyUI urobiť nastavenie, inak ti to nebude fungovať.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
clown333
spravne ... potrebujes SkyUI a 1.9 ... (v tejto verziu knihu nedostanes, nastavis si to v nastaveniach modu) chlape ...citas ti vobec aj o tych modoch co stahujes ? ... pise tam vsetko co potrebujes a co to presne robi ... a ked nevies anglicky tak ako je spomenute vysie ...ten translator Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Ligos
clown333 napsal:
spravne ... potrebujes SkyUI a 1.9 ... (v tejto verziu knihu nedostanes, nastavis si to v nastaveniach modu) chlape ...citas ti vobec aj o tych modoch co stahujes ? ... pise tam vsetko co potrebujes a co to presne robi ... a ked nevies anglicky tak ako je spomenute vysie ...ten translator Grin


Vždyť ani nečte, co ten mód vlastně dělá (viz jeho první zcestný dotaz). Natož pak aby četl složitý postup instalace. Proto jsem mu napsal, co jsem napsal...

Ale pokud ostatní baví v těchto případech radit a uvádět věci na pravou míru, budiž. Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
clown333
Ligos napsal:
clown333 napsal:
spravne ... potrebujes SkyUI a 1.9 ... (v tejto verziu knihu nedostanes, nastavis si to v nastaveniach modu) chlape ...citas ti vobec aj o tych modoch co stahujes ? ... pise tam vsetko co potrebujes a co to presne robi ... a ked nevies anglicky tak ako je spomenute vysie ...ten translator Grin


Vždyť ani nečte, co ten mód vlastně dělá (viz jeho první zcestný dotaz). Natož pak aby četl složitý postup instalace. Proto jsem mu napsal, co jsem napsal...

Ale pokud ostatní baví v těchto případech radit a uvádět věci na pravou míru, budiž. Wink


no keď človek toho na práci nemá veľa prečo nie Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Roman22
path 1.9 bych měl mít stáhly ne ? když mám original, jak zjistím že mám stažení path 1.9 popřípadě kde stáhnu děkuji, anglicky moct neumím a trainslator je opravdu k ničemu, prosím mohl by někdo napsat co obsahuje tento mod http://skyrim.nex...ds/30334/? moct jsem se toho nedočetl a koukal jsem na youtube že by měl obsahovat i mise.
Upravil/a Roman22 dne 14.07.2013 10:11
 
clown333
ked uz je translator k ničemu tak to potom asi nevies velmi ani citat Grin ...ale aky mas patch zistis tak ze zapnes hru das ESC a v lavo dole je znazornena verzia napr 1.9.53 atd...
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dlc Dragoborn Pls Pomoct Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 12 13.01.2014 09:58
Problém s modem Command Dragon Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 11.08.2013 11:38
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist