Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úkoly
Messa
Zdravím, v častých dotazech jsem to nenašel, tak snad nevadí, že se zeptám takhle.
Zajímalo by mě, jestli vedlejší úkoly od Temného Bratrstva (Matka noci), Cechu Zlodějů (Vex, Delvin Mallory), Družiníků (Aela, Farkas, Vilkas) atd. se po nějaké době dokončí, nebo je budu dostávat pořád dokola. Nebaví mě to dělat pořád dokola, ale vykašlat se na to taky nechci, tak mi prosím poraďte Smile
 
Mahoney
Messa napsal:
Zdravím, v častých dotazech jsem to nenašel, tak snad nevadí, že se zeptám takhle.
Zajímalo by mě, jestli vedlejší úkoly od Temného Bratrstva (Matka noci), Cechu Zlodějů (Vex, Delvin Mallory), Družiníků (Aela, Farkas, Vilkas) atd. se po nějaké době dokončí, nebo je budu dostávat pořád dokola. Nebaví mě to dělat pořád dokola, ale vykašlat se na to taky nechci, tak mi prosím poraďte Smile


Temné bratrstvo je už pořád dokola, u cechu zlodějů díky těmto úkolům získáváš obchodníky do krysí díry, ale potom už je to pořád dokola a u družníků si nejsem stoprocentně jistý, ale nejspíš taky. Zkrátka už jsou to jen takové ty úkoly, na vydělání malejch peněz za těžkou práci Grin.
 
Messa
Takže jestli tomu rozumím dobře, když budu dělat ty vedlejší úkoly u cechu zlodějů, tak do krysí díry budou chodit obchodníci? To by bylo fajn, díky moc
 
Mahoney
Messa napsal:
Takže jestli tomu rozumím dobře, když budu dělat ty vedlejší úkoly u cechu zlodějů, tak do krysí díry budou chodit obchodníci? To by bylo fajn, díky moc


Ano. Dělej vedlejší úkoly u Vex a Delvina, musíš ale dělat všechny, to znamená jak vykrádačky, tak přepisování obchodních knih apodobně. Za nějakou dobu přibude speciální úkol, po jeho dokončení do díry přibude obchodník, když budeš v úkolech pro cech pokračovat, budou přibývat i další obchodníci.
Upravil/a Mahoney dne 06.07.2013 19:37
 
Messa
Ještě jednou děkuju mocSmile
 
Mahoney
Messa napsal:
Ještě jednou děkuju mocSmile


Rádo se stalo Smile.
 
Wolf5cz
U těch družiníků se přidají úkoly, kdy chodíš na draky. A nebo pokud jsi vlkodlak, tak chodíš sbírat totemy.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Demetrius
Wolf5cz napsal:
U těch družiníků se přidají úkoly, kdy chodíš na draky. A nebo pokud jsi vlkodlak, tak chodíš sbírat totemy.


Mohl bych se prosím zeptat, kdo zadává úkoly na totemy? Smile
Nejoblíbenější díl:

http://i1003.photobucket.com/albums/af156/Scorien/Elderscrolls4.jpg

Steam jméno: Commenus
Oblíbená rasa: Imperiál
Oblibený způsob hraní: Těžká zbroj, meč + štít, obnova
Oblíbená frakce: Ledohradská univerzita
Politický směr: Cyrodiilská republika
 
Mahoney
Demetrius napsal:
Wolf5cz napsal:
U těch družiníků se přidají úkoly, kdy chodíš na draky. A nebo pokud jsi vlkodlak, tak chodíš sbírat totemy.


Mohl bych se prosím zeptat, kdo zadává úkoly na totemy? Smile


Aela Lovkyně
 
Demetrius
Aha, děkuji mnohokrát Wink
Nejoblíbenější díl:

http://i1003.photobucket.com/albums/af156/Scorien/Elderscrolls4.jpg

Steam jméno: Commenus
Oblíbená rasa: Imperiál
Oblibený způsob hraní: Těžká zbroj, meč + štít, obnova
Oblíbená frakce: Ledohradská univerzita
Politický směr: Cyrodiilská republika
 
Mahoney
Demetrius napsal:
Aha, děkuji mnohokrát Wink


Nemáš zač Smile.
 
Starec
U cechu zlodejov môžeš po dokončení zvláštnych úloh dosiahnúť, že si ťa zvolia za svojho vodcu (mistra) potom znova úkoli-úkoli-úkoli. Ďalej už asi nič, lebo som to plnil do nekonečna, tak som sa na to vybodol. Ozaj, keď už je reč o nekonečných opakovaniach, nejde tie nezmyselné opakovania dáko dokončiť cez konzolu, tak ako iné questy.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Poseidon
Mohu vědět kolik těch obchodníků tam přijde? Ať vím, kdy skončit.
 
Mahoney
Poseidon napsal:
Mohu vědět kolik těch obchodníků tam přijde? Ať vím, kdy skončit.


Nevím jistě, ale tuším 3 nebo 4.. ale to poznáš, oni se tam tak naskládají... to poznáš, až už na dalšího nebude místo.
 
nagasadowcz
Již několikrát diskutováno - zamykám.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úkoly pro orky? Archív zodpovězených dotazů 8 04.03.2014 20:31
Úkoly, které nechci plnit Archív zodpovězených dotazů 3 04.03.2014 00:15
Úkoly na zlepšení quily cechu zlodějů a úkoly temného bratrstva : znič temné bratrstvo..... Archív zodpovězených dotazů 4 27.02.2014 15:46
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist