Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Ligos
Mno, tak přeji příjemnou zábavu při honbě za posledním příspěvkem.
Já se toho účastnit nehodlám. Smile

Krleš!
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Užiju Ligosi Wink tentokrát to bude brnkačka mám totiž plán!
 
Mike
Ligos: No, tak to jsme dva. Mě to přijde jako nebetyčná trapnost.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
A já mám v ****

Ano, řekl jsem...


Odkdy tu nefunguje autocenzura? Musel jsem to vypsat hvězdičkama Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Nevím jak dostatečně vyjádřit mé rozhořčení........
 
Mike
Nad čím? Nad tím, že se snažíš o totální kravinu?
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Ach jo...všichni jste teď nehorázně klesli. Lov o poslední příspěvek bejvala zábava a kdo ho měl poslední tak to byla strašná čest a všichni jsme se u toho nasmáli Grin Whirt nakukoval, BW se snažil předběhnout Lena a hRDLA přefběhmout BWho, já byla ráda když se mi ta stránka vůbec načetla Grin dneska na fóru už není sranda...chce to comeback starých občanů, dřív tu bejvávalo živo a šíleno a nikdo nikdy neřek že je něco "trapnost", možná tak "sranda" Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Tasemnice
Mě baví, jak Mike, jehož 80% příspěvků v téhle diskuzi má smysl limitně se blížící nule, moralizuje ostatní...
Upravil/a Tasemnice dne 26.09.2013 22:45
 
Leneren
Musím souhlasit s Mopi.Lov na poslední příspěvek vždy byla zábavná a celkem očekávaná událost.Vždycky když se to stalo tak se tu sešlo dost lidí a byly tu příjemný diskuze.Byl to takový forumní svátek pokud by se to tak dalo nazvat.A pokud ti to připadá jako nebetyčná trapnost pak se s tebou nemám o čem diskutovat.
Upravil/a Leneren dne 26.09.2013 22:48
 
nagasadowcz
Souhlasím s Mopem. Nikdy jsem poslední příspěvek Nekonečné nelovil, ale nesmírně mě bavilo pozorovat při tom ostatní. Bylo tu v těch chvílích nejvíc živo. A je to prostě tradice.

Tasi to taky pěkně vystihla, bro Grin

BTW, tohle je... Satanův zpěvák Grin

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Len má trochu radikální způsob vyjadřování, aby nám z toho nevznikla hádka, Leníšku Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mike
Dobrá tedy, nechám vás nadále v klidu u této - jak bylo napsáno - staré zábavy, tedy, lovu na poslední post jedné z nekonečných konverzací.

Dobrou noc přeje těžký moralista Mike.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Mopidu napsal:
Len má trochu radikální způsob vyjadřování, aby nám z toho nevznikla hádka, Leníšku Grin Grin

Neříkej mi tak už Grin
 
Diego
Jak poznamenal Naga, soutěžení o poslední příspěvek v nekonečné byla vždy sranda a já jsem to rád sledoval, jelikož byla sranda. Apple
Navíc, proč Leníška nenaštvat... Grin
Upravil/a Diego dne 26.09.2013 22:53
 
Tasemnice
Naga: Vždycky jsem měla slabost pro bas, ale tohle je mi skoro až nepříjemný Grin
 
Leneren
Už vidím jak to přeroste v prcka a soud...........
 
PrincessLeia
Leneren napsal:
Probudil se ve mě starobylý pud, který je mému druhu vlastní.Ozvalo se ve mě zvířecí volání po kořisti.A já ho vyslyšel!A prot jsem zde, znovu mocný a v plné síle!.Jsem jako Šmak Veliký, či jako Melkor.Jsem váš nepřítel na život a na smrt a po posledním příspěvku toužím stejně jako Morgoroth po silmarillionech!


Znalec silmarilionu a historie Středozemě... Hm, to si dám líbit Pfft
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Whirt
Tasemnice napsal:
Mě baví, jak Mike, jehož 80% příspěvků v téhle diskuzi má smysl limitně se blížící nule, moralizuje ostatní...


Palec hore, ty naše obyvatelko střev Grin
Myslím, že ty poslední strany konverzace jsou už prostě nepsaným pravidlem - přikláním se k Nagovi, Mopi a dalším Smile
 
PrincessLeia
Obyvatelko střev Grin Já z těch vašich hlášek jednou porodím Grin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Leneren
PrincessLeia napsal:
Leneren napsal:
Probudil se ve mě starobylý pud, který je mému druhu vlastní.Ozvalo se ve mě zvířecí volání po kořisti.A já ho vyslyšel!A prot jsem zde, znovu mocný a v plné síle!.Jsem jako Šmak Veliký, či jako Melkor.Jsem váš nepřítel na život a na smrt a po posledním příspěvku toužím stejně jako Morgoroth po silmarillionech!


Znalec silmarilionu a historie Středozemě... Hm, to si dám líbit Pfft

Ani moc ne Smile
Jen když to Naga prohodil tak mě tohle napadlo Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist