Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
nagasadowcz
@Tasemnice: Nebo prostě ve tři ráno vytočíš volume na bednách na východ a pustíš jim to Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Taky možnost, ale ode mě to bude určitě lepší Grin (kromě toho, když si už letos zničím uši, příští rok mě lékař nepustí na kurz přístrojového potápění Grin)
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Tak to by byla škoda, to je fakt.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
METTALICU, tak koukám, že v Amnesii: aMfP je to monstrum jeden fešák za druhym Grin Tak či onak, v jedničce mi přišli děsivější, ale ještě jsem se s nimi nesetkal, tak uvidíme Grin. Tak či onak, aspoň mám nějakou představu Smile
 
METTALIC
Mahoney napsal:
METTALICU, tak koukám, že v Amnesii: aMfP je to monstrum jeden fešák za druhym Grin Tak či onak, v jedničce mi přišli děsivější, ale ještě jsem se s nimi nesetkal, tak uvidíme Grin. Tak či onak, aspoň mám nějakou představu Smile


Ano fešáci už se těším na další druh Grin Ale teď jdu hrát starý Call of Juarez MP :3
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Ha! Grin Dneska, po téměř měsíci mi zatrpklá úřednice přes přepážku dala řidičák. Grin

Docela se divím, že se stále ve společnosti drží to úsloví "mokré razítko", atp. ... Když... jednak tam na něm žádné razítko není a druhak je to prostě plastová kartička, takže žádné "papíry"... pfff... ale, měl jsem dneska možost vidět řidičák ze 70. let, kdy je to knížečka o několika stránkách ještě s nějakou "vložkou" (jo, taxe to jmenuje Grin ) pro záznamy příslušníků SNB Grin ... A tam je razítek požehnaně, asi 8 jen v základu, plus ty další právě od eSeNBáků... Grin

... slovo "druhak" mi to podtrhává jako chybu.. pff, fórum nezná obraty ze staré češtiny? Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Tak blahopřeju Miku Smile
 
Mike
Ďýki ťy frojlajn. Smile Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mike napsal:
Ďýki ťy frojlajn. Smile Pfft


Ňákej novej jazyk či co ??? Jsem asi něco prošvihl Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Ále, to nic, to jen nová forma oživení jinak nudného poděkování. Smile

Tyjo, čumim na maturitní otázky a koukám, že nic neumim. Damn it. Budu muset hodně makat letos.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Hele, nejsi jediný. Sice například okruhy Výtvarky do sebe nasypu vcelku rychle, ale dějepis (obvzlášť data) mi pak dají zabrat. Ale slíbil jsem si sám sobě, že příští víkend už na to mrknu.
Pak mě ale ještě čeká příprava na přijímačky a historie animovaného filmu a další okruhy přijímaček taky nejsou žádná sranda Grin
 
Mike
No, alespoň nejsem sám. Pfft
Hele, jako, výtvarce nerozumim ani omylem, ale jak koukám na účetnictví, tak jsem docela z toho celej vedle sebe, protože absolutně nevim, až na výjimky, která bije.

Z přijímaček ani tolik strach nemám, to už mám větší z matury. Pff... achjo...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
No můžeš být aspoň pyšný, že toho o účetnictví víš víc jak já. Já si pod tím totiž dokážu představit jen osobu sedící za počítačem s naprostou neschopností psát na klávesnici Grin

Já to mám se strachem tak nastejno, páč na maturitu toho mám víc, ale taky víc času. Zatímco na přijímačky toho mám míň, ale zase jsou už v lednu.
 
Mike
Tyjo, no, tak to máš možná docela dobrou představu... jen nechápu, proč neschopnou psaní, ale OK! Grin

... no, nápodobně, myslím, že na úkáčko jsou v únoru? Teď nevim, to je ještě "daleko"... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Daleko. To jsem už použil během tohodle roku pro útěchu již nesčetněkrát.
Grin Ale nejvtipnější je, že dvě knihy v doporučené literatuře pro zkoušky jsou v angličtině. Nedělá mi problémy to číst, ale radši pro vlastní účely, než pro tento.

Každopádně my to dáme!
 
nagasadowcz
Mike napsal:
Ďýki ťy frojlajn. Smile Pfft


Hm, která slova ti to asi rudě podtrhlo tady? Grin


ad maturity: Jo, to jsem se taky podíval na začátku roku na maturitní otázky, zděsil se a pak se na to podíval až o sváťáku Grin A taky mi to vyšlo Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Že jo, já to pořád odkládala, nakonec jsem se začala učit až měsíc před maturitou francouzštinu a teprve týden před ní biologii. Ale řešit to už v září by mě teda ani nenapadlo Grin
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Však u nich to nebude jinak. Oni všichni vždycky říkají, že teď už se ale fakt jako musí učit! a pak se stejně jako vždy učí, až když FAKT MUSÍ. Tj. nějaký měsíc před maturou Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
No, ve třídě jsme měli asi tři lidi, kteří si fakt už měsíce předem vypisovali poznámky k jednotlivým otázkám, všechno hezky podtrhovali a dělali si časové rozvrhy jako Rimmer. A stejně dopadli hůř než spousta z nás flákačů Grin
Ale taky bych si vsadila na tvojí verzi Grin

Já se mnohem víc bála přijímaček. Maturitou stačí projít, to se vždycky nějak zvládne, ale představa, že bych se nedostala na tu svojí milovanou školu mě vážně děsila. Už dva roky nosím fakultní tričko- bylo by zatraceně trapný se tam najednou nedostat Grin Navíc zbožňuju tu budovu, všechny ty sbírky a spoustu lidí, co tam učí i studuje... byla jsem z toho vážně na nervy.
 
Mike
Tasemnice napsal:
Že jo, já to pořád odkládala, nakonec jsem se začala učit až měsíc před maturitou francouzštinu a teprve týden před ní biologii. Ale řešit to už v září by mě teda ani nenapadlo Grin

Jde o to, že mám stáhlé nějaké otázky, které jsem se začal už nějak jakože učit... a oni jsou totálně špatné... Frown pfff (ekonomie) ... no, musim se to prostě naučit během roku, jako za tejden, nebo měsíc se to nenaučim ani omylem...
Teď ode mě dostal dvě rány pěstí mininotebook, začíná mě čím dál tím víc vytáčet, nedokáže pořádně otevřít ani blbej Word... pfff...

Whirt napsal:
Daleko. To jsem už použil během tohodle roku pro útěchu již nesčetněkrát.
Grin Ale nejvtipnější je, že dvě knihy v doporučené literatuře pro zkoušky jsou v angličtině. Nedělá mi problémy to číst, ale radši pro vlastní účely, než pro tento.

Každopádně my to dáme!

Já taky. Grin

Musíme, tyjo... Grin

nagasadowcz napsal:
Mike napsal:
Ďýki ťy frojlajn. Smile Pfft


Hm, která slova ti to asi rudě podtrhlo tady? Grin


ad maturity: Jo, to jsem se taky podíval na začátku roku na maturitní otázky, zděsil se a pak se na to podíval až o sváťáku Grin A taky mi to vyšlo Wink


Fšecki. Grin


Pfff, fakt, musim během roku, za tejden se to prostě nenaučim... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5471 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist