Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Djorten Daul
Ligos: To znám, to je zase náš "arrow in the knee.."
 
EldeR
Ligos napsal:
Ach jo, některé lidi opravdu nepochopím...
Pokaždé, když bylo zapotřebí, půjčoval jsem ochotně známým peníze (a nebyly to nejmenší částky). Měl jsem nazbyt, ty lidi znám, považoval jsem je za dobré přátele, tak proč ne?
Ale nyní, když mám vlastní bydlení a musím hlídat každou korunu, si to už nemůžu dovolit. Žel bohům, oni známí to nejsou nějak schopni pochopit, nejspíš si myslí, že kecám, nebo co... A tak jsou na mě naštvaní a ani se mnou nemluví...
Jak že se to říká? "Pokud si chceš z přátel udělat nepřátele, půjč jim peníze?" Sad


No tohle vcelku chápu, mě taky pár lidí nevěří, že holt ty finance nazbyt nějak nemám a nehodlám se zadlužovat jenom kvůli zábavě. Pro někoho pojem "nemám peníze" znamená, že nemůže na dovolenou k moři, pro někoho, že nemá pomalu co do huby. Grin Ale to, že se někdo naštve kvůli tomu, že mu nechceš půjčit, je docela síla, koneckonců to není žádná tvoje povinnost.....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
MortuusDominus
Pak to jednoduše nejsou tak dobří přátelé... :/
 
Ligos
Mno, obrázek jsem si o nich udělal (jedná se konkrétně o dvě osoby)... Už se na ně holt nemůžu dívat stejnýma očima... Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Ligos napsal:
Mno, obrázek jsem si o nich udělal (jedná se konkrétně o dvě osoby)... Už se na ně holt nemůžu dívat stejnýma očima... Frown

Já měl něco podobnýho s jedním člověkem... od tý doby sem ho taky už neviděl a už to bude asi 10 let.... Je to blbý, ale je to tak,dojnou krávu nikomu dělat nehodlám.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
MortuusDominus napsal:
Pak to jednoduše nejsou tak dobří přátelé... :/

Přesně tak, ba naopak, jedná se o vypočítavé osoby, které se dívají pouze po penězích a to doslova! Pfff...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
MortuusDominus
Peníze stále ničí lidské vztahy - ať jde o půjčku, závist, podplácení ...

PS: ale, kdo mi pošle milion, ten bude můj nejlepší kamarád Wink Grin
 
EldeR
MortuusDominus napsal:
Peníze stále ničí lidské vztahy - ať jde o půjčku, závist, podplácení ...

PS: ale, kdo mi pošle milion, ten bude můj nejlepší kamarád Wink Grin


Až někoho takovýho seženeš, tak mu vyřiď, že se chci taky kamarádit Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Včera v noci se mi podařilo zachytit neznámého ostravského umělce při výkonu v tramvaji. Nakonec byl tak laskavý, že v druhém videu poskytl i rozhovor Smile

Jen upozorňuju, že mu není vždycky moc rozumět, a když jsem vehementně přikyvoval a říkal "No jasně!", často jsem ani nevěděl, s čím to vlastně souhlasím Grin

Ostravský umělec

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
@Naga: GrinGrinGrin Tak to mě dostalo! Wink

"jo jo, no. Rozumím, rozumím!" Wink
Upravil/a Ligos dne 30.08.2013 16:20
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
Tak, už asi tři hodiny je ze mě oficiálně univerzitní studentka! Smile

Naga: Viděla jsem zatím jen kousek, ale zatím dobrý Grin
 
MortuusDominus
EldeR - Zajisté, když z toho kápne podíl ( tak 75% ) Grin

Naga -To je mazec... odvázaný to muž ... Smile
 
PrincessLeia
Naga - moc pobavilo Grin Jsi ale celkem odvážný, já bych neměla odvahu se s někým dát podobně do řeči, pokud bych k tomu nebyla dotlačena situací *.* Navíc udělat interview Grin
Upravil/a PrincessLeia dne 30.08.2013 18:14
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
Nagovy body:

1) Vítej zpět Mopíku!

2) Zdravím, dýňový umělče Grin

3) Jsem rád, že se video líbí Grin

@Leia: Ono jde většinou poznat, kdo je nebezpečné individuum, které se chce porvat, a kdo je prostě v pohodě, jen tak trochu rozjetý. S nějakým agresivním magorem bych do toho pochopitelně nešel. Každopádně děkuju za pochvalu Smile

4) @Ligos: Citát mého slovenského příbuzného k takovým chamtivcům:

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PumpkinBoss
Hluboce se ti omlouvám Miku, ale dnes již nestihnu tě namalovat, zítra to bude na 100% :-)
Drak
 
Whirt
Lidi! Kam se hrabou křesťanští misionáři! Právě jsem dokázal nemožné! Přivedl jsem na Whoviasmus svého nejlepšího kamaráda! Knight
 
nagasadowcz
Long live the Whovians!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
Naga: Máš docela dost good hlas takej docela good přírodní chraplák. Se divím že se ti Growl s tímto nedaří Grin

Dále Pumpkinovi se zde na Fóru prý podle chování líbí nejvíce Mike a Tasemnice.

Whirt: A vy jakože máte Cookies ??? Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Whirt
METTALIC napsal:
Dále Pumpkinovi se zde na Fóru prý podle chování líbí nejvíce Mike a Tasemnice.

Whirt: A vy jakože máte Cookies ??? Grin


http://img832.imageshack.us/img832/1566/e8m3.png
 
nagasadowcz
@Whirt: Nevzdávej to! Grin

@Mett: Díky! Ale že mám chraplák jsem si nikdy nevšiml. Ti pak nahraju, jak zpívám a pošlu ti to PMkou, to se potrháš smíchy Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist