Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
METTALIC
Zde je na to prográmek. V menu je pár her skyrim se mezi nimi nenachází avšak podle toho co se tam píše by měla jít každá hra co je na steamu a má achievmenty no pročti si to!!!
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
To jsem jednou zkusil z hecu ten cheat, abych viděl, jak to vypadá. Skyrim spadl Grin Ale naštěstí jsem si předtím přepl Steam do offline módu. Což nevím, jestli vážně pomohlo, nebo se achievmenty nezapsaly, protože to spadlo, každopádně tam brajgl nemám. Teda pokud vím. Na achievementy jsem vždycky s*al Grin


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Parrot
METTALIC napsal:
Zde je na to prográmek. V menu je pár her skyrim se mezi nimi nenachází avšak podle toho co se tam píše by měla jít každá hra co je na steamu a má achievmenty no pročti si to!!!


Kde že je ten prográmek?? Grin

nagasadowcz napsal:
To jsem jednou zkusil z hecu ten cheat, abych viděl, jak to vypadá. Skyrim spadl Grin Ale naštěstí jsem si předtím přepl Steam do offline módu. Což nevím, jestli vážně pomohlo, nebo se achievmenty nezapsaly, protože to spadlo, každopádně tam brajgl nemám. Teda pokud vím. Na achievementy jsem vždycky s*al Grin



Blázne Grin
Mně to Skyrim sice neshodilo, ale sekl se mi asi na 5 minut Grin
Upravil/a Parrot dne 27.08.2013 14:21
 
Tasemnice
Zítra mám jít k zápisu a byrokracii jsem začala řešit až dneska. Začínám mít dojem, že půjdu radši dělat někam uklízečku.
 
Mike
Tasemnice: A teď plánuješ jet na island? Pfft


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Tasemnice napsal:
Zítra mám jít k zápisu a byrokracii jsem začala řešit až dneska. Začínám mít dojem, že půjdu radši dělat někam uklízečku.


To se dneska taky shání těžko Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Mike: Ne, na Island poletím v červnu v případě, že si do té doby stihnu zařídit všechno ve škole..

EldeR: No bezva. Tak budu bydlet někde na nádraží a živit se ochutnávkami v supermarketech Grin
 
Mike
EldeR napsal:
Tasemnice napsal:
Zítra mám jít k zápisu a byrokracii jsem začala řešit až dneska. Začínám mít dojem, že půjdu radši dělat někam uklízečku.


To se dneska taky shání těžko Grin Grin

... zahrajme si hru na mladé byrokraty... Grin Grin

Tyjo, ale souhlas, jako, v česku je byrokracie obřích rozměrů.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Parrot: Tvl se mi tohle ještě nestalo GrinGrinGrin http://gib.me/sam/
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Tasemnice napsal:
Mike: Ne, na Island poletím v červnu v případě, že si do té doby stihnu zařídit všechno ve škole..

EldeR: No bezva. Tak budu bydlet někde na nádraží a živit se ochutnávkami v supermarketech Grin

Jo ták. No docela bych jel taky, tyjo, na ty trolly a duchy se juknout. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
EldeR napsal:
Tasemnice napsal:
Zítra mám jít k zápisu a byrokracii jsem začala řešit až dneska. Začínám mít dojem, že půjdu radši dělat někam uklízečku.


To se dneska taky shání těžko Grin Grin

... zahrajme si hru na mladé byrokraty... Grin Grin

Tyjo, ale souhlas, jako, v česku je byrokracie obřích rozměrů.


žádnou takovou hru nebudu hrát, pokud nebudeš mít vystavená všecka povolení,jasná pravidla, formuláře a dotazníky, všecko samozřejmě v několika kopiích a s patřičným razítkem, nejlépe ještě notářsky ověřeno od notáře, který byl ověřen jiným notářem, nebo prověřen BIS Angry Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@Parrot: No, nebo tak a shodil jsem ho sám, když mě to čekání nebavilo. Teď už nevím Grin

@Tasemnice: Hodně zdaru a pevné nervy! Wink --- A to je plán! Grin

@EldeR: No, to teda Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Miku, tam by se ti nelíbilo, většinu tam prostanuju a prospacákuju a začínají se mi v hlavě rodit šílené nápady na bakalářku týkající se mořské parazitologie Grin Navíc by ses určitě bál prvního trolla, co by na tebe vybafnul Grin

Naga: Díky Wink Ale fakt mě všechno to papírování už štve... nejhorší je, že se teď po mě chce třeba papír, co mi na mail zaslali před půl rokem a já se ho teď snažím odněkud vyhrabat.. (no fajn, možná je chyba trochu i v tom, že mám ve všem bordel..)
 
Mike
no, to je fakt, těch trollů bych se asi fakt bál. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Tasemnice: Jistě víš, že pořádek je pro blbce, neb inteligent zvládá chaos.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
No ano, tím se to vlastně vysvětluje.
 
Mike
Tak to jsem něco mezi. Smile

---
W. Churchill

http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
Mike napsal:
Tak to jsem něco mezi. Smile

---
W. Churchill


Naprosto souhlasím Smile
 
nagasadowcz
Winston musel být hrozný bordelář Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
Parrot: Co jede ???
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4100 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8069 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5491 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4663 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12502 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7347 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6418 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6236 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7432 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist