Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
EldeR
Mike napsal:
Tak mágové jsou boží snad ve všech hrách. Smile



já radši někoho pěkně ze zálohy kuchnu dýkou Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
@Whirt: Jsi můj člověk! Mágové jsou nejlepší!

Já mám rád bretoňce a až do Skyrimu jsem měl rád i Vznešené elfy... - viz: http://www.skyrim...rowstart=0
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
EldeR: Tak záleží na situejšn - vrahu!! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
EldeR: Tak záleží na situejšn - vrahu!! Grin


Sem proslulý vrah a sadista, co své nahé oběti tahá na oheň Grin Grin Grin Sem tam trochu jedu na ostří ..... vyčkávat schovaný ve stínu ... prostě taková romantika Grin To nabubřelí čarďejofilové nepochopí ...... Grin Grin Grin

mimochodem občas hraju i čaroděje, ale ten mě tolik nebaví Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
Ligos napsal:
@Whirt: Jsi můj člověk! Mágové jsou nejlepší!

Já mám rád bretoňce a až do Skyrimu jsem měl rád i Vznešené elfy... - viz: http://www.skyrim...rowstart=0

Jo, tohle vlákno si pamatuju. Stejně se s tím stále nemůžu pořádně vyrovnat Frown
Ale na mágy já nikdy nedám dopustit. Jak řekl Festus Krex: "Nikdo nečeká ohnivou kouli z tmavého kouta." Grin
Upravil/a Whirt dne 27.08.2013 13:36
 
Tasemnice
Čtu si knížku o Islandu a pobavilo mě tohle:

"Pod onou stolovou horou Akrafjoll mají kriminál, snad jediný na celém ostrově. Prý jsou tam dva vězni. Hlídá je šest bachařů, tedy na směny po dvou. Vězni dobrovolně pracují. Navlékají rybářům návnady a berou za to mzdu. A dozorci, aby se nenudili, jim s navlékáním pomáhají. Prý zadarmo. Zlí jazykové tvrdí, že ti bachaří berou za měsíc míň než ti vězňové. Alespoň tak nám to vyprávěli v Akranes."


Taky hraju za mága Smile
 
Whirt
EldeR napsal:
Mike napsal:
EldeR: Tak záleží na situejšn - vrahu!! Grin


Sem proslulý vrah a sadista, co své nahé oběti tahá na oheň Grin Grin Grin Sem tam trochu jedu na ostří ..... vyčkávat schovaný ve stínu ... prostě taková romantika Grin To nabubřelí čarďejofilové nepochopí ...... Grin Grin Grin

mimochodem občas hraju i čaroděje, ale ten mě tolik nebaví Grin

Tsss... Pokud hraju za vraha, házím těla zásadně do vody Grin
 
Mike
Rozporcovat a do vody s nimi! Grin


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
@Whirt: Já je oživím a pak nechám někde hromádku popela...Grin


-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Ligos napsal:
@Whirt: Já je oživím a pak nechám někde hromádku popela...Grin



Grin A s ní pak do vody!

(Ale to ožvování jsem taky párkrát praktikoval, je to nejjednodušší způsob, jak znemožnit identifikaci těla Grin)

 
Parrot
Nevím jak vy, ale já je házím na hromadu, většinou doporostřed města a dělám si prdel z toho, jak všichni okolo naříkají Grin

A mimochodem:
Když se vám bugne quest, nikdy nepoužívejte cheat na jeho dokončení. Může se vám stát, že vám to splní všechny questy, co existují. Takže já teď mám úplně zmrvenej steam z těch novejch achievů. Sakra!!! Grin
 
Mike
Tak... z práce doma. Smile (no, mám to sice kousíček, nicméně, i tak je to rozdíl sedět u svého netbooku v kanclu, nebo doma Grin )




Upravil/a Mike dne 27.08.2013 13:45
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Parrot napsal:
Nevím jak vy, ale já je házím na hromadu, většinou doporostřed města a dělám si prdel z toho, jak všichni okolo naříkají Grin

A mimochodem:
Když se vám bugne quest, nikdy nepoužívejte cheat na jeho dokončení. Může se vám stát, že vám to splní všechny questy, co existují. Takže já teď mám úplně zmrvenej steam z těch novejch achievů. Sakra!!! Grin


GrinGrin Oukej no tak si měl použít cheat na změnu části daného questu ale co Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Parrot
METTALIC napsal:
Parrot napsal:
Nevím jak vy, ale já je házím na hromadu, většinou doporostřed města a dělám si prdel z toho, jak všichni okolo naříkají Grin

A mimochodem:
Když se vám bugne quest, nikdy nepoužívejte cheat na jeho dokončení. Může se vám stát, že vám to splní všechny questy, co existují. Takže já teď mám úplně zmrvenej steam z těch novejch achievů. Sakra!!! Grin


GrinGrin Oukej no tak si měl použít cheat na změnu části daného questu ale co Grin


Tak já jsem na netu našel nějakej cheat, kterej to prý vyřeší. Inu, pak jsem docela čuměl...
Ale nejvíc mě štve ten steam. Mám tam polovinu achievů splněnejch v jeden den a v jedné minutě. To je docela podezřelé, není-liž pravda? Grin
 
Whirt
Já musel konzoli použít dvakrát... A zdárně...
 
EldeR
těla do vody, nebo na prášek Pff!... jak sem řek ... vůbec nevíte co je romantika... třeba takový grilování Grin Grin Grin I když občas si na plaváčka hraju taky.....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
METTALIC
Parrot: Né není my věříme že jsi to udělal sám bez konzole v jedné minutě Grin No ty Achievmenty neměli by na Steamu jít resetovat ???
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Whirt: Gratuluju, Whirtosi, a rád tě tu zase vidím (tak nějak aktivního) Smile

No, já mám taky nejraději mágy, ale válečník mě taky celkem baví. Vrahy plíživce jsem naopak nikdy moc nehrál.

@Tasemnice: Tak to je vážně pěkné Grin


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Parrot
METTALIC napsal:
Parrot: Né není my věříme že jsi to udělal sám bez konzole v jedné minutě Grin No ty Achievmenty neměli by na Steamu jít resetovat ???


Vážně? Kde?! Musím to udělat, jinak prostě neusnu Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:

@Tasemnice: Tak to je vážně pěkné Grin


To teda! Grin Grin


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4100 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8069 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5491 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4663 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12502 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7347 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6418 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6236 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7432 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist