Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
EldeR
Mahoney napsal:
Tohlencto támhlencto.. i ty jeden! Wink Grin
Jasně, tak vydržela pěknou dobu jak řikáš, já taky nerad měním něco, s čím jsem si něco prožil, jako třeba ta okna, tahle jsou sice fajn, ale tamty semnou prožili mnoho vzpomínek a todlencto támdlencto, takže tak Grin.

Jinak, já mám teď tuto a s tou jsem tedy naprosto spokojen Grin
Má klávesnice


Já počkám až odejde do křemíkovýho nebe a pak si pořídím novou. Nehledě k tomu, že tahle vypadá pořád skoro netknutá a co si přítelkyně koupila domů klávesnici za 115kč, tak u ní nejsou už po půl roce vidět písmenka, protože tam sou akorát natištěný nějakou shitovou barvou Grin Grin Grin Něco jinýho sou myši, ty zruším obvykle za necelý rok Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Grin myš mi zatím fachá, mám ji od vánoc Grin
Okeňáci pitomý.. že já jim včera vůbec dával to kafe.. já jim dám kafe, vodu se šťávou dostanou!
Mám jít s kamarádkou plavat a prostě to nestihnu a pak ať si mě nepřejou Grin
 
EldeR
Mahoney napsal:
Grin myš mi zatím fachá, mám ji od vánoc Grin
Okeňáci pitomý.. že já jim včera vůbec dával to kafe.. já jim dám kafe, vodu se šťávou dostanou!
Mám jít s kamarádkou plavat a prostě to nestihnu a pak ať si mě nepřejou Grin


Grin jo s tímhle mám taky zkušenosti, neb jsem na tom byl podobně, když mi měnili okna Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
Grin myš mi zatím fachá, mám ji od vánoc Grin
Okeňáci pitomý.. že já jim včera vůbec dával to kafe.. já jim dám kafe, vodu se šťávou dostanou!
Mám jít s kamarádkou plavat a prostě to nestihnu a pak ať si mě nepřejou Grin


Grin jo s tímhle mám taky zkušenosti, neb jsem na tom byl podobně, když mi měnili okna Grin


No jó.. to jsou celí oni.. tak či onak mě nejvíc naštvalo, že jsem vstával v těch 7:30, což je hrůza a ještě mi jako budík začala hrát Katty Perry, což nechápu Grin no prostě to vypadá na další blbej den Grin
 
EldeR
Mahoney napsal:
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
Grin myš mi zatím fachá, mám ji od vánoc Grin
Okeňáci pitomý.. že já jim včera vůbec dával to kafe.. já jim dám kafe, vodu se šťávou dostanou!
Mám jít s kamarádkou plavat a prostě to nestihnu a pak ať si mě nepřejou Grin


Grin jo s tímhle mám taky zkušenosti, neb jsem na tom byl podobně, když mi měnili okna Grin


No jó.. to jsou celí oni.. tak či onak mě nejvíc naštvalo, že jsem vstával v těch 7:30, což je hrůza a ještě mi jako budík začala hrát Katty Perry, což nechápu Grin no prostě to vypadá na další blbej den Grin


No vidíš a já si tuhle vzal den dovolený, těšil jsem se, jak si pospím a v 7:00 ráno nastoupili pod oknama 3 dementi s křovinořezama a trápili je tam až do oběda .... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
Grin myš mi zatím fachá, mám ji od vánoc Grin
Okeňáci pitomý.. že já jim včera vůbec dával to kafe.. já jim dám kafe, vodu se šťávou dostanou!
Mám jít s kamarádkou plavat a prostě to nestihnu a pak ať si mě nepřejou Grin


Grin jo s tímhle mám taky zkušenosti, neb jsem na tom byl podobně, když mi měnili okna Grin


No jó.. to jsou celí oni.. tak či onak mě nejvíc naštvalo, že jsem vstával v těch 7:30, což je hrůza a ještě mi jako budík začala hrát Katty Perry, což nechápu Grin no prostě to vypadá na další blbej den Grin


No vidíš a já si tuhle vzal den dovolený, těšil jsem se, jak si pospím a v 7:00 ráno nastoupili pod oknama 3 dementi s křovinořezama a trápili je tam až do oběda .... Grin


to znám no Grin tak či onak nesnášim lidi, kteří nesplňují dohody.. to snad není možný Grin
 
EldeR
Mahoney napsal:
to znám no Grin tak či onak nesnášim lidi, kteří nesplňují dohody.. to snad není možný Grin


To sme na tom podobně. Když se řekne hodina, tak to platí a nějaký takový půlhodinka sem, půlhodinka tam mě neskutečně vytáčí Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
to znám no Grin tak či onak nesnášim lidi, kteří nesplňují dohody.. to snad není možný Grin


To sme na tom podobně. Když se řekne hodina, tak to platí a nějaký takový půlhodinka sem, půlhodinka tam mě neskutečně vytáčí Grin


No právě, co půl hodinka, to bych ještě pochopil, že se někde zdrželi.. ale když se řekne v půl osmý ráno tak prostě kolem osmý tam maj bejt seřazený! Grin Protože mě to teď hodně komplikuje plány, jednak nevím jak stihnu ten bazén, druhak jsem si chtěl jít zaběhat a zaposilovat. Já jsem v Liberci veřejně známá osobnost, ze mě si nikdo nebude tropit šprťouchlata Grin. Prostě hrůza no Grin.
 
EldeR
Mahoney napsal:
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
to znám no Grin tak či onak nesnášim lidi, kteří nesplňují dohody.. to snad není možný Grin


To sme na tom podobně. Když se řekne hodina, tak to platí a nějaký takový půlhodinka sem, půlhodinka tam mě neskutečně vytáčí Grin


No právě, co půl hodinka, to bych ještě pochopil, že se někde zdrželi.. ale když se řekne v půl osmý ráno tak prostě kolem osmý tam maj bejt seřazený! Grin Protože mě to teď hodně komplikuje plány, jednak nevím jak stihnu ten bazén, druhak jsem si chtěl jít zaběhat a zaposilovat. Já jsem v Liberci veřejně známá osobnost, ze mě si nikdo nebude tropit šprťouchlata Grin. Prostě hrůza no Grin.


Já bych jim normálně účtoval pokutu z prodlení Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
to znám no Grin tak či onak nesnášim lidi, kteří nesplňují dohody.. to snad není možný Grin


To sme na tom podobně. Když se řekne hodina, tak to platí a nějaký takový půlhodinka sem, půlhodinka tam mě neskutečně vytáčí Grin


No právě, co půl hodinka, to bych ještě pochopil, že se někde zdrželi.. ale když se řekne v půl osmý ráno tak prostě kolem osmý tam maj bejt seřazený! Grin Protože mě to teď hodně komplikuje plány, jednak nevím jak stihnu ten bazén, druhak jsem si chtěl jít zaběhat a zaposilovat. Já jsem v Liberci veřejně známá osobnost, ze mě si nikdo nebude tropit šprťouchlata Grin. Prostě hrůza no Grin.


Já bych jim normálně účtoval pokutu z prodlení Grin


Taky si řikám hele Grin No, tak či onak, pokud nepřijedou do jedný hodiny tak se zvedám a jdu něco dělat Grin
 
Mike
Tyjo, nám dneska měl přijít malíř v 8. Říkal ale, že se zpozní o půl hoďky. Odešel jsem okolo desátý, nebyl tu. Teď jsem přišel, no, je tu. Grin Ale princip... pffff...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Grin dneska je nějakej den nechození včas, nebo co ????
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Vypadá to tak. Grin Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@MD: Ó děkujeme, Mortuusko!

@4FAN: Ne, prostě další krásný den v Česku Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@MD: Ó děkujeme, Mortuusko!

@4FAN: Ne, prostě další krásný den v Česku Grin


Nevím, co je na něm krásnýho, když musím dřepět v práci .... Pff!
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Není krásný, protože je v česku. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Imunní vůči ironii, pánové? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Jo tááák... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Imunní vůči ironii, pánové? Grin

Ironie, neironie, stejně dřepím v práci ... Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
No teda.. asi vypadám, že si pořád stěžuju.. ale aby toho nebylo málo, mám na záchodě asi 30 sekáčů a asi 100 jejich mláďátek a ke všemu mi nešel někde 2 hodiny internet, tak či onak internet už je v pořádku, pavouci mi nevadí Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist