Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Mahoney
nagasadowcz napsal:
@Mike: Hlahoj!

@Rade: Cool stránka, dík.

@Mahoney: Tak zítra se stavím. Asi. Nooo... Grin

Jinak teď koukám na Carpenterův Halloween. Ta nejhezčí holka zas umřela jako první. Nasral jsem se a jdu si k tomu udělat sandwich.

EDIT: Přečetl jsem další Kulhánkovi knihy (Vládci strachu a Noční kluCool. Zítra si jedu pro nášup. Ten chlap je vynikající autor! Taky si vypůjčím Ulldart od Markuse Heitze, na který se po jeho Trpaslících už dlouhou dobu těším. Čeká mě literárně záživný měsíc Smile


Jop, stav se, kdybych tam náhodou nebyl nebo se neozýval tak sorry, hraju Grin.
 
Lord Rade
naga: nemáš zač, alespoň ty to oceníš. Jsou tam zajímavý zpovědi.

A já se jdu koukat na Strážce - Konečně nějací superhrdinové ve kterých teče krev Šaman
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mahoney
Mimochodem, Nago.. čtu teď od pana Kinga knížku Beznaděj, je skvělá, aspoň podle mě Grin.
 
Lord Rade
Od Kinga jsem už doporučoval Běžícího muže. To je asi nejslepší z toho, co jsem četl. Jo pak ještě Útěk z věznice Shawshank s Ritou Hayfordovou (nevim jak moc přesně jsem ten název vystihl Grin ) Pak Pokoj č., Šroťák, Kukuřičný děti.. to už je taková drobotina, ale taky to není špatný.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mahoney
Lord Rade napsal:
Od Kinga jsem už doporučoval Běžícího muže. To je asi nejslepší z toho, co jsem četl. Jo pak ještě Útěk z věznice Shawshank s Ritou Hayfordovou (nevim jak moc přesně jsem ten název vystihl Grin ) Pak Pokoj č., Šroťák, Kukuřičný děti.. to už je taková drobotina, ale taky to není špatný.


Pokoj č. 1408 jsem viděl jako film, na knihu jsem nikde nenarazil, je na to vůbec knižní předloha?
Jinak to Vykoupení z věznice Shawshank jsem dočetl nedávno, teď to poslouchám jako audioknihu.
 
Lord Rade
No já jsem si koupil soubor :" Stephen King jde do Kina" a tam je od něj asi pět různejch děl včetně komentáře k tomu. Ten film jsem k tomu navíc dostal zdarma. o pokoji, tam myslim psal, že to nejdřív tvořil jen jako nějakej příklad k něčemu (nějaký tvůrčí psaní nebo já nwm) Samotný to dílo má tak 70 stránek, není to moc dlouhý o to je zajímavější, že je na to točenej film. Myslim, že se konec tý knihy dost od filmu lišil. Už je to nějaká doba co jsem to čet (asi rok Grin ) ale film má hodně alternativních konců, tak tam něco z tý knihy možná bude.

no teď jdu dokoukat ty Strážce..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
@Mahoney: Jo, to je Misery v angličtině? Jak drží spisovatele jako rukojmí jedna "fanynka"? Jinak teda Halloween nic moc. Nebyl to určitě špatný film, ale nadšený jsem z něho taky nebyl.

@Rade: Jo, Watchmen jsou skvělý film.
Upravil/a nagasadowcz dne 08.07.2013 02:37
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Tak jsem koukla na Saints Row 3 a Dead Rising 2 (to 2. ostatně znám Grin btw ten chlap z Dead Rising 1 byl lepší postava Smile ) a ne, na Deadpoola to nemá Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
METTALIC
Tak to se na toho Deadpoola musim kouknout Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
hRDLA
No jó, jenže to jsou celkově dobrý hry, na rozdíl od DP.

SR má 84% průměrně, DR 80%, zatímco Deadpool jen 63%.

Ale chápu, SR není moc pro holky a u DR se zase bojíš zombíků no Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tasemnice
Sakra hRDLo, už tři dny jsem neměla nic sladkýho, tohle nedělej, to bolí..

nagasadowcz napsal:
Čeká mě literárně záživný měsíc Smile

Joo, mě taky. Na burze knihovny jsem pořídila 3x Huga, 2x Zolu a 1x Maupassanta. Říkám ti to jen protože vím o tvé náklonosti k francouzské literatuře Grin

Ad King: jako malé holce mi sestřenice po večerech předčítaly ty "nejzajímavější" pasáže z Misery (prst na dortu atd.) Grin Nakonec jsem si jí přečetla asi ve 14ti letech a několik dalších Kingovek (Beznaděj, Řbitov zviřátek, několik povídkových knížek...). Teď mě King už moc nebere- strašidelné mi ty knížky nepřipadají (vlastně jsem nikdy nečetla fikci, co by mi připadala strašidelná), jenom znechucující.
Upravil/a Tasemnice dne 08.07.2013 12:26
 
Mahoney
nagasadowcz napsal:
@Mahoney: Jo, to je Misery v angličtině? Jak drží spisovatele jako rukojmí jedna "fanynka"? Jinak teda Halloween nic moc. Nebyl to určitě špatný film, ale nadšený jsem z něho taky nebyl.

@Rade: Jo, Watchmen jsou skvělý film.


No, já Misery četl normálně v češtině Smile.
 
Mopidu
hRDLA napsal:
No jó, jenže to jsou celkově dobrý hry, na rozdíl od DP.

SR má 84% průměrně, DR 80%, zatímco Deadpool jen 63%.

Ale chápu, SR není moc pro holky a u DR se zase bojíš zombíků no Grin


uvědomuješ si, že pokaždé když jsi řekl že něco není moc pro holky, tak mě to bavilo? Grin viz třeba God of war a trhání hlav byla náhodou sranda Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Ale tak zrovna Huga toleruju, no. Koneckonců, to od Maupíka o té prostorově náročné nevěstce (Kulička?) taky působilo (alespoň z anotace) celkem mile. Ale tím končím! Grin

@Mahoney: Aha, tak tedy Beznaděj neznám.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
Mopi: Hrála si Saw ?
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Naga: Jestli Huga toleruješ, tak jsi vzán na milost Grin Jsem spíš přes italskou literaturu, ale Hugo je zrovna výjimka patřící k triu mých největších oblíbenců (Hugo-Eco-Dante). Víc slitování k frantíkům po tobě nechci Grin
Beznaděj je v AJ Desperation a je to nejnechutnější knížka kterou jsem kdy držela v ruce (a to jsem držela celkem dost učebnic parazitologie). Měla jsem dojem, že to ani nezvládnu dočíst. Pamatuju si jenom hroooomadu tělních tekutin.
 
Mahoney
Tasemnice napsal:
Naga: Jestli Huga toleruješ, tak jsi vzán na milost Grin Jsem spíš přes italskou literaturu, ale Hugo je zrovna výjimka patřící k triu mých největších oblíbenců (Hugo-Eco-Dante). Víc slitování k frantíkům po tobě nechci Grin
Beznaděj je v AJ Desperation a je to nejnechutnější knížka kterou jsem kdy držela v ruce (a to jsem držela celkem dost učebnic parazitologie). Měla jsem dojem, že to ani nezvládnu dočíst. Pamatuju si jenom hroooomadu tělních tekutin.


Tak teď jsi to vystihla! Grin
Ano Nago, pokud máš rád stříkání krve, vyvřelé vnitřnosti, lidi rozkládající se za živa, bude pro tebe Beznaděj labůžo Grin Grin.

Jediná slabina té knížky (pro mě), že se tam pan King až moc zmiňuje o bohu, což prostě pro takového neznaboha jako já není no.. ale jinak podle mě skvělá a ano, taky jsem nic nechutnějšího nečetl Grin.
Upravil/a Mahoney dne 08.07.2013 14:11
 
nagasadowcz
@Tasemnice, Mahoney: Díky za tip! Rozhodně přečtu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
METTALIC napsal:
Mopi: Hrála si Saw ?

nope a jestli je to děsivý tak ani nebudu Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
METTALIC
Wow Mahoney to vypadá dobře přečtu já si v těchle věcech libuju Grin
S tim bohem jsme na tom stejně Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4107 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8074 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5496 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4667 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12509 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7352 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6422 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6241 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7437 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist