Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Whirt
Tasemnice napsal:
Whirte, to je právě odlišuje od klasických horrorů. Je to takhle realističtější. Smile

To ano, právě proto to mám rád, ale občas trochu ztratím pojem o tom co se děje kvůli své vlastní nepozornosti Grin
 
Mike
hRDLA napsal:
Ale to vůbec není náročný na PC, SH 2 určitě ne a SH 3 by taky být nemělo (to jsou nejlepší díly).

Jdu si to okouknout, o co jde a tak... nicméně, nechci chytit při hraní infarkt. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Mám jen týden zaracha a už je ta nejnezodpovědnější osoba co znám (tj. Reject aka Mahoney) pasovaná na moda? Co se to tu kurňa děje?! Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
@Mahoney: Gratuluju k nově nabytému postu!

@MD: Vím, že už to píšu po několikáté, ale taky by ses tu mohla ukázat víckrát Grin

@Tasemnice: Díky za tip na mod, ozkouším - díky tobě teď po dlooouhé době zapnu zase Skyrim.

Slendera jsem si vždy chtěl zahrát a nikdy jsem se k tomu nedostal. Dnes to napravím Smile

EDIT: Sakra, málem bych zapomněl na důvod, proč jsem vlastně klikl na Nekonečnou - Mopi! Co ty tady?! Proniklas na chvíli, nebo se rodiče slitovali?
Upravil/a nagasadowcz dne 07.07.2013 19:25
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
Díky Nago Smile.
Slendera si užij, já se u toho málem podělal Grin. Ale teď hraju celkem pravidelně s kamarády a dáváme to pěkně Grin.
 
METTALIC
Mahoney: Vyhráli jste nějáký díly?
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mahoney
METTALIC napsal:
Mahoney: Vyhráli jste nějáký díly?


Už mnohokrát jsme nasbírali všech 8 Smile.
 
nagasadowcz
Tak jsem pořídil původní hru a The Arrival. Jdu si o tom něco načíst a zahraju Smile

EDIT: Tak napoprvé jsem dal 4 stránky. A teď si jdu číst Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 07.07.2013 20:06
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Eight pages občas hraje můj desetiletý brácha, já koukám, sama to hrát nedokážu, jsem hrozně lekavá Smile Ale všech osm stran jsme nikdy neposbírali...

Naga: Snad tě mod nezklame Smile Co se Slenderu týče, až budeš mít čas nebo touhu prokrastinovat (a věřím, že té se trocha vždycky najde Grin), doporučuju zkouknout Marble Hornets. Vrhá to na Slendermana úplně jiné světlo Smile


A nejspíš to většina znáte, ale pro jistotu.. legendární gameplay z prvního dílu Slenderu:





 
nagasadowcz
@Tasemnice: Prokrastinuji pravidelně, postupně se zlepšuji a musím se sám pochválit, že přes prázdniny se stávám skutešně výjimečným talentem. --- Video neznám, ale vypadá to velmi lákavě Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Co sakra přes prázdniny prokrastinuješ? Grin
 
nagasadowcz
Promiň, špatně jsem se vyjádřil - piluji nádherně zbytečné aktivity, jejichž dennodenní nácvik mi eventuální prokrastinaci v budoucnu výrazně ulehčí.
Upravil/a nagasadowcz dne 07.07.2013 21:42
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Tohle je snad ještě lepší Grin, jak začali zpívat, tak jsem brečel smíchy Grin Grin



https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
METTALIC
No ty vole Grin Fakt takhle perlit můžou jen lidi co maj nějákou tu sklenku za sebou
PS: Jdu hrát starou dobrou Amnesii tak jsem zvědav .
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Naga: Chápu! Smile

hRDLA: Já ani nevěděla, že Slender: Sanatorium existuje.. to je nějaká neoficiální fan-made verze? Jo, The Lion Sleeps Tonight bylo brilantní, ale stejně mám nejradši tu klasickou část s židlema Grin "We are covered with potential chairs!"
 
METTALIC
Ne není to neoficiální fan verze. (Doufám Grin) Těhle dílů je víc vždy když studio dosáhlo určité částky vytvořilo další díl
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
No já jen že mimo tohle forum jsem slyšela jen o Eight pages (kterými to začalo) a The Arrival, o kterém se mluvilo dlouho před vydáním. Nic jiného neznám. Na wikipedii píší pouze Eight pages a Arrival a v úvodu o článku o Arrival je tohle: "Slender: The Arrival is a video game developed and published by Blue Isle Studios and distributed by Parsec Productions as the the full, fleshed-out version of Slender: The Eight Pages. ", což mi taky nezní jakoby mezitím byly vytvořeny další díly. Navíc z toho, co jsem viděla v tomhle videu, mi nepřipadá, že by byla hra vytvořena původními tvůrci...
 
METTALIC
Dřív bylo těch her víc potom dali všechny zbývající hry do Arrival což je několik dílů. Dřív to bylo F2P
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Určitě? Tak díky za objasnění Smile
 
Mopidu
Já pronikám Grin momentálně jsem na naší Smart TV aka better than xBox ONE Wink
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7330 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist