Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Probohy, co pořád děláš? To je strašné vracet se ve tvém věku, když jsi přitom ještě student, každý den domů takhle pozdě. Ty toho musíš mít vážně dost...

Mám. Je těžké mít školu, kroužky a ještě zároveň si pečovat aspoň lehce o fyzičku. Dneska jsem měl školu do jedné, od jedné do půl druhé výtvarku, pak kytaru až do půl třetí a pak opět výtvarku. O půl sedmé jsem vyjel od výtvarky do bazénu a tam jsem skončil o půl deváté. Nakonec jsem zavítal domů, jak jsem už psal. Snažím se sem dostat jak jen mám mezi těmi kroužky třeba pět minut, ale taky musím mít i nějaký ten osobní život, že Grin
 
Tasemnice
Whirt: Tak to je šílený, takhle bych žít nemohla... nikdy jsem u kroužků nevydržela právě proto, že jsem měla přesně nadiktováno kdy co musím dělat... u všeho jsem nakonec přešla na samostudium a čas si organizuju sama.
 
Whirt
Tasemnice napsal:
Whirt: Tak to je šílený, takhle bych žít nemohla... nikdy jsem u kroužků nevydržela právě proto, že jsem měla přesně nadiktováno kdy co musím dělat... u všeho jsem nakonec přešla na samostudium a čas si organizuju sama.

Já na kroužky chodím rád kvůli kolektivu, navíc, naše ZUŠka není tak strašná na dodržování časů a dat - například do výtvarky si můžu přijít kterýkoliv den v týdnu, když prostě nemůžu, jednoduše nepřijdu. A například takový dramaťák se těžko provozuje v samostudiu. Věř mi, že ochotnické spolky většinou bez základu nejsou nic dobrého (i když jsem člověkem, který rád ochotníky podporuje). Mě to zase tak nevadí, být občas ovlivňován něčím jiným - těžím ze spousty výhod jako jsou divadelní fesťáky zadarmo Grin. Mám nespočet zájmů a kromě navštěvování kroužků se věnuju i rozvíjení sama sebe v soukromí. Počítačová kresba a grafika je zrovna jedna z věcí, kterou mě prostě na ZUŠce a jinde ve městě nenaučí.
Upravil/a Whirt dne 13.09.2013 23:25
 
Leneren
METTALIC napsal:
Len: Chlape tebe jsem tu dlouho neviděl a teď mi řekni kolik ti je. S Mikem jsme tu jaksi probírali můj věk a přišla řeč na tebe

Jinak koukám že Máha zapl Amnesii užij si to a pak napiš jak jsi se bál/nebál Grin

Proč chceš vědět můj věk?.....
Ale pokud tě to zajímá tak ji je 13 let už poslední 3 měsíce Smile
Jsem vcelku mlád
 
METTALIC
Leneren napsal:
METTALIC napsal:
Len: Chlape tebe jsem tu dlouho neviděl a teď mi řekni kolik ti je. S Mikem jsme tu jaksi probírali můj věk a přišla řeč na tebe

Jinak koukám že Máha zapl Amnesii užij si to a pak napiš jak jsi se bál/nebál Grin

Proč chceš vědět můj věk?.....
Ale pokud tě to zajímá tak ji je 13 let už poslední 3 měsíce Smile
Jsem vcelku mlád


Tak jsme se tu hádali kdo je nejmladší Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Mimochodem tento měsíc jsem rozkoukal Game of Thrones v originálním znění s titulky a sice jsem teprve u druhého dílu, ale je to zatím úžasné Smile a už se těším až mi dojdou knihy Smile
METTALIC napsal:
Leneren napsal:
METTALIC napsal:
Len: Chlape tebe jsem tu dlouho neviděl a teď mi řekni kolik ti je. S Mikem jsme tu jaksi probírali můj věk a přišla řeč na tebe

Jinak koukám že Máha zapl Amnesii užij si to a pak napiš jak jsi se bál/nebál Grin

Proč chceš vědět můj věk?.....
Ale pokud tě to zajímá tak ji je 13 let už poslední 3 měsíce Smile
Jsem vcelku mlád


Tak jsme se tu hádali kdo je nejmladší Grin

Vím, že Chell je o rok mladší než já, ale potom jsou zde další neaktivní, kteří jsou určitě taktéž dost mladí
E:Sorry za double post opraveno
Upravil/a Leneren dne 14.09.2013 00:12
 
nagasadowcz
@Whirt: Fuj tajksl, to bych se zbláznil. Ovšem když ti to tak vyhovuje, tak nic proti tomu. A klobouk dolů, že to ustojíš!

Tak, co vlastně dělám já, v čem se můžu rozvíjet? Píšu a pokouším se skládat. Obojí zvládám z domova, takže bych nikam nechodil. Kurzy psaní mi přijdou naprosto zbytečné a na hlavu - člověk, který chce psát, má číst. Hotovo. A hudebka - na to asi nemám disciplínu Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Naga:
No aspoň snažím se to ustát, samozřejmě to není nic lehkého, ale kroužky jsou přeci jen zábava (navíc s úžasným kolektivem), takže zase to není nic co by jeden nesnesl.

Ad. "Tvůrčí psaní", nebo jak se to nazývá, mě přijde taky zcela zbytečné. Tady jde prostě o to, kolik tun toho má člověk načteno a také na určitém talentu. Samozřejmě například dvě tři hodinky na nějakém jednorázovém workshopu pro začátečníky je dobrým startem Smile

No a v hudebce už je lepší mít nějakou vedoucí ruku, ale co, jde to i bez toho Grin

A mimochodem: Nemohl jsem si odpustit, a musel jsem z BBC Hamleta (což je mimochodem podle mě nejlepší filmové zpracování Hamleta jaké jsem kdy viděl) vystřihnout tuhle sérii obrázků, protože je prostě geniální Grin
Simply brilliant!
 
Mike
Umře takhle muslim.
Vidí bílé světlo, schody vzhůru do nebe, tak jde.
Vyšlape schody, tam sedí svatý Petr. "Kde je mohamed?" "To musíš ještě výš..."
No nic, vydá se po schodech ještě výš.
Šlape, šlape, schod za schodem.
Najednou schody končí a tam sedí Ježíš. "Kde je mohamed?" zase se ptá. "To musíš ještě výš..."
Tak se vydá na další cestu, další schody.
Schod míjí schod, šlape a šlape.
Po nějaké době schody zase končí a zase plošina.
Tentokrát na ní sedí Bůh.
Muslim celý zadýchaný, neschopen slova.
Bůh ho osloví: "Vypadáš unaveně, to je výkon, vyšlapat schody až sem ke mně, nedáš si čaj?" Muslim ze zmůže jen na kývnutí.
Bůh se otočí, luskne prsty a volá "Mohamede, ty línej pákistánče, pohni, dvakrát čaj!"
Grin Grin Grin Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Whirt: David Tennant!!! Tak na to se podívám Grin

@Mike: Jo ten znám a miluju Grin Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Naga: Vřele doporučuju! Nikdy jsem si Hamleta takhle neužil. Možná je to i kvůli tomu neobvyklému a přitom opisovému zpracování, ale rozhodně to stojí za zkouknutí.
Upravil/a Whirt dne 14.09.2013 00:50
 
Mike
nagasadowcz napsal:


@Mike: Jo ten znám a miluju Grin Grin Grin

yesss Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
Grin Grin Grin
 
Mike
Volím si tebe, OBAMO!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Parrot: ROZSEKALO!!! Grin Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Parrot
Něco na dobrou noc Grin Grin
 
EldeR
Mike napsal:
Umře takhle muslim.
Vidí bílé světlo, schody vzhůru do nebe, tak jde.
Vyšlape schody, tam sedí svatý Petr. "Kde je mohamed?" "To musíš ještě výš..."
No nic, vydá se po schodech ještě výš.
Šlape, šlape, schod za schodem.
Najednou schody končí a tam sedí Ježíš. "Kde je mohamed?" zase se ptá. "To musíš ještě výš..."
Tak se vydá na další cestu, další schody.
Schod míjí schod, šlape a šlape.
Po nějaké době schody zase končí a zase plošina.
Tentokrát na ní sedí Bůh.
Muslim celý zadýchaný, neschopen slova.
Bůh ho osloví: "Vypadáš unaveně, to je výkon, vyšlapat schody až sem ke mně, nedáš si čaj?" Muslim ze zmůže jen na kývnutí.
Bůh se otočí, luskne prsty a volá "Mohamede, ty línej pákistánče, pohni, dvakrát čaj!"
Grin Grin Grin Grin


Tohle zavání propagacej náboženství ... naštěstí mě jako bezvěrce po smrti žeká "game over", takže nebudu muset lízt do žádnejch schodů, ani se s nikým bavit Grin Grin Grin

Mimochodem, když tady čtu o seberozvíjení, asi bych se měl trochu stydět, neb se už nějakou dobu nerozvíjím, ale nechá se to vysvětlit buďto leností, nebo tím, že už se víc rozvinout nemůžu, přičemž druhá varianta zní sice trochu sebejistě a namyšleně, nicméně lépe, než ta první s leností, která je ale pravděpodobnější a blíž pravdě.... Grin

@Naga: důtky nebrat ani s osobou opačnýho pohlaví .... Grin

P.S. Dobrou všem, únava mě zmáhá .....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Důtky a game over, aneb ahoj, EldeRe. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Proč mi ten pátek třináctého tak rychle utekl? Já měla super den, koukej se vrátit zpátky! Grin Grin

Mortuus, nezapomeň, nezapomeeeeeeeň!
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mahoney
METTALIC: Včera jsem tedy rozehrál Amnesii a ano, je strašidelná, ale jsem na začátku, tak ještě ne tolik Grin.
Teď ještě uvažuju o tom, jestli si mám koupit i Amnesii: Pád do temnoty, nebo Tomb Raider, když je v takový pěkný slevě.. Grin
Upravil/a Mahoney dne 14.09.2013 09:37
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist