Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Mike
Naštěstí Grin tyjo, fakt, cokoli, jen prostě chci "vstupenku na vysokou" Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
No, jestli jdeš na teologickou, tak pro tebe ta maturita vstupenka asi fakt je.. někteří z nás si museli procházet fakt těžkými testy (a vstávat kvůli nim dvakrát ve 4 ráno!) aby pak zjistili, že by byli přijati i bez nich Grin
 
Nix
Jaký je vlastně heslo od chatu? Ať se můžu někdy kouknout!
Knight
 
Nix
Nix napsal:
Jaký je vlastně heslo od chatu? Ať se můžu někdy kouknout!
Knight


Tak už nic už jsem si z poměl : Talos!!!!!! já deb....l¨!!!
 
Djorten Daul
Ono i samotné přijímací řízení někdy může směřovat prazvláštní cestou. Např. když já před lety dělal právě tohle na dějiny umění, tak mi přišlo, že se o ně zajímá hlavně asijská komunita. Kolem mě bylo asi dvacet asiatů a jen jediná Češka, která po bližším prozkoumání a následných třech korbelech v nedaleké krčmě, vypadala na to, že její zájem bude jistojistě směřovat hlavně k psychedelickým břehům Andyho Warhola :-D Jinak v momentě, kdy jsme se měli ponořit ve svazek s nadpisem "Otázky," tak i přesto, že ani jediný z přísedících potomků východních dobyvatelů očividně a „ušislyšně“ nerozuměl byť jedinému slovu sličné madam v předních prostorách učebny, škrtali propiskami jako na závodech účetních grafomanů…studovali pak se mnou dva :-D
 
Tasemnice
Naga: Teď jsem si teprve přečetla tvou krátkou povídku, na níž sis měl možná radši založit samostatné téma a nechat si jí připsat k odznáčku "pisálek" Grin
1) Proč jsi, proboha, maturoval z francouzštiny, kterou tak bytostně nesnášíš? Grin
2) Vy jste maturovali jenom ze 3 předmětů? Shock
3) Týjo, jakmile jsem já seděla před zkoušejícími, stres byl úplně pryč. Dokonce mě to až na angličtinu bavilo.. Ale ten strach před tím, když člověk netuší, o čem vlastně bude mluvit..
 
Mike
Tasemnice: jo, KTF UK... Smile prostě jen vstupenka, ať je ní cokoli... Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Ligos napsal:
Jak je vidět, každý má něco....
Já třeba poslední noc před maturitou pařil dlouho do rána Gothic 2...Grin

Nervózní jsem byl, ale když se maturitní komise začala přede mnou hádat, div se nepoprali, nervozita rázem zmizela....Grin

Vůbec jsem se neučil, a to nekecám... Bohatě stačilo to, co jsem pochytil při hodinách ve škole. (a udělal jsem to s vyznamenáním) Smile


Zrovna tak já, až na to, že jsem hrál Daggerfall Grin Grin Grin Ale k učení jsem se nedostal a vyžil z toho, co jsem pochytil .... ostatně jako vždy, když o tom tak přemýšlím, samostatné studium jsem nikdy neprovozoval Grin

Tasemnice napsal:
Naga: Teď jsem si teprve přečetla tvou krátkou povídku, na níž sis měl možná radši založit samostatné téma a nechat si jí připsat k odznáčku "pisálek" Grin
1) Proč jsi, proboha, maturoval z francouzštiny, kterou tak bytostně nesnášíš? Grin
2) Vy jste maturovali jenom ze 3 předmětů? Shock
3) Týjo, jakmile jsem já seděla před zkoušejícími, stres byl úplně pryč. Dokonce mě to až na angličtinu bavilo.. Ale ten strach před tím, když člověk netuší, o čem vlastně bude mluvit..


Ad 2: Matematika, čeština, odborný blok (mechanika, technologie, montáže a technické kreslení), praktická část... takže u mě vlastně 3 + 1 Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
Mému kompíkovi asi něco je...seká se a jede podezdřele ticho...

BTW, Mortuus, jakej máš Nick na GW2? Ať vím kdy jsi online Wink
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
@Mike: Jasně, Tasemnice má recht, je to HLAVNĚ o štěstí. Obecně nutný faktor k přežití Grin

@Tasemnice: Protože jsme ji měli jakožto francouzská třída jazykového gymnázia povinně... NENÁVIDÍM ŘEDITELKU!! Grin

No, maturovali jsme jen ze tří ve školním kole, ale pak byla ještě čeština ve státním, takže de facto 4 (angličtina 2x - školní i státní).
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Naga: To vás ani nenechali vybrat v jak jazykové třídě budete? Shock

4fan: Uměli byste zabalit dárek (Zaklínače) pro svého bratrance metalistu tak vkusně jako já? Smile

http://www.imagehosting.cz/images/dscn06xlx.jpg

Ten poník je tam přilepený, mimochodem Grin
 
Ligos
Ano, vskutku vhodně vybraná barevná kombinace pro metalistu! Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Chudák kluk! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Tasemnice: Ty jsi prostě správný člověk! Grin

No, já byl na šestiletém a to bylo francouzské automaticky. Kdybych vydržel do devítky na základce, mohl jsem skončit jinde. Ale toho zase nelituju, protože přes všechny hrůzy to stálo za to - být něco jinak, nejsem dnes tam, kde jsem. A já jsem tu rád Smile Nemluvě o tom, že na té blbé ZŠ už to vážně nešlo vydržet Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Díky, věděla jsem, že to oceníte Grin Koupili jsme mu všech sedm knih, dostala jsem za úkol každou zabalit zvlášť, tak se snažím, aby spolu ladily Smile Ještě že jsem někde vyhrabala balící papír s vílíma balerínama Smile

Naga: Díky, ale divil by ses, kolik lidí mě dokáže brát vážně, když si dělám srandu... Grin A pak mě nemají rádi..
Tak to docela chápu. Já po těch osmi letech byla nešťastná už i na gymplu, ale na základku bych se nevrátila. Jinak šestileté gymply jsou docela vzácnost, znám jenom asi pět lidí ze šestiletky..
 
EldeR
@Tasemnice: To je docela sprostý, takhle ho zklamat, aby posléze zjistil, že to tak špatný není a že šlo jen o nejapný vtípek Grin Osobně bych to nejprve odmítnul rozbalit a pokud bych k tomu byl přecejenom násilím donucen, vzal bych poníka ven a přilepil ho na koleje ..... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
EldeR: Násilím donucen k rozbalení dárku? Grin
Naštěstí bratránka znám a vím, že ho to urážet nebude... takhle spolu vtipkujeme už 19 let Smile
Mimochodem, odmítám uvěřit, že by ses vážně takhle hrubě zachoval k poníkovi... Grin
 
Mike
Sedim v usti nad labem s teplym kamosem co me bali v cinsky restaraci... Je to fajn, plati on. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
Mike napsal:
Sedim v usti nad labem s teplym kamosem co me bali v cinsky restaraci... Je to fajn, plati on. Smile


Prostě den jako každý jiný Grin
 
EldeR
Tasemnice napsal:
EldeR: Násilím donucen k rozbalení dárku? Grin
Naštěstí bratránka znám a vím, že ho to urážet nebude... takhle spolu vtipkujeme už 19 let Smile
Mimochodem, odmítám uvěřit, že by ses vážně takhle hrubě zachoval k poníkovi... Grin


U mě je to docela možný ... někde mám nerozbalený dárek od minulých narozenin ... .nějaký hadry Grin
A s tím poníkem to myslím smrtelně vážně .... koleje, nebo benzín Grin Ork
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist