Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
PrincessLeia
Hej, možná to bude trošku zlomyslné, ale... Je to úžasný pocit poprvé se nemuset po tolika letech chystat první zářijový pracovní den do školy Pfft Cool Samozřejmě čekají jiné povinnosti, ale zaprvé až za dva týdny a za druhé... už se to prostě nedá srovnat Smile
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
EldeR
PrincessLeia napsal:
Hej, možná to bude trošku zlomyslné, ale... Je to úžasný pocit poprvé se nemuset po tolika letech chystat první zářijový pracovní den do školy Pfft Cool Samozřejmě čekají jiné povinnosti, ale zaprvé až za dva týdny a za druhé... už se to prostě nedá srovnat Smile


To zlomyslné rozhodně není ... Grin Jakožto několik let pracující člověk jsem mnohem zlomyslnější Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
PrincessLeia
Pfft Byla to hrozná léta Angry Zvlášť na mé škole wowGrin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Mopidu
Dostala jsem od kamaráda k narozeninám tuhle naprosto epickou hru Grin Grin teď když dovolíte, jdu si koupit DLC abych mohla chodit doleva Grin Grin

https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
PrincessLeia
GrinGrinGrin DLC QUEST!
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
Zdá se, že autoři se před vývojem této kalby sami pěkně zkalili Grin

A mimochodem - dobréééé ráááánoooo Pfft Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Teprve jsi vstal? Grin Tedy dobré ráno! Neprobudila tě náhodou vůně oběda? Pfft To mi připomíná, že bych sama měla jít něco ukuchtit...

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Mike
nagasadowcz napsal:

A mimochodem - dobréééé ráááánoooo Pfft Grin

Jdi do háje!


Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
No já vstávala v sedm, ale zcela dobrovolně a to mi dává pocit svobody a radosti Grin
 
nagasadowcz
@Leia: Tak zrovna tehdy ne, ale tehdy jsem zapnul 4FAN a zaprovokoval jsem si Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@Leia: Tak zrovna tehdy ne, ale tehdy jsem zapnul 4FAN a zaprovokoval jsem si Grin

Provokovat obědvající pracující se ti nemusí vyplatit Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
PrincessLeia
Naga - znám několik lidí, kteří tak vstávají když můžou, což asi nepochopím. Ne, že bych byla zrovna ranní ptáče. Jsem spíše noční sova, ale průměr dobrovolného vstávání je u mě od těch 8 do 9.hodin. Později ne, když nejsem nemocná. Proto mě to zmátlo, jelikož vím, že takový experti existují Pfft
Já dnes vstávala po 6.hodině, díky ostatním. Morální podpora Smile

Upravil/a PrincessLeia dne 02.09.2013 13:47
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
@Leia: To já vstávám kolem desáté nejraději.

@EldeR: Pravda Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
No, já dneska vstával v nějakých 9,15 a.m. Grin Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
No, já vstával ve 4:45, tak nemachrujte ano!? Grin
 
Mike
To je strašný, takto brzy... Frown Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
PrincessLeia
Diego napsal:
No, já vstával ve 4:45, tak nemachrujte ano!? Grin


Shock Upřímnou soustrast...
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Diego
Už jsem si zvykl. Ale přál bych všem školákům/studentům, aby si to taky na týden (aspoň) zkusily.... Angry Grin
 
Parrot
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1231396_510632499013171_1392495493_n.jpg
 
EldeR
Diego napsal:
No, já vstával ve 4:45, tak nemachrujte ano!? Grin

Když sem byl dělník, vstával jsem 4:20... teď až v 6:00 Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist