Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Ligos
Mahoney napsal:
@Ligos - Takže někde existuje i Máha milionář.. paráda! Grin


Je-li tato teorie správná, tak zcela určitě. Stejně tak, jako Ligos - arabský šejk...Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
A jako Mike - papež. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Koala sex fail: Grin Grin Grin

No, já si teda myslím, že ta teorie o paralelních vesmírech je poněkud přehnaná. Ano, věřím, že existují, ale ne že v nich existuje vše, na co člověk kdy pomyslel. To už by byl jakýsi podivný Tulpa efekt promítající se do paralelního vesmíru. Navíc, takový vesmír by prostě nemohl existovat - lidé věčně myslí na kdejakou koninu, i na nesmysly popírající fyzikální zákony. Takový vesmír by se musel nutně rozpadnout, protože by absolutně neměl šanci dávat smysl. A ano, vím, že je těch paralelních vesmírů nespočet, ale stejně mi na to tato má domněnka sedí.

K Loch Ness: jediný způsob, jak by se tam skutečně mohlo něco vyskytovat i přes nesčetné výzkumy, které jezero celistvě a dokonale zmapovaly, je ten, že by se tam ona příšera dostávala jakousi časovou trhlinou z dřívějších dob. Ovšem zde se pak nabízí otázka, zdali tam v tak dávné době Loch Ness vůbec bylo. Pokud ne, mohla by to být trhlina časoprostorová. A tady se pak nabízí otázka, zdali by takto výraznou anomálii nebyli vědci schopní postřehnout. Odpověď je, že nevím, poněvadž těžko říct, jak by se taková "červí díra" vlastně přesně projevovala a jestli by ji naše přístroje dovedli zachytit. Ale myslím, že by měly. No a nakonec se u časové trhliny samotné nabízí otázka ryze filosofická: co je vlastně čas? Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
Ale určitě nikde nenajdete Méťu milovníka Justina Biebera Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Sanued
Huh radšej ani nepoviem čo podľa tej teórie existuje vďaka mne Grin
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Ligos
@Naga: Mno jo, ale v onom dokumentu právě tvrdili, že (podle této teorie) existují právě i vesmíry, ve kterých platí zcela jiné fyzikální zákony, než v tom našem. Třeba tam vůbec neexistuje gravitace, nebo jaderná fúze, atp... Ale jinak jo, naprostý souhlas - je to přitažené za vlasy....Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
METTALIC napsal:
Ale určitě nikde nenajdete Méťu milovníka Justina Biebera Grin


No, už sis to představil, takže někde je! Grin
 
METTALIC
Mahoney napsal:
METTALIC napsal:
Ale určitě nikde nenajdete Méťu milovníka Justina Biebera Grin


No, už sis to představil, takže někde je! Grin


Co??????? Ne!!!!!!!!
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/482/template.jpg
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Ligos: No tak jasně, že si to objasní podružnou teorií, která se jim hodí do krámu Grin No, nic nezavrhuju, ale myslím, že je to přehnané, jako ty.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Hey! Já že jsem přehnaný? Prohnaný možná, ale přehnaný? Tss... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
jímá mě hrůza při pomyšlení co jsem všecko natropil v různých paralerních vesmírech Grin Sodoma, Gomora a kesťanský peklo sou proti tomu hadr a žádnej apokalyptickej film tomu nesahá ani po kotníky Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Parrot
EldeR napsal:
jímá mě hrůza při pomyšlení co jsem všecko natropil v různých paralerních vesmírech Grin Sodoma, Gomora a kesťanský peklo sou proti tomu hadr a žádnej apokalyptickej film tomu nesahá ani po kotníky Grin Grin Grin


Třeba tam jsi kus dřeva, na který močí vesmírný psík Shock
Upravil/a Parrot dne 28.08.2013 21:15
 
Mike
Pokud, tak podle té teorie existuje někde dokonalá kopie mě, nad kterou se vznáší nápis AWESOME a kolem něj krouží dva tlustí bavorští hoši (ála Üter Zörker ze Simpsonů) s křidélky, a zpívají refrén z Herr Manneliga střídavě s Lullyho Liberté Liberté. Smile

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20130822030724/simpsons/images/thumb/1/1f/%C3%9Cter_Z%C3%B6rker.png/250px-%C3%9Cter_Z%C3%B6rker.png
Upravil/a Mike dne 28.08.2013 21:17
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
GW2 sice nehraju, ale je to zajímavé Grin
Konečně nějaká zmínka o naší slavné republice!

http://games.cz.imag3box.com/uploads/gw2cz-game0-img238636.jpg
 
EldeR
Parrot napsal:
EldeR napsal:
jímá mě hrůza při pomyšlení co jsem všecko natropil v různých paralerních vesmírech Grin Sodoma, Gomora a kesťanský peklo sou proti tomu hadr a žádnej apokalyptickej film tomu nesahá ani po kotníky Grin Grin Grin


Třeba tam jsi kus dřeva, na který močí vesmírný psík Shock

O tom nic nevím, ale možná se tam najde kus dřeva, se kterým někdo mlátí vesmírnýho psíka Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Parrot
EldeR napsal:
Parrot napsal:
EldeR napsal:
jímá mě hrůza při pomyšlení co jsem všecko natropil v různých paralerních vesmírech Grin Sodoma, Gomora a kesťanský peklo sou proti tomu hadr a žádnej apokalyptickej film tomu nesahá ani po kotníky Grin Grin Grin


Třeba tam jsi kus dřeva, na který močí vesmírný psík Shock

O tom nic nevím, ale možná se tam najde kus dřeva, se kterým někdo mlátí vesmírnýho psíka Grin


Taky možnost Grin Grin
 
nagasadowcz
@Mike: A nezají se ty věčně opakující se melodie po čase? Grin

@EldeR: Nápodobně Grin

@Ligos: To jsem nenapsal. Tady vidíš, jak jsou důležité čárky v české gramatice Grin Nebyla-li by tam ona čárka před "jako ty", říkalo by to, že TY JSI přehnaný. Takto věta říká, že ONA TEORIE je přehnána. Miluju jazyk Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@Mike: A nezají se ty věčně opakující se melodie po čase? Grin

@EldeR: Nápodobně Grin

@Ligos: To jsem nenapsal. Tady vidíš, jak jsou důležité čárky v české gramatice Grin Nebyla-li by tam ona čárka před "jako ty", říkalo by to, že TY JSI přehnaný. Takto věta říká, že ONA TEORIE je přehnána. Miluju jazyk Smile


Mikovi se to nezají Grin ale na opakující se melodie tady máme jinýho experta.... že jo Mahoney? Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Naga: Nooo... možná bych si časem rozšířil repertoách v podobě dalších tlustých bavoráčků. Grin

EldeR: PUDDI PUDDI!!! Grin Hej lidi, koukal na to někdo krom mě a EldeRa? Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@EldeR: No jo Grin

@Mike: Já ne. A začínám si říkat, že bych se měl aspoň na kus kouknout. Já vlastně ani neznám samotné Puddi Puddi Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8055 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12493 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist