Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
co dál po.... (SPOILER)
ePSn
to mě se až moc líbilo tak jsem ho nosil ale jelikož sem hned po dohrání main questu šel hrát za assasina tak sem si ho taky moc neužil Grin (ale kombinace toho armorka+ebon. štítu a meče to byl luxus)

btw.
těžký hledání? 5 sekund borče Grin
http://www.google...l0.4.1l5l0
 
tonym95
ePSn napsal:
to mě se až moc líbilo tak jsem ho nosil ale jelikož sem hned po dohrání main questu šel hrát za assasina tak sem si ho taky moc neužil Grin (ale kombinace toho armorka+ebon. štítu a meče to byl luxus)

btw.
těžký hledání? 5 sekund borče Grin
http://www.google...l0[/quote]

Grin já to hledal v návodu hlavní liniie aby si nemohl někdo myslet že ta socha tam už byla Grin ... jinak já hrál a hraju vždy jen na lehký Grin protože se mi líbí skleněný brnko a brnko temnýho bratrstva Grin to deadrický mě nijak nevzrušovalo Grin
 
Kresuky
drsná socha,takže,kdybych sebral ten šutr s nude patchemGrinGrin
já si nevzpomínám,ale ta zbroj patřila mezi lehký?Smile
Ork
 
ePSn
neboj deadrický jsem nikdy nenosil Grin (snad jen když jsem před těma X lety poprvý viděl deadru v oblivionu tak sem si řikal "hahaha nový brnění to musim mít" Grin )
mě v oblivionu strašně chytnul ten poslední quest pro cech zlodějů (nebo takhle, nevim jestli byl poslední ale ty svitky ukrást, jak se muselo odemknout tim šípem atd- Grin) takže jsem měl taky potom lehký ale ve skyrimu jsem opět tvrdej imperial kluk s dragon heavy armorem a usekávám hlavy ebon. sekerou a v druhý ruce dragon shield Grin ( a ještě jsem ani jednu hlavu neusek Sad)
 
ePSn
Kresuky napsal:
drsná socha,takže,kdybych sebral ten šutr s nude patchemGrinGrin
já si nevzpomínám,ale ta zbroj patřila mezi lehký?Smile

tak by si tam byl jako ňudista no Grin (možná)
byla to těžká zbroj Smile
 
tonym95
ePSn napsal:
neboj deadrický jsem nikdy nenosil Grin (snad jen když jsem před těma X lety poprvý viděl deadru v oblivionu tak sem si řikal "hahaha nový brnění to musim mít" Grin )
mě v oblivionu strašně chytnul ten poslední quest pro cech zlodějů (nebo takhle, nevim jestli byl poslední ale ty svitky ukrást, jak se muselo odemknout tim šípem atd- Grin) takže jsem měl taky potom lehký ale ve skyrimu jsem opět tvrdej imperial kluk s dragon heavy armorem a usekávám hlavy ebon. sekerou a v druhý ruce dragon shield Grin ( a ještě jsem ani jednu hlavu neusek Sad)


poslední quest u cechu zlodějů byl jak ti šedá káppě předal tu kápy takže to myslim bylo s tima svitkama Grin ... jinak kal sem zrovna psal jinde ve skyrimu sem stejně jako v morrowindu a oblivionu Argonianská milá ještěrka co zcela mile a nenápadně ti palcátem rozdrtí hlavu s dobrovodem roztomiloučkých zničujícíh plamenů Smile ve zbroji temnýho bratrstva
 
Kresuky
ahaGrin
já sem byl vždy ork,v morru,oblu a i ve skyrimu.sem takový tank s malým obouručním kladívkem a roztomilým ksichtíkem se zoubkamaPfft,který vám rozmázne hlavuGrin
Ork
 
ePSn
v morrowindu jsem patřil k zelenejm Grin
 
Kresuky
já takyGrinsláva zeleným!Grin(nevztahuje se na argoniany a jiné vyblité rasyGrin)
Upravil/a Kresuky dne 18.11.2011 21:26
Ork
 
tonym95
Kresuky napsal:
já takyGrinsláva zeleným!Grin(nevztahuje se na argoniany a jiné vyblité rasyGrin)


Grin Grin .. já máám beztak hnědýho Argoniana Grin nic mažu hrát Grin mějte se tu Grin "zelení"
 
ePSn
Kresuky napsal:
(nevztahuje se na argoniany a jiné vyblité rasyGrin)

Grin Grin Grin Grin
to se povedlo Grin
 
Kresuky
mějte se tu?to je teprve začátek vzpoury!Grin
Ork
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 09:52
Bug-Diplomatická imunita (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 01:32
oprava Bílé fioly (spoiler) Archív zodpovězených dotazů 18 27.02.2014 16:17
!SPOILER! Medvědodlaci Skyrim - obecně 13 15.09.2013 21:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist