Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
co dál po.... (SPOILER)
hnzL
tak, už na urovni 21 se mi podařilo zabít alduina, zajímalo by mě jestli je možné nějak ještě navázat na nějakou velkou questovou linii nebo mi zbývá jen plnit postranní úkoly, prolízat dungy jeskyně a podobně? díky
Upravil/a Honzas4400 dne 18.11.2011 13:23
 
Kasha
No tak jelikož je to hlavní linie, tak jí považuj za skončenou Smile už jsou jen vedlejší questy které moc dluhou linii nemají
 
hnzL
v oblivionu se mi hlavní linii nikdy dohrát nepodařilo.. bohužel/bohudík... ale skyrim jsem proletěl strašně rychle tak snad mě zabaví boční questy... Smile přecejen v některých oblastech mi dokážou dát pěkně na prdel.. zatím Smile
 
Hanzales
ejh, to jsi si měl možná nechat rozehraný Smile Ale pamatuju si, že u Morrowindu jsem hlavní linii dohrál asi snad až po 2-3 měsících a ještě pak jsem se dlouho bavil dohráváním zbylých úkolů pro různé frakce.
U Oblivionu jsem taky hlavní linii ani nedohrál, stihlo mně to omrzet dříve neustálým zavíráním bran, podobnými dungeony a zmršeným levelscalingem :/
Skyrim je naštěstí ve všem zase "opraven" a baví mně naopak čím dál víc. Jen se snaším plnit prioritně ty úplně vedlejší úkoly a sem tam nějaký hlavní, nebo pro nějakou frakci. Jsem na 26 lvl a těch vedlejších tam mám zrovna asi 15-20 a hlavních skoro taky a to jsem zdaleka spoustu území ještě neprolezl a s každým kde jsem byl nemluvil Smile Nemluvě o tom, že než se teď do těch úkolů zase pustím, chystám se těď čistě třeba levelit enchant, kovařinu a už teď si během hraní sbírám dušičky a pořád sbírám všechny možné přísady a míchám lektvary Smile Možná njaké dvě odpoledne vemu krumpáč a půjdu těžit zásoby na kovárnu.
V té souvislosti by mně ale zajímalo, kolik těch úplně hlavních úkolů cca je. Abych pak po dvou odpolednech se třeba do hlavního příběhu nezažral a najednou neskončil taky na konci...
Upravil/a Hanzales dne 18.11.2011 16:56
 
Fortrond
Hmm tak hlavných questov je cca 18. A ja som ju hral povedal by som celkom rýchlo a zabrala mi tak 12-14 hodín čistého času. Ale je fakt, že som hlavnú líniu dal na jeden záťah a na strednej obtiažnosti a s dosť velkou dávkou štastia a s tým, že sa postavy dajú zaseknúť Grin
 
hnzL
(SPOILER) jakmile se na scéně objeví čepele mi přišlo že všechno šlo ráz na ráz a hlavní linie byla skoro hotová... ted jsem začal plnit questy pro stormcloaky(bouřné hávy) a je to pořád zajímavé.. jinak s tím zvednámí kovařiny a enchantu na to se chystám taky Smile hlavně se naučit udělat brnění z dračích šupin Smile)
 
Kresuky
já už jsem questy pro Ulfrika udělal.a teď začínám temný bratrstvo
Ork
 
tonym95
oblivion sem dohrál a lituju vás že vyste to nedohráli Smile mělo to neskutečně luxusní konec a ta konečná odměna kdy vám vděční obyvatelé brumy postavili u města sochu nebo závěrečnej souboj draka s Dagonem ... opravdu nádhernej konec měl oblivion .. skyrim mám buglou hlavní linii (zatím opravný soubory už stažený mám)
 
Kresuky
já sem oblivion dohrál,ale žádnou MOJÍ sochu sem nevidělPff!
Ork
 
tonym95
Kresuky napsal:
já sem oblivion dohrál,ale žádnou MOJÍ sochu sem nevidělPff!


Grin no přímo tvoje tam neni Grin je tam socha postavy za kterou hraješ Grin nebo si spíš hrál Grin
 
Kresuky
hrálGrinale žádnýho orka sem tam nevidělGrin!
Ork
 
tonym95
Kresuky napsal:
hrálGrinale žádnýho orka sem tam nevidělGrin!


Grin jo kdybych si pamatoval přímo místo dal bych ti souřadnice Grin ale je to někde v Brumě Grin vyjdeš z Hradu a nemůžeš to minout Grin
 
Kresuky
já už oblivion nemam,mám přeinstalovanej windows.Grin
jinak:ta socha před hradem není tvoje ale manžela lordkyGrin
Ork
 
tonym95
Kresuky napsal:
já už oblivion nemam,mám přeinstalovanej windows.Grin
jinak:ta socha před hradem není tvoje ale manžela lordkyGrin

Grin potom co dohraješ hlavní linii je tam tvoje socha Grin jáj ti to najdu někde na netu Grin počkej
 
tonym95
ještě to najít vid Grin
 
Kresuky
joGrin v tom velykym foru
Ork
 
tonym95
Kresuky napsal:
joGrin v tom velykym foru


ne v tom velkym Googlu Grin no nic kašlu na to je to pro mě v tuto chvíli nenalezitelný Grin
 
ePSn
ta socha je u brány (ne u tý hlavní) "obraz" pro sochu se zachytává někdy v momentě kdy sebereš sigilskej šutr z tý mega brány jak je u brumy ta bitka, měl jsem plug in na všechny animace co sou v oblivionu možný a tak jsem měl mnohem hezčí pózu než ostatní smrtelníci Grin
akatosh vs. ten blb z oblivionu je pěkná ale nesnášel jsem čekání na dragon armor Grin
 
Kresuky
Googlu?Grinjá myslel že na bonus webu
Ork
 
tonym95
ePSn napsal:
ta socha je u brány (ne u tý hlavní) "obraz" pro sochu se zachytává někdy v momentě kdy sebereš sigilskej šutr z tý mega brány jak je u brumy ta bitka, měl jsem plug in na všechny animace co sou v oblivionu možný a tak jsem měl mnohem hezčí pózu než ostatní smrtelníci Grin
akatosh vs. ten blb z oblivionu je pěkná ale nesnášel jsem čekání na dragon armor Grin


Grin dračí brnko mi bylo k ničemu Grin vystavil sem si ho na tu sochu ze dřeva Grin nenosil sem ho Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 09:52
Bug-Diplomatická imunita (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 01:32
oprava Bílé fioly (spoiler) Archív zodpovězených dotazů 18 27.02.2014 16:17
!SPOILER! Medvědodlaci Skyrim - obecně 13 15.09.2013 21:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist