Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Mód na Upíry
JerzyLang
Neví někdo jestli existuje nějakej mód na to aby když se portnu někde do města přestali útočit upíři? Prostě aby upíři byli jen zalezlí v kobkách a nezjevovali se po nocích ve městech. Už mi vymlátili půlku lidí ve městech. A nejhorší že vybijí i obchodníky a já pak nemám kde nakupovat :-))



EDIT: Špatná sekce. Přesunuto
Upravil/a Diego dne 20.04.2013 11:21
 
Ligos
Je fakt, že tohle mě taky pěkně štve.... Útoky přestaly až ve chvíli, kdy jsem se v Dawnguardu přidal na stranu upírů. Ale zrovna hraju za "neupírskou" postavu a aby se mi tohle nestávalo, Dawnguard jsem si v nastavení vypnul.

Tohle tvůrci malinko nedořešili. Půlku města ti zabijí draci, půlku Upíři a hráč pak má jako chodit v polomrtvým Skyrimu, nebo co?! Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
milfein
Teda nevím, jak vy dva to děláte, ale já co sejmul Harkona mám od upírů pokoj a draci mi města nevybíjí.
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Diego
Mám spoustu módů i DW, a upíři mi města nevybíjejí, akorát občas dráčci.
Možná to bude módem Wars in Skyrim, ve kterém jde toho spoustu nastavit.
 
Ligos
milfein napsal:
Teda nevím, jak vy dva to děláte, ale já co sejmul Harkona mám od upírů pokoj a draci mi města nevybíjí.


Tady jde ale to, že já nechci mít se Strážci úsvitu ani s upíry nic společnýho. (rozuměj, za jednu konkrétní postavu).
Mám vícero postav, jedna z nich je upír, tam je to v pohodě. Ale u těch ostatních je tenhle efekt nežádoucí...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
milfein
Já to naprosto chápu, ale jestliže tam máš nainstalovaný DLC, nic s tím kromě vypnutí nezmůžeš. Maximálně si to vypni a nebo mě napadá si dát složku se save s DLC na plochu a než začneš hrát jiný postavy, tak před spuštěním vypni DLC. Víc ti asi neporadím. A pak holt budeš střídat složky. :-P Přijde mi to sice náročnější, ale podle mě by to mohlo být funkční. ;-)
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Ligos
milfein napsal:
Já to naprosto chápu, ale jestliže tam máš nainstalovaný DLC, nic s tím kromě vypnutí nezmůžeš. Maximálně si to vypni a nebo mě napadá si dát složku se save s DLC na plochu a než začneš hrát jiný postavy, tak před spuštěním vypni DLC. Víc ti asi neporadím. A pak holt budeš střídat složky. :-P Přijde mi to sice náročnější, ale podle mě by to mohlo být funkční. ;-)


Jo jo, v pohodě! Jak už jsem psal, vyřešil jsem to vypnutím DLC. Až budu hrát zase za upírskou postavu, opět ho spustím, takže v podstatě žádný problém. Jde jen o ten princip, kdy tohle tvůrci zkrátka nedořešili... Alespoň podle mého názoru.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Řekl bych, že kdyby jste se pohrabal ve složkách s nastavením určitě tam najdete soubor kde to můžete omezit.Popřípadě se (dle mého názoru) brzy objeví nějáká modifikace, která to bude řešit.
 
nagasadowcz
@Ligos: Mně teda města nevybíjejí, ale pravda je, že už mi asi dvě postavy sejmuli jednak vampi, druhak kultisti z DB, přestože jsem s onou postavou ještě nenačal ani jeden příběh DLC. Ale zas to není nějak extra drastické a rovnou se vám přiznám, že kdyby mi nějaká postava moc chyběla, tak jsem ochotný ji oživit cheatem. Holt měla mít NPC nastavenou nesmrtelnost vůči nehráčským útokům.

Mimochodem - taky se vám v každé hře stalo, že umřel ten farmář z Whiterunu? Nevím teď, jak se jmenuje, ale mně umřel fakt pokaždé Grin

@Len: No, tím bych si nebyl zas tak jistý. DG už je venku hodně dlouho a nikdo ten mod zatím neudělal. A přestože se v modech nijak zvlášť neorientuju, malinko jsem sledoval svého času Nexus a hlavně tady fórum a o poptávce po takovém modu slyším poprvé tady od Ligose.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Špatně odstraněný mód Archív zodpovězených dotazů 7 30.11.2016 22:10
combat system mód Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 13.11.2016 12:27
Mód na lepší osvětlení Skyrim - modifikace 5 07.05.2015 18:49
Mód jídlo Skyrim - dotazy, návody,.. 9 21.08.2014 22:19
Falskaar mód Skyrim - modifikace 31 01.06.2014 20:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist