Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úroveň
ravaneli
Chtěl bych se zeptat kolik úrovní má Skyrim. Mám 57úroveň kolik jich ještě mohu nahrát hodin hracích mám 1004.Dik.
 
nagasadowcz
Teď si nejsem jistý, jestli ses nespletl a nemyslel jsi 104 hodin, protože 1004 hodin, to by byl opravdu slušný čas Grin Každopádně maximální úroveň postavy ve Skyrimu je původně 81, ale poslední patch přidal možnosti, díky kterým se max. level zvedl. O co přesně jde, to už najdeš tady na fóru, mluvilo se tu o tom. Poslední patch byl, tuším, 1.9 Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
teodmir
lol 1004 hodin Grin Grin to je velmi slušný čas Grin ikdyž teď nevim jestli litovat nebo gratulovat Grin já mám lvl 67 a 313 hodin Grin
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
METTALIC
teodmir napsal:
lol 1004 hodin Grin Grin to je velmi slušný čas Grin ikdyž teď nevim jestli litovat nebo gratulovat Grin já mám lvl 67 a 313 hodin Grin



Já jenom 584Sad Grin
Upravil/a METTALIC dne 18.04.2013 18:48
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
teodmir
Grin Grin
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
Paia
Odkud berete ten údaj o hodinách?
Když se kouknu do statistik, píše mi to tam 205 dní (plus pod tím nějaký hodiny prospaný a pročekaný).
Když se kouknu na název save souboru, tak je "Pozice 113 - Paia Skyrim 225.54.37.ess" - mám to chápat jako 225 h 54 m 37 s čistýho hraní s tím, že ve hře za tu dobu uplynulo těch 205 dní? Začal jsem 31.10.2012 a jsem zrovna na lvl 50...
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Wolf5cz
Je to psaný ve steamu.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Paia
Tak na steam napojenej nejsem, při nevlastnictví bank. účtu a bez plat. karty by mi byl úplně k ničemu. Z jistých důvodů operuju jen s hotovostí.
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
hRDLA
ravaneli napsal:
Chtěl bych se zeptat kolik úrovní má Skyrim. Mám 57úroveň kolik jich ještě mohu nahrát hodin hracích mám 1004.Dik.


Horní level byl snad zrušen s nejnovějším patchem, jelikož když dosáhneš u schopnosti hodnoty 100, můžeš si jí vyresetovat zpět na hodnotu 15 a expit jí znovu.

Paia: Tak to se tu doufám nebudeš na nic ptát.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Wolf5cz
Paia napsal:
Tak na steam napojenej nejsem, při nevlastnictví bank. účtu a bez plat. karty by mi byl úplně k ničemu. Z jistých důvodů operuju jen s hotovostí.

Všechny hry nejsou ke koupi jen na steamu. Skyrim se dá kopuit krabicová verze, kterou můžeš zaplatit tou svou hotovostí.
Upravil/a Wolf5cz dne 20.04.2013 15:21
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Diego
hRDLA napsal:
ravaneli napsal:
Tak na steam napojenej nejsem, při nevlastnictví bank. účtu a bez plat. karty by mi byl úplně k ničemu. Z jistých důvodů operuju jen s hotovostí.

Paia: Tak to se tu doufám nebudeš na nic ptát.


hRDLA: Myslím, že on psal, že má radši platbu hotovostí než převodem. Tudíž jej přece nemůžeš považovat za "warezáka".
Upravil/a Diego dne 20.04.2013 16:30
 
hRDLA
To by mě teda zajímalo, jak má originální skyrim na PC, když ne přes steam.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
To by mě teda zajímalo, jak má originální skyrim na PC, když ne přes steam.

Tak si počkej na jeho vysvětlení.
 
nagasadowcz
No, to by mě taky zajímalo, ale myslím, že vysvětlení se asi nedočkáme.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Jak jsem to tak četl velmi mně zaujal ten počet hodin a rád bych se zapojil do srovnání kdo má kolik nahráno. Já mám k dnešnímu dni kolem 1200 hodin + kolem 800-900 v době kdy sem byl byz internetu a čas se nezapočetl.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
teodmir
Altazar napsal:
Jak jsem to tak četl velmi mně zaujal ten počet hodin a rád bych se zapojil do srovnání kdo má kolik nahráno. Já mám k dnešnímu dni kolem 1200 hodin + kolem 800-900 v době kdy sem byl byz internetu a čas se nezapočetl.

A jekej máš levela kolik postav?? Grin
Co tě nezabije, to tě zešílí! Příklad : Herma-Mora a ty jeho dlouhý proslovy nebo Hircine a ten jeho německej přízvuk. Samozřejmě mě můžou zabít, ale nejdřív zešílim... Frown
 
Altazar
teodmir napsal:
Altazar napsal:
Jak jsem to tak četl velmi mně zaujal ten počet hodin a rád bych se zapojil do srovnání kdo má kolik nahráno. Já mám k dnešnímu dni kolem 1200 hodin + kolem 800-900 v době kdy sem byl byz internetu a čas se nezapočetl.

A jekej máš levela kolik postav?? Grin


Postavy mám 3, jednu na 159 úrovni a pak 47 lvl a 26.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
METTALIC
Altazar napsal:
teodmir napsal:
Altazar napsal:
Jak jsem to tak četl velmi mně zaujal ten počet hodin a rád bych se zapojil do srovnání kdo má kolik nahráno. Já mám k dnešnímu dni kolem 1200 hodin + kolem 800-900 v době kdy sem byl byz internetu a čas se nezapočetl.

A jekej máš levela kolik postav?? Grin


Postavy mám 3, jednu na 159 úrovni a pak 47 lvl a 26.


What 159 uroveň ty asi hraješ v poslední době pořád
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Altazar
METTALIC napsal:
Altazar napsal:
teodmir napsal:
Altazar napsal:
Jak jsem to tak četl velmi mně zaujal ten počet hodin a rád bych se zapojil do srovnání kdo má kolik nahráno. Já mám k dnešnímu dni kolem 1200 hodin + kolem 800-900 v době kdy sem byl byz internetu a čas se nezapočetl.

A jekej máš levela kolik postav?? Grin


Postavy mám 3, jednu na 159 úrovni a pak 47 lvl a 26.


What 159 uroveň ty asi hraješ v poslední době pořád


jj od chvíle co vyšel patch 1.9 tak sem chtěl svou hlavní postavu nalevelovat. Ono to jde docela rychle když víš co a jak je třeba udělat. (Na žádnou mou postavu nebyla nikdy použita konzole za účelem vylepšení, jen aby si někdo nemyslel že to je nacheatované Smile )
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
METTALIC
Altazar napsal:
METTALIC napsal:
Altazar napsal:
teodmir napsal:
Altazar napsal:
Jak jsem to tak četl velmi mně zaujal ten počet hodin a rád bych se zapojil do srovnání kdo má kolik nahráno. Já mám k dnešnímu dni kolem 1200 hodin + kolem 800-900 v době kdy sem byl byz internetu a čas se nezapočetl.

A jekej máš levela kolik postav?? Grin


Postavy mám 3, jednu na 159 úrovni a pak 47 lvl a 26.


What 159 uroveň ty asi hraješ v poslední době pořád


jj od chvíle co vyšel patch 1.9 tak sem chtěl svou hlavní postavu nalevelovat. Ono to jde docela rychle když víš co a jak je třeba udělat. (Na žádnou mou postavu nebyla nikdy použita konzole za účelem vylepšení, jen aby si někdo nemyslel že to je nacheatované Smile )


Mam co dohánět já jsem nikdy nevydržel u jedné postavy konečně až ted se mi daří vydržet u jedný postavyGrinGrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist