Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dungy s těžkou zbrojí
Shuriil
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějaký tip na pevnost nebo lokaci, kde se vyskytuje hodně nepřátel s těžkou zbrojí. Já už si jich pár objevil, ale všechny s lehkou a tak ikdyž už mám level 20, tak pořád nosím ocelovou zbroj a kromě elfí která je lehká a nehodí se mi, jsem nenarazil na soupeře s těžkou zbrojí, která by se mi hodila.
Upravil/a Shuriil dne 17.04.2013 23:55
 
Tomioss
Zkus Pevnost zlomených klů, tam je jeden ork s plátovou ocelovou zbrojí, je taky součástí jednoho úkolu (je pěkně tuhej Grin)
Tomioss Dobyvatel, jméno mé, ale říkejte mi Tomioss xD Knight
http://th07.deviantart.net/fs28/PRE/f/2008/133/f/2/Oblivion_Wallpaper_Gold_by_Oessi.jpg
 
Shuriil
Dík za tip a kde ji najdu? Jinak když je součástí úkolu, tak to už se tam pak znovu neobjeví co? To bych nerad dřív než půjdu plnit ten úkol.
 
clown333
Záleži od toho aký si level a podla toho sa generujú nepriatelia s rôznymi vecami .... ked už si tá 20 by si si mohol aj niečo sám vykovať Grin ...
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Wolf5cz
Jop, jak píše Clown333, nepřátelé se generují dle tvého lvl. Kupříkladu, když jsem na 10lvl šel vybít nějaký bandity, tak jejich šéf měl ocelovou zbroj. Když jsem rozehrál znovu, tak na ty samí bandity jsem šel na 25-30lvl, tak šéf měl plátovou.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Paia
4x vylepšená elfí, navíc očarovaná (neslyšný boty, helma dýchání pod vodou, rukavice na snazší vyháčkování a zbroj s vyšší regenerací) má mnohem větší obranu, než základní těžká a váží sotva čtvrtinu...
chodil jsem v ní dlouho, skoro od začátku až do lvl 47, nedávno jsem vyměnil za skleněnou, na kterou jsem přesunul očarování z elfí - a stejným způsobem (jen jiný očarování u rukavic) jsem vybavil i Lýdii
důvody: hlavně vyšší kapacita nosnosti pro kořist u obou, rychlejší běh a tišší krok
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Mike
Zamykám, přesouvám do archivu.

V případě dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
problém se zbrojí zlodějů Archív zodpovězených dotazů 2 11.07.2013 21:12
balanc zbraní ,zbrojí, magie a boje Skyrim - modifikace 3 04.02.2012 11:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist