Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Volná zábava - YouTube
Flash
Určitě proto, že je fakt dobry a jestě ten hlas toho komentáře... no nevim jestli je to fakt on, ale hodně mi to připomíná hlas jednoho programátora z Bethesdy.

a tady je ještě nějaká ukázka z ty hry (všimněte si že tam je ještě pre-order Grin)
[url]
Upravil/a Flash dne 15.02.2011 17:29
 
SkyrimAdmin
Grin to může být samozřejmě i náhoda, ale možný je všechno
 
http://skyrim.4fan.cz/
MortuusDominus
Upřímně, jsem ze začátku (ještě před ohlášením Skyrimu) myslela, že je to něco ze Skyrim...Jistou podobnost to má... Styl ruin, ledovy šípy, zbroj na vojákovi, možná budoucí styl boje. Toho obra si taky tam dokážu taky představit, a nejaký ty draci... Možná někde uteklo pár informací...
A kdyby to vypadalo tahle, nezlobím se asi ...
[url]
[url]
A ten obr mi připomíná ty bestie nakažený telezorem v Morrowindu..
 
Whirt
Já když jsem to vyděl přirovnávat k Elder Scrolls, tak jsem si myslel, že Bethesda chce vytvořit další Spin-off, něco jako Redguard nebo Battlespire. Upřímně řečeno jsem se po předchozích zkušenostech začal modlit (ne proto, že by se mi to nelíbilo, náhodou všechno se mi v těch předchozích líbilo, ale bál jsem se ohlasu ostatních). No, a co se týče grafiky, byl bych spokojenej, ale v některých částech mi připadala hrozně tuctová...
 
MortuusDominus
Vubec to s Elder scrolls nesouvisí, ale občas se tu vyskytnee neco mimo téma... Tak sem přihodím Vlastu Plamínka-ten me vzdycky pobaví.... Grin [url] Má i krásný sountrack list ... (od páté minuty vejš je to zajímávější)...
 
Whirt
Smile Je to pěkný, ale občas mě to příjde dojemně hloupoučký Wink...
Osobně se do takovýhlech věcí zažeru kolem půlnoci, kdy už můj mozek nezvládá lepší humor... Jinak, mám pocit, že ten chlápek docela přiměřeně dobře improvizuje (pokud nemá svoje zapamatovaný berličky). Prostě průměrná zábava na rozesmání kamarádů...
A když už jsme u takovýhlech blbůstek, dobrý je taky tohle, a nevšímejte si toho názvu, ani nevím, proč to tak nazval:
[url]
A z jiného soudku. Video o je o jednom statečném:
[url]
PS.: Sám sem tam skákal Smile Ale jen na některých místech (třeba ne na těch 20m, či kolik to je)
 
MortuusDominus
Plamínek nemá chybu Grin Sice mi taky zdravej nepříjde...ale jinak má pravdu, když hlásá - bubínek vám zlepší náladu atd... Já bubnovat doma nemusím, stací mi, když ho vydím a fakt mám lepší náladu... I kdyz to není muj styl- jemu bych sla i na koncert.
20 metru ? Ani 20 cm bych neskákala... Grin
 
Scarcz
Někdo do sebe nacpal theme z Morrowindu, Oblivionu i Skyrimu, vyšlo to celkem pěkně.
 
Whirt
Pěkně to zkombinoval, v některých videích při prohlížení Bethesdy to bylo, ale ne celý, teď konečně vím, kde použily původní melodii. Smile
 
MortuusDominus
Grin volná zábava na YouTube [url]
 
Whirt
Grin Oh můj bože... A to sem si říkal že dívat na 168 je blbost Wink
 
Scarcz
Ano, toto je pravý zástupce a vládce naší země.
 
MortuusDominus
Budoucí šedá kápě Grin
 
Whirt
No, ale zatím mu to moc nejde Wink
 
MortuusDominus
Takovej žabař to nebude. Koukni ten klidnej výraz. určitě "Prowler" (4/8 hodnost) http://images.uesp.net//c/c0/ThievesGuild3.gifDej mu nějakej ten pátek a on se naskiluje.
Upravil/a MortuusDominus dne 12.04.2011 14:30
 
Whirt
Pravda, stačí aby pořád něco bral z kuchyně a za chvíli bude na stovce Wink
Upravil/a Whirt dne 12.04.2011 16:14
 
Whirt
Když se po dlouhé době zase jednou dostanu k Monty Pythonovi trvá dobu, než mě to pustí a musím s tím otravovat každého, koho potkám - zde je úvod do jednoho z jejich filmů (podle mě nejlepšího) Život Briana:

youtube(tečka)com/watch?v=YkWjf9DhlnA

Zde je můj překlad

Brian, to děcko Brian,
to rostlo výš, výš a výš
až z něj byl spíš
kluk jménem Brian,
kluk jménem Brian.
Měl paží, uší pár
a na nohou stál,
ten kluk zvaný Brian.
A rostl, výš, výš, výš a výš,
až z něj byl spíš,
taktak, byl z něj spíš
mladík Brian,
mladík Brian.
V tváři pupenatý,
ach, tak pupenatý,
a hlas mu klesl hloub,
leccos rostlo jak sloup,
kdo na Briana kouk,
už nesplet si ho
s půvabnou Brianou,
dívkou Brianou.
A tvář si začal holit
a rovněž si ho ***it
a chtěl holky balit,
jít ven a kalit
muž jménem Brian,
muž jménem Brian.
Upravil/a SkyrimAdmin dne 27.04.2011 13:03
 
Uriel Septim
Ahoj, tohle je taky velice povedené video. Dělal ho kamarád ještě s jedním klukem. Je to parode na pána prstenů ,snad se bude líbit!
Kryštof Plachta
 
Scarcz
[movie=youtube]qLdtHsBfImo[/movie]
Upravil/a Scarcz dne 12.05.2011 21:28
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Jadener
Klaus je bezpochyby v gildě zlodějů Grin


Upravil/a Whirt dne 12.05.2011 22:45
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Volná zábava - Obrázky Pokec 37 21.12.2012 14:46
Volná zábava - Vtipy Pokec 45 05.07.2012 14:33
Pořád vas skyrim baví? Skyrim - obecně 79 07.06.2012 19:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4100 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8069 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5491 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4663 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12502 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7347 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6418 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6236 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7432 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist