Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Čím si krátit čas do vydání Skyrimu?
DAVIUS
ted za admina .... "Kámo je tu možnost editace ;D, to tu bude zaspamovaný Grin."
Upravil/a SkyrimAdmin dne 19.07.2011 00:44
!!! 11.11.11 !!! - Den , Kdy Skončí Můj Sociální Život.

Knight
 
Sharie
Já teď doma někde vyhrabala hru Wiggles kterou sem hrála asi před 5 lety a už několik dní se od ní nemůžu odtrhnout. Grin Hra se odehrává pod zemí, kde začínáte s 5 trpaslíky(wiggly) a budujete chodby a místnosti a vymýšlíte lepší a lepší technologie. Cílem je sehnat všech asi 6 prstenů a porazit Odinova psa Fenrise nebo tak něco.. ale na to se klidně můžete vykašlat a jen hrát proti jinému rodu trpaslíků. Vypadá to jako hra pro děti ale pokud překousnete tu děsnou grafiku a špatné ovládání, bude vás to určitě bavit Wink Jen nevím kde se dá sehnat ...Grin Znáte to někdo??Smile
 
castle
Jo slyšel jsem o tom.A bratr to hrál.Wink
 
GAMM3R
Hej Wiggles Grin to mam doma jeste nekde na PC Grin kdyz jsem si to chtel pustit na 7ckach, tak se me to ale brutalne zacalo kousat Grin tak jsem se nad tim tak trochu pousmal a nechal to lezet dal v prachu zapomeni Smile
Upravil/a GAMM3R dne 24.07.2011 00:03
 
Whirt
Jo se sekáním na sedmičkách u starých her mám taky zkušenosti. Například již zmiňovaný Gothic 1 a 2 (jinak moje druhá nejoblíbenější RPG serie - mimo čtvrtý díl) se nehorázně začali sekat po vyjití do exteriéru.
Upravil/a Whirt dne 24.07.2011 00:08
 
Whirt
To je ten problém... Zaklínače 2 si nemůžu dovolit, aspoň ne teď. V poslední době hraju jen věci ze Score disků, ale slýchám o tom hodně spokojených ohlasů + sem se díval na DH (91%). No, prozatím se budu rochnit v historii TES, budu pilně překládat a študovat z uesp vše co nevím. Taky se vrhnu na něco staršího. Možná bych mohl začít se svým vysněným retro létem Grin
 
Sadeas
Jo, Wiggles, to sem hral kdysi davno... to byli jeste 98 nebo uz xp? Grin muj nejoblibenejsi klan byl myslim Vampirove nebo jak se menovali Grin jo a pokud de o kraceni casu tak doporucuju serial Hra o Truny (anglicky Game of Thrones) novej serial ted tocej 2 serii. moc pekny fantasy samej sex a nasili... proste jak ve stredoveku
 
Honzas4400
Mě osobně se Zaklínač 2 tolik nelíbil jako 1. Je to víc chaotický ... Pro mě RPG roku bude Skyrim, a příští rok Mass Effect 3.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Scarcz
Tak to já se do Zaklínače pustím, až dočtu knihy a moc se na to těšim.
Jinak znáte někdo ten krásný pocit těšení se na nový počítač? :-)
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
castle
Pro mě taky RPG roku bude skyrim.A i moji nejoblíbenější hrou.Grin
 
Mogoth
pokud by si někdo chtěl zahrát Wiggles bez sekání, nezobrazování některých efektů nebo špatného zvuku na novějších počítačích tak se můžete podívat sem: http://www.wiggle...eadmore=30
 
Whirt
#92 Scarcz: Největší extáze je, když na vás zazvoní a vy víte, že je to ten balík Wink
 
Scarcz
To chápu, ale já si pro to radši pujdu osobně, protože to nemám zas tak daleko a přece jenom čekat než se pošta uráčí? Grin
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Zarath
JÉÉÉJ Wiggles Grin díky za znovuoživení hry. Asi si ji půjdu hned nainstalovat. Opravdu je to dost návikové, ještě k tomu ty jejich zvuky.
Miluju tu hru.
http://i54.tinypic.com/242a0d4.gifhttp://i55.tinypic.com/wan238.png
 
Mamutos
To zkusím, snad mě to odežene od nudy Smile
 
castle
Mě na začátku popadl oblivion tak že sem rok nehrál nic jiníhoPořád dokola.Grin
 
Mamutos
Super hra je taky Stronghold Crusader, sice už je celkem stará, ale hratelnost super, určitě zkuste Wink
 
Mara
sorry asi je to trochu od tematu .. ale uz sou zanmy pozadavky na tu hru ? ...
Mááára
 
Vojta
kdyby byly tak uz tady jsou ;-)
 
castle
Tak mě stačí jeden.A ten už vim.Ale i na PC mě zajímají.Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Vyděláváte si štípáním dříví? Skyrim - modifikace 5 15.12.2016 13:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist