Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Čím si krátit čas do vydání Skyrimu?
Kresuky
minecraft je zadarmo????
Ork
 
SkyrimAdmin
#41: Stará verze je úplně zadarmo, ta nová (Beta) stojí 15€, ale dá se to stáhnout i z netu zadarmo, ale pak nejde multiplayer.. ale singleplayer s možností updatovat si hru uplně stačí.
 
http://skyrim.4fan.cz/
Honzas4400
A kdo by chtěl tak na http://flatout.g6... běží turnaje ve FlatOut 2 a ke konci roku bude vyhlášen vítěž originální verze Minecraft. Tak akorát čas se to naučit a pak jít s origo na MP Wink


Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Nerevar
Trochu od tématu: Hezká profilovka Mortusi Wink
Upravil/a Nerevar dne 11.07.2011 23:11
 
Tial
Já mám Minecraft cracknutej, ale vlastním i funkční server. Pokud má někdo zájem tak mi může napsat přez PM a já vám napíšu co a jak Smile . A jinak na zkrácení času bych doporučil hry Garrys mod,All Points Bulletin (open Beta), Fable 3, starší ale dobrý Dark Messiah of Might and Magic a pro příznivce sci-fi X3: Terran Conflict. Kromě her snad už jedině Basketball a brusle Grin
Upravil/a Tial dne 15.07.2011 19:54
 
www.nemamžádnoustránku.cz
MortuusDominus
Nerevar - Díky, taky se mi líbí
 
castle
Na skrácení času bych doporučil

-Mass Effect 2
-Crysis 2
-Lego Star Wars 3 Clone Wars
-Medival 2 Total War.
a třeba seriál Star Wars Clone Wars.Knight.

//Opraveny názvy her a uspořádáno
Upravil/a Honzas4400 dne 15.07.2011 11:50
 
Honzas4400
Na zkrácení času ? Určitě Duke Nukem Forever a jeho hlášky xD
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Ten je dobrej.Winkzábavná hra.
 
Sharie
Nebo si zkuste nafotit příběh v The Sims 2 Grin třeba něco středověkýho- ale v normálnim the sims 2- to vám rozhodně zabere hodně času Wink Grin
 
dragonlord
Já doporučuji tyto hry se kterými se určitě zabavíte:Assassins creed 1,2,brotherhood,mount and blade,medieval 2 total war,medieval 2 total war kingdoms + mód Third age (pán prstenů) ke stažení na
http://www.moddb.... (Mód je pro Medieval 2 kingdoms).
EDIT Vivi : Nezakládej nové téma
Upravil/a dne 15.07.2011 18:52
 
skyrim.4fan.cz
castle
Anebo lord of the ring the witch king rome total war a need for speed hot pursuit.Ork Knight Drak Luk Šaman
 
MortuusDominus
Já se pustila do lineage 2. Není to špatné jen tomu rozumět ... asi se ale najdou servery, kde je to česky...
 
castle
Jo slišel jsem o 2,ale nepomatuju si je.Smile
 
MortuusDominus
Nějaká 100ka asi bude. Ale tam to jaksi nešlo rozběhnout, já jsem ráda, že vůbec hraju Grin
 
Vojta
MortuusDominus napsal:
Já se pustila do lineage 2. Není to špatné jen tomu rozumět ... asi se ale najdou servery, kde je to česky...


kdybys chtela poradit s necim tak mi hod PM a muzeme se pobavit...byl jsem par let do L2 blazen tak si troufnu rict ze neco alo tomu rozumim a rad pomuzu...muzu tady doporucit servery bohuzel ne v cestine

tak samo to plati pro ostatni kdyby nekdo s Line Age 2 zacinal
 
MortuusDominus
Smile to raději neříkej, nebo budeš denně zodpovídat desítky dotazů... já to hraji na nějakým Kamael - hraje to tam někdo odsud?
 
Honzas4400
Jinak na zabavení taky doporučuju hru MAGICKA, hrajete za mága, a hlavním trhákem je, že máte 8 živlů a neomezeně many, a s kámošem je to snad nej. hra.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Jo viděl jsem video a moc pěkná.Grin
 
Vojta
MortuusDominus napsal:
Smile to raději neříkej, nebo budeš denně zodpovídat desítky dotazů... já to hraji na nějakým Kamael - hraje to tam někdo odsud?



jen desitky? Grin tak to bych jeste mozna zvladl Grin ted nedavno jsem to ucil tri kamose Grin a kazdeho po jednom...to byl humor...no dneska se otevire novy server kde se pocita s tim ze tam budje pomerne velka ceska a slovenska komunita...bude tam hrat i kamos a mohl bych se s nim domluvit ze by ti pomohl kdybys tam prisla
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Vyděláváte si štípáním dříví? Skyrim - modifikace 5 15.12.2016 13:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist