Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
jak vymazat postavu ze hry
ellvrin
Zdravím chtěl by jsem zjisti jak se da odstranít NPC postava ze hry, přez konzoly (třeba mrtvej ulfrik ) a a jak dokončit ukol přez konzoly? Dik za odpověd.
 
nagasadowcz
Zkus se nejprve podívat na UESP a pokud neumíš anglicky, tak sem: http://skyrim.4fa...konzole_42

Pokud to nepomůže, ještě popros o radu a já se na to kouknu Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ellvrin
Dike,tak jsem na to koukal a bohužel jsem tam nenašel nic co by se mě hodilo. s tim dokončenim úkolu sem někde četl že si musiš vyhledat jeho kod, ale nevím kde a jak pokračovat dál. A stím vymazaním postavy jsem to skoušel jako když mažu předmět z inventaře ale to nezabralo.
 
ellvrin
tak kod k ukolu sem už našel
 
nagasadowcz
OK, takže moment, jdu se na to podívat a za chvíli to tu máš Wink

MAZÁNÍ POSTAVY:

Otevřeš konzoli a klikneš na NPC, které chceš smazat. Ve chvíli, kdy je označena, napíšeš do konzole "disable". NPC sice není "vymazáno", ale AI se vypne, NPC zneviditelní a vypne se kolize. Tzn. NPC jako by tam nebylo. Je ale možné ho vrátit a to tak, že napíšeš "enable ID_NPC", kdy za ID_NPC dosadíš ID číslo dané postavy, které najdeš na UESP. Prostě si ve vyhledávání najdeš postavu a v informacích o ní v panelu vpravo najdeš ID. To samé pak platí u předmětů.

POSOUVÁNÍ QUESTU:

Tady je třeba použít příkaz: "setstage quest_ID stage_number". Opět si vyhledáš quest na UESP (budeš potřebovat anglický název). Tam si najdeš Quest ID jako u postavy a pak číslo quest stage. Budeš tam mít tabulku, kde jsou čísla (stage) a vedle nich je popsáno, o kterou fázi úkolu se jedná. Vše je samozřejmě anglicky a obávám se, že cz stránka takto detailní asi neexistuje.

Tak, to by mělo být vše. Rádo se stalo Wink
Upravil/a nagasadowcz dne 08.01.2013 13:46
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ellvrin
dikes moc za snahu
 
nagasadowcz
Sic už ti víc poradit nedovedu, hlavně se pak ozvi, jestli to pomohlo a fungovalo nebo ne Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ellvrin
Tak vymazáni postavy fungovalo dík, ale u toho úkolu sem asi špatně postupoval při vyhledávání jeho kodu. Tak by sem se chtěl raději zeptat jaký je postu toho nalezení ?
 
nagasadowcz
Dobře, předvedeme si to na ukázce. Vzal jsem hned první úkol "Unbound", tedy útěk ze špalku.

http://uesp.net/w...im:Unbound

Kód úkolu vidíš vedle "Contents" uprostřed stránky. Je uveden jako úplně poslední informace. Tady je to "ID: MQ101". To je tedy quest_ID.

Teď sjedeš úplně dolů ke "Quest Stages" (kde je mimochodem quest_ID znovu k vidění v nadpisu tabulky vedle jména questu). Dejme tomu, že se mi nechce vyháčkovat zámek, a tak tuto část úkolu, která je nepovinná, přeskočím. Jenže mi pak v questlogu vadí to nevyplněné políčko. Tím pádem tedy přes konzoli zařídím, že je tato část úkolu (tedy quest stage) splněna. V téhle tabulce je uvedena jako "(Optional) Attempt to pick the lock to the cage" a vlevo vidíme číslo stage, které je v tomhle případě 390.

Teď jen pro jistotu ukázka, jak by měl výsledný kód v tomto případě vypadat:

setstage MQ101 390


A to je celé Wink Pak se zase ozvi, jestli už je to bez problémů.
Upravil/a nagasadowcz dne 09.01.2013 23:56
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ellvrin
tak všechno oskoušeno a funguje to dikes moc
 
nagasadowcz
OK, rádo se stalo.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Jakou si nejradši vytvaříte v oblivionu postavu The Elder Scrolls IV : Oblivion 90 09.02.2013 01:01
jestli máte neheskou postavu Archív fóra 14 19.08.2012 15:28
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist