Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Scrolls Myths
Whirt
http://www.skyrim.4fan.cz/images/news/Uvodni%20slovo%204.0%20kopie.jpg
 
Whirt
http://www.skyrim.4fan.cz/images/news/Uvodni%20slovo%205.0.jpg
 
MortuusDominus
Jsem tu, ste hodny, ze jste pockali Smile
 
Whirt
Tak dobře, než začneme, seznámím vás s určitými věcmi co jsem v úvodu použil:

Ruptga/Roptga: Hlavní božstvo Yokudanského panteonu. Ruptga, známější jako 'Velký Taťka', byl první bůh který zjistil jak přežít Satakalův Hlad. Následujíc jeho příkladu, ostatní bohové se naučili 'Promenádu', neboli postup jak přetrvávat déle než jeden život. Velký Taťka rozestavil hvězdy na obloze tak, aby ukázal menším bohům jak to také udělat. Když zde bylo příliš mnoho duší které nestíhal sledovat, Ruptga vytvořil pomocníka z odumřelé kůry minulých světů. Tento pomocník je Sep, jenž později vytvořil svět smrtelníků.

Den modlitby Severního větru:
15. Večernice je svátek uctivě držený chrámy jako Den modlitby Severního větru. Je to díkuvzdání Bohům za dobrou úrodu a mírnou zimu. Chrámy nabízejí všechny své služby jako požehnání, léčení a uzdravování za polovinu poplatků, než je obvykle požadováno.

Válka První Rady: Válka první rady byla náboženský konflikt mezi sekulárními Dunmery, Dwemer, Dagoth a ortodoxními Dunmery, Indoril , Redoran , Dres , Hlaalu a Telvanni.
 
Whirt
PS.: Dejte mi trochu času, právě se zorientovávám ve vašich statech Smile
 
Whirt
Bolgin:
Bolgin ležel ochromen na zemi, téměř neviděl. Cítil palčivou bolest v zádech, byl naprosto dezorientován. Jen matně mohl rozeznat prostředí ve kterém ležel, jediné čeho si mohl všimnout byla pohasínající pochodeň a polorozpadající se kamenné stěny.

Status:

ZDRAVÍ: 70/100
MANA: 60/60

VÝDRŽ: 100/170

SÍLA: 65
INTELIGENCE: 30
SILA VŮLE: 30

HBITOST: 40
RYCHLOST: 40
ODOLNOST: 55
OSOBNOST: 30

ŠTĚSTÍ: 50

HL. UMY:

Střelné zbraně (rych) – 25
Těžké zbraně (SÍ) - 50
Lehká zbroj (OD) - 50
Pomocná magie (SV) – 25


BOJ:
Lehké Zbraně (Rych) – 30
Těžká zbroj (Sí) – 30

MAGIE:
Magie obnovy (SV) – 5
Magie destrukce (Int) – 5
Alchymie (Int) – 5

KRÁDEŽ:
Kradení (Hbit) – 5
Odemykání zámků (Hbit) – 5
Pružnost těla (Hbit) – 5
Výřečnost (Os) - 5

BONUS: +75% odolnost vůči mrau

Batoh:
Železná dýka (Cena: 40, Stav: 100/100, Damage: 2)
Pytlová košile (C: 10)
Pytlové kalhoty (C: 5)
Kožené rukavice (C: 50, S: 100/100, Ochrana: 1)
Kožené boty (C: 60, S: 100/100 O: 1)
Lektvar vyléčení mírné nemoci (C: 80)
Voda (C: 2)
Zlaťáky 100
Upravil/a Whirt dne 12.02.2011 23:15
 
Whirt
Medrike:

Medrike stál před vchodem do doupěte Chimerů. Ponuře osvětlený vchod s dvěma pochodněmi nevěstil nic dobrého. Dveře z trouchnivého dřeva a vrzavé panty vypadaly, jako by se měly každou chvíli rozpadnout. Všude kolem rostla červená tráva, a ani není divu, když se doupě rozprostíralo na svazích jednoho z kopců kolem Rudé hory. Všude byly cítit kouzla - známka toho, že Chimérové jsou Vysocí elfové.
Medrikův úkol - špehovat Chimery. Dostal omamný lektvar, který ostatní přesvědčí, že je Vysoký Elf.
Svah, na kterém si Chimérové udělaly doupě, byl skoro celý z vyvřelin, jen občas bylo vidět bílý kamínek. Medrike stále slyšel nějaké praskání a sem tam zahlédl, jak se kamení sesunulo.

Status:

ZDRAVÍ 120/120
VÝDRŽ 100/100
MANA 270/270

SÍLA: 55
INTELIGENCE: 40

SÍLA VŮLE: 30
HBITOST: 30
RYCHLOST: 30
ODOLNOST: 55

OSOBNOST: 40
ŠTĚSTÍ: 50

HL. UMY:
Lehké zbraně (Rych) - 50
Zbroj těžká (Sí) - 50
Výřečnost (Os) - 25
Odemykání zámků (Hbit) – 25


BOJ:
Střelné zbraně (Rych) - 30
Těžké zbraně (Sí) – 30
Zbroj lehká (Od) - 30

MAGIE:
Magie obnovy (SV) - 5
Magie destrukce (INT) - 5
Pomocná Magie (SV) - 5
Alchymie (INT) - 5

KRÁDEŽ:
Kradení (Hbit) – 5
Pružnost těla (Hbit) – 5

BONUS: 50% pohlcení kouzel
Steam Centurion (Parní centurion - dwemerský stroj)

Batoh:

Stříbrná dýka (Cena: 100, Stav: 70/100, Damage: 3)
Kápě Chimerů (C: 200, S: 80/100 Ochrana: 1, Bonus: Ochrana vůči kouzlům 5%)
Honosná róba ze sametu (C: 15)
Sandály z prasečí kůže (C: 10)
Voda (C: 2)
Zlaťáky 0
Upravil/a Whirt dne 12.02.2011 23:15
 
SkyrimAdmin
pěkný Grin ale začnem asi až zítra, viď?
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
No, jak se zdá, tak asi jo, snažím se všechno stíhat, ale na to, že musím udělat "staty" jsem úplně zapoměl, ale jestli chceš, už si můžeš vymyslet, co chceš udělat Wink
 
SkyrimAdmin
ok Wink
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
Lipton:
Lipton vyčerpaně padl na útes ostrova N'Gasta poplíž Stros M'Kai. Jeho Dunmerská povýšenost (promiň mi to, ale Dunmeři jsou takoví Smile) a touha po spravedlnosti ho dohnala až sem. Kdyby měl sílu porozhlédnout se po okolí, viděl by spoustu flóry a ostnaté útesy. Měl štěstí, že se dostal zrovna na jeden z bezpečnějších. Vlny bily o útesy až voda šlehala do nesmírné výšky. Na ostrůvku byla vidět věž, nevěděl jestli je to kostelní věž, nebo je to maják, ale mezitím ho málem jedna vlna shodila. Nikde nebyla živá duše, jen občas bylo na ostrůvku vidět stíny...

Status:

ZDRAVÍ: 60/80
VÝDRŽ: 50/80
MANA: 150/150

SÍLA: 40
INTELIGENCE: 45
SÍLA VŮLE: 30
HBITOST: 40
RYCHLOST: 50
ODOLNOST: 45
OSOBNOST: 30
ŠTĚSTÍ: 50

HL. DOVEDNOSTI
Alchymie (INT) - 50
Magie Obnovy (SV) - 25
Magie Destrukce (INT) - 50
Lehké zbraně (RYCH) – 25


BOJ:
Střelné zbraně (Rych) – 5
Těžké zbraně (SÍ) – 5
Zbroj těžká (SÍ) - 5
Zbroj lehká (OD) - 30

MAGIE
Pomocná magie (SV) – 5

KRÁDEŽ
Kradení (Hbit) - 5
Odemykání zámků (Hbit) - 5
Pružnost těla (Hbit) - 5
Výřečnost (OS) - 5

BONUS: - o 25% menší zranění
- Duch předků

Batoh:
Krátký železný meč (Cena: 80, Stav: 80/100, Damage: 3)
Potrhaná kápě spravedlnosti (C: 150, S: 10/100 Ochrana: 0, Bonus: Pohlcení kouzla 5%)
Potrhaný kožený kyris (C: 50, S: 15/100, O: 1)
Potrhané kožené boty (C: 25, S: 30/100, O: 0)
Potrhané kožené rukavice (C: 5, S: 5/100, O: 0)
Neznámý lektvar (2) (C: ? Účinek: ?)
Prsten (Kouzlo) (C: ? Ú: ?)
Lektvar výdrže (C: 50, Ú: výdrž +20)
 
MortuusDominus
Pěkný Smile Ale drací doupe jsem nehrala, tak bych jeste potrebovala vedet, co jak funguje... treba jak rychle se regeneruje mana ?
Upravil/a MortuusDominus dne 13.02.2011 01:33
 
Whirt
Takže, popravdě, dělat s v té hře můžeš, co chceš - což znamená, že mi pošleš odpověď třeba: Jaká mám kouzla? Já ti odpovím. Nebo, jak daleko je ostrůvek od útesu? Skočím na další útes. Uzdravím se lektvarem. ATD.
Mana se regeneruje po příspěvcích. řekněme, že teď máš SV 30, což se rovná 10 bodů many za 7 příspěvků. Takže až budeš mít SV 70 bude se doplňovat 10 za 2 příspěvky Wink
 
Flash
Smile Fakt dobrý co jste vymysleli Wink zapojil bych se, ale asi bych vám tim už zbytečně zkazil hru, Smile vym jaký to je bejt PJ a neni to nic snadného už se dvěma hráčema. Ja si aspoň zkrátím čekání tim, že si konečně zahraju TES: III Grin, at sem vic v obraze co se týče historie.
 
MortuusDominus
*** aha, tak snad jsem to pochopila správně, tak já to zkusím Grin Co se týče tý regenerace -je to 0,7 za příspěvek (to jako na celým foru nebo jen tady v Myths ?) Jako psát co nejvíc a nejkratčejc? Grin * tak to zkusím
******************************************
1 obléct si - Krátký železný meč,Potrhaný kožený kyris,Potrhané kožené boty,Potrhané kožené rukavice
2 krok - Zavzpomínat, zda umím nějaké kouzlo na uzdravení(nebo i jiná kouzla)… jestli ano, tak pomocí Magie obnovy zvýšit hodnotu zdraví na 80/80
3 Krok - Prohlídnout si detailně prsten (hledat punc….cokoli) a etiketu na lektvaru , zda o neznámým vecech něco zjistím
4 Krok - Kouknout do deníku, zda tam nezjistím na kom mám touhu po spravedlnosti vykonat
5 Krok - Sebrat květy, korinky a indegrience ze zdejsí Flory… vse s nejvetsí ostrazitostí, a za častého sledování okolí.
 
Whirt
LIPTON:

1. Oblečeno: Krátký železný meč,Potrhaný kožený kyris,Potrhané kožené boty, Nelze obléct: Potrhané kožené rukavice


2. "Kouzelná kniha"
Destrukce:
Světlice - 8 many
Mrazivý dotek - 10 many (Damage: 6, Na dálku: 20 metrů, Rozsah: 1 metr od zasažené oblasti)
Šok - 5 many (D: 10, Na dotek, Rozsah: 1 m.od.z.ob.)
Pohlcení zdraví - 10 many (D: 10, Na dálku: 5 metrů)

Obnova:
Obnovení výdrže - 10 many (Obnova výdrže 25b na sebe)
Obnovení zdraví - 11 many (Obnova zdravý 10b na sebe) - dvakrát jsi použil, dobil sis zdraví
Štít - 12 many (Ochrana 10%, na 5 příspěvků)
Vysátí zdraví - 40 many (odebrání 20 bodů zdraví nepříteli, přidání 20 bodů tobě)
Posílení výdrže - 30 (Posílí výdrž o 5 bodů)

Pomocná:
Přivolání kostlivce - 20 many (Na 10 příspěvků)
Světlo hvězd - 15 many (Světlo na 10 metrů, na 15 příspěvků)

Bonus: Přivolat ducha předků


3. Ať jsi udělal cokoliv, od zkoušení magických formulí až po praktické využití, nemohl jsi přijít na účinek prstenu, občas jen zeleně zazářil. Budeš muset zajít za nějakým zkušenějším mágem, nebo si koupit Kouzlo poznání (Pomocná magie).


4. Deník je téměř celý rozpitý, jen občas jsou vidět čitelná slova: http://www.skyrim.4fan.cz/images/news/Denik%201,0.jpg http://www.skyrim.4fan.cz/images/news/Denik%202,0.jpg zvětšíš to klikem Wink


5. Po tom, co jsi sebral na malém útesu nánosy řas a pokoušel jsi se dostat na ostrov málem tě shodila do moře jedna z nebezpečnějších vln. Zkus vymyslet z působ, jak se dostat na ostrůvek (je možné cokoliv, jako např vyskočím a potrhanou koženou rukavicí se zachytím o výstupek v útesu - tenhle způsob klidně můžeš využít)


Status:
ZDRAVÍ: 80/80
VÝDRŽ: 54/80
MANA: 128/150


Jo, regeneraci jsem trochu změnil, vzorec na vypočítání vypadá takhle:
100:M(mana)=P(příspěvek)
10 : P=D(Dobytí)


100:30=2,5
10:2,5 = 3,1 3,1 ZA PŘÍSPĚVEK
Upravil/a Whirt dne 13.02.2011 14:44
 
Whirt
David Fleischmann napsal:
Smile Fakt dobrý co jste vymysleli Wink zapojil bych se, ale asi bych vám tim už zbytečně zkazil hru, Smile vym jaký to je bejt PJ a neni to nic snadného už se dvěma hráčema. Ja si aspoň zkrátím čekání tim, že si konečně zahraju TES: III Grin, at sem vic v obraze co se týče historie.


Klidně by jsi se mohl připojit, já bych to (snad Smile) zvládl. Ale jsetli se pouštíš do Morrowindu, tak jen do toho Wink Ale kdyby se ti chtělo, hodil by se nám Ayleid Grin (Vlastně mě Wink)
Upravil/a Whirt dne 13.02.2011 14:45
 
SkyrimAdmin
Proč mám špehovat Chiméry? Grin
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
MEDRIKE:

Jsi Dwemer a válka mezi vámi vrcholí. Potřebujete znát jejich taktiku, zbraně a kouzla. Chimérové jako Vysocí Elfové mají spoustu es v rukávu a proto si musíte nějaký zařídit i vy - Dwemeři.

Viz. úvod DWEMERSKÝ TAJNÝ PLÁN
 
SkyrimAdmin
A ještě jsem nevešel do toho doupěte že? A jsem sám, že jo?
 
http://skyrim.4fan.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
The Elder Scrolls V: Skyrim - Postřehy Skyrim - obecně 11 22.04.2017 23:55
Let's play The Elder Scrolls V : Skyrim LordeS LP » Skyrim - Váš svět 90 22.04.2017 23:16
Elder Scrolls historia Skyrim - dotazy, návody,.. 7 03.07.2016 12:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7329 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist