Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Pár zajímavých otázek.
Spells
Zdravím sem tu zde poprvé tak snad dávám mé otázky do vhodného vlákna/sekce.
Mám Skyrim a DCL Dawnguard
Otázky :
1) Je lepší bejt Lovec Upíru a nebo Pán Upiru (dočetl jsem se že se pak stanu páném) a co je lepší ?
2) Mohl bych jako Pán upíru nebo jako upir chodit mezi lidi ? Ve dne
3)Mužu jako lovec chodit normalně mezi lidi jako dosud ? asi ano ne ? a bojovat normal nebo se neco zmeni ?
4) mužu se proměnovat v Upíra a pak vlkodlaka ??? nebo de jen jedno ???
5)Kdyz se stanu Vlkodlakem muzu si to sundat a byt zase normalni ? a bojovat normalne ? a vše po staru ?
6)Když se stanu Panem Upiru ... mužu pak bejt vlkodlakem a dělat normal ukoly ? a jaky + je to když se stanu upirem ????? Nebo u toho Q družniku nebo co... musim jako upir toho vlkodlaka odmitnout ? Shock

To bude asi všechno Smile pokud by mě ještě něco napadlo tak tak kdyžtak založim nové témaa nebo připíšu Smile

Děkuji všem předem za odpovědi Smile
 
Game-Killer
Keby si nebol lenivý a pohľadal na fóre atk nájdeš odpovede na 80 % otázok možno na všetky.
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
Nerevar
Ahoj Spellsi, vysvětlim ti pár nepsaných (možná dokonce psaných) pravidel fóra.

Nové téma se zakládá až poté, co důkladně prohledáte fórum, popřípadě internet. Pokud na svou otázku i přes to nenajdete odpověď, založte zde téma, a my vám s chutí poradíme (za předpokladu že máte originální hru, páč warezáci (piráti) nemají nárok Wink).
Upravil/a Nerevar dne 30.12.2012 15:16
 
Diego
Spells napsal:
Zdravím sem tu zde poprvé tak snad dávám mé otázky do vhodného vlákna/sekce.
Mám Skyrim a DCL Dawnguard
Otázky :
1) Je lepší bejt Lovec Upíru a nebo Pán Upiru (dočetl jsem se že se pak stanu páném) a co je lepší ?
2) Mohl bych jako Pán upíru nebo jako upir chodit mezi lidi ? Ve dne
3)Mužu jako lovec chodit normalně mezi lidi jako dosud ? asi ano ne ? a bojovat normal nebo se neco zmeni ?
4) mužu se proměnovat v Upíra a pak vlkodlaka ??? nebo de jen jedno ???
5)Kdyz se stanu Vlkodlakem muzu si to sundat a byt zase normalni ? a bojovat normalne ? a vše po staru ?
6)Když se stanu Panem Upiru ... mužu pak bejt vlkodlakem a dělat normal ukoly ? a jaky + je to když se stanu upirem ????? Nebo u toho Q družniku nebo co... musim jako upir toho vlkodlaka odmitnout ? Shock

To bude asi všechno Smile pokud by mě ještě něco napadlo tak tak kdyžtak založim nové témaa nebo připíšu Smile

Děkuji všem předem za odpovědi Smile

Poměrně nové téma, kde jistě na několik otázek najdeš odpovědi: http://skyrim.4fa...ad_id=3793
 
Spells
Omlouvám se, jsem tu nový a jelikož se moc neumim orientovat , zatím Smile tak jsem si myslel že otazky najdu sve odpovědi , ale musim teda hledat na forum :/ to je jedno ale Děkuji jinak Originalní hry mám obě Smile
 
baris
Spells napsal:
Zdravím sem tu zde poprvé tak snad dávám mé otázky do vhodného vlákna/sekce.
Mám Skyrim a DCL Dawnguard
Otázky :
1) Je lepší bejt Lovec Upíru a nebo Pán Upiru (dočetl jsem se že se pak stanu páném) a co je lepší ?
2) Mohl bych jako Pán upíru nebo jako upir chodit mezi lidi ? Ve dne
3)Mužu jako lovec chodit normalně mezi lidi jako dosud ? asi ano ne ? a bojovat normal nebo se neco zmeni ?
4) mužu se proměnovat v Upíra a pak vlkodlaka ??? nebo de jen jedno ???
5)Kdyz se stanu Vlkodlakem muzu si to sundat a byt zase normalni ? a bojovat normalne ? a vše po staru ?
6)Když se stanu Panem Upiru ... mužu pak bejt vlkodlakem a dělat normal ukoly ? a jaky + je to když se stanu upirem ????? Nebo u toho Q družniku nebo co... musim jako upir toho vlkodlaka odmitnout ? Shock

To bude asi všechno Smile pokud by mě ještě něco napadlo tak tak kdyžtak založim nové témaa nebo připíšu Smile

Děkuji všem předem za odpovědi Smile


1, Upír
2, Pokud nejsi přeměněný, tak ano
3, nevím (jsem upír)
4, jen jedno
5, kožich si nesundávej, ve Skyrimu fouká
6, koukni na odkaz na téma (výše)
 
Tomioss
1, Lovec upírů
2, V proměně by na tebe zaútočily a navíc by si byl ve dne značně oslaben
3, V proměně ne (proti ohni bys byl oslaben)
4, jde jen jedno
5, ano
6, pokud chceš být vlkodlakem, úpírství se musíš vzdát
 
clown333
este pred precitanim odpovedi som sa stavil ze prva odpoved bude, ze nech prehlada forum Grin ...
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
MortuusDominus
1, bude si to asi chtít zahrát za obě strany, šla jsem do upíra
2, můžeš mezi lidi v normální podobě, (no....tak v podstatě mužeš i přeměněnej, ale zaútočí na tebe )
3, to nevím...zariskuj
4, jde jen jednou... původně jsem byla vlkodlak v rámci celí hry, přišel datadisk, udělali ze mě čistě upíra a po dohraní datadisku jsem zaběhla k družníkům a zas mě udělali vlkodlakem. Ale pokaždé buď jedno nebo druhé
5, můžeš, myslím, že ale mají taky lidé ze zvířecí podoby strach
6, zkus to jako já v bodě 4. To určitě funguje

Good luck Wink
Upravil/a MortuusDominus dne 18.01.2013 12:48
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Zajímavé věci ve Skyrimu které mnoho lidí nezná Archív fóra 4 26.08.2015 17:03
Zajímavosti ze Skyrimu Skyrim - zajímavosti 64 08.06.2015 12:38
Pár zajímavých módů Skyrim - modifikace 2 09.05.2015 15:23
Zajímavé Dungeony a Questy Skyrim - obecně 2 26.08.2014 23:25
Pravidla pro - Skyrim (zajímavosti) Skyrim - zajímavosti 1 12.11.2011 19:50
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist