Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
21.12 příprava
MortuusDominus
Tak jsme se shodli na tom, že spousta lidí jsou svině a že to chce sprchu... tak tady založíme malý tábor se spiknutím Grin Grin Grin
Teď už jen nakoupit rakety Grin
 
SuperHunter
nagasadowcz napsal:
No, to s tou elektřinou je nesmysl. Něco jsem si o tom načetl a nějak nechápu, proč by měla vypadnout. Neříkám na chvilku, ale na dva měsíce?! To asi těžko, takže buďte v klidu Smile


Vypadnout může, ale pochybuje že sluneční erupce zesílí na tak moc za takovou chvíli
 
Diego
nagasadowcz napsal:
No, to s tou elektřinou je nesmysl. Něco jsem si o tom načetl a nějak nechápu, proč by měla vypadnout. Neříkám na chvilku, ale na dva měsíce?! To asi těžko, takže buďte v klidu Smile

Dva měsíce právě ne, já čet že tak tři dny možná až pět dní. Prý kvůli sluneční erupci nebo co, sorry ale o slunci toho vím pramálo.Wink
 
ALOE VERA
nagasadowcz napsal:
No, to s tou elektřinou je nesmysl. Něco jsem si o tom načetl a nějak nechápu, proč by měla vypadnout. Neříkám na chvilku, ale na dva měsíce?! To asi těžko, takže buďte v klidu Smile
prý to má byt nějaká suprduprhaluz sluneční anomálie
 
SuperHunter
ALOE VERA napsal:
nagasadowcz napsal:
No, to s tou elektřinou je nesmysl. Něco jsem si o tom načetl a nějak nechápu, proč by měla vypadnout. Neříkám na chvilku, ale na dva měsíce?! To asi těžko, takže buďte v klidu Smile
prý to má byt nějaká suprduprhaluz sluneční anomálie


Takže si to buď vymyslel nějaký suprduprhaluz kokos a nebo budem nějaký ten den bez proudu a zavlédne tu všude anarchie Grin
 
nagasadowcz
MortuusDominus napsal:
Tak jsme se shodli na tom, že spousta lidí jsou svině a že to chce sprchu... tak tady založíme malý tábor se spiknutím Grin Grin Grin
Teď už jen nakoupit rakety Grin


Souhlas! Nemáte někdo kontakt na Kim Čong-una? Prý jich má dost Grin

Diego napsal:
Dva měsíce právě ne, já čet že tak tři dny možná až pět dní. Prý kvůli sluneční erupci nebo co, sorry ale o slunci toho vím pramálo.Wink


Tak to potom jo. Já se chytil těch 2 měsíců, jak psal Aloe (či kdo, snad on). No, o možnosti slunečních erupcí jsem taky četl. Tam jde o to, že Země, Slunce a galaktický střed budou v jedné rovině, což se prý stává jednou za nějakých 65000 let a nikdo si není tak úplně jistý. co by se mohlo stát. Většina vědců ale tvrdí, že žádné drámo to asi nebude.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
SuperHunter napsal:
ALOE VERA napsal:
nagasadowcz napsal:
No, to s tou elektřinou je nesmysl. Něco jsem si o tom načetl a nějak nechápu, proč by měla vypadnout. Neříkám na chvilku, ale na dva měsíce?! To asi těžko, takže buďte v klidu Smile
prý to má byt nějaká suprduprhaluz sluneční anomálie


Takže si to buď vymyslel nějaký suprduprhaluz kokos a nebo budem nějaký ten den bez proudu a zavlédne tu všude anarchie Grin
no jo bylo to na Novinkách.cz takže spíš to první Grin
 
SuperHunter
No pokudou v jedné rovině tak buďme rádi že sme se toho dožili Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
MortuusDominus napsal:
Tak jsme se shodli na tom, že spousta lidí jsou svině a že to chce sprchu... tak tady založíme malý tábor se spiknutím Grin Grin Grin
Teď už jen nakoupit rakety Grin


Souhlas! Nemáte někdo kontakt na Kim Čong-una? Prý jich má dost Grin

Diego napsal:
Dva měsíce právě ne, já čet že tak tři dny možná až pět dní. Prý kvůli sluneční erupci nebo co, sorry ale o slunci toho vím pramálo.Wink


Tak to potom jo. Já se chytil těch 2 měsíců, jak psal Aloe (či kdo, snad on). No, o možnosti slunečních erupcí jsem taky četl. Tam jde o to, že Země, Slunce a galaktický střed budou v jedné rovině, což se prý stává jednou za nějakých 65000 let a nikdo si není tak úplně jistý. co by se mohlo stát. Většina vědců ale tvrdí, že žádné drámo to asi nebude.


Na Kima bych se vyprdnul, nějakej Ivan by byla asi lehčí varianta.

A co se týče toho rovnání planet a podobně, tak to prej tak žhavý není, nehledě k tomu, že jediný co by nás mohlo bezprostředně a bez varování z vesmíru ohrozit, je právě slunce. Akorát ty erupce vědci nedokážou s jistotou předvídat, ani co se výskytu, natož síly týče.

22.12. si prostě všichni uvědoměj, že Májové by prostě začali používat novej kalendář, stejně jako to po silvestru uděláme my. Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
EldeR kvalitně shrnul a já s výrazem intelektuálního blaha přitakávám.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
K těm lidem co diskutovali o Máyském kalendáři:No oni neřekli, že bude konec světa.Oni řekli, že bude konec slunečního cyklu.A podle mě pak nastane další cyklus Grin
 
Lord Rade
A k Mayskému kalendáři: stejně není 100% jisto jestli je rozluštěn na 21. 12. 12 správě. Luštilo ho spoustu lidí a data jsou dost rozdílná. Může klidně končit až za tisíc let, mohl skončit už 3000 př. n. l. nebo jen o 2 dny později 23.12. Nevím proč se tak uchytil pouze tento termín...
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mahoney
Jak se připravujem? Už od minulých Vánoc nám na zahradě staví masivní, protiatomový kryt, dva metry tlustá zeď, železobeton. Koupili jsme si s otcem každý jednu upilovanou brokovnici, pozítří si jedeme pro opancéřovaného džípa. 26 plynových masek různých druhů a velikostí. Jídlo a pití na čtyři měsíce, malé příruční rádio, radiometr a dvě vysílačky. Dále pak čtyři lůžka, wc, sprchový kout a únikový tunel na zahradu. Ale jinak nic velkýho..
 
Ligos
Asi půjdu na jedno a ten konec přečkám v hospodě...

Nebo naloženej ve vaně, podle toho, kdy to přijde...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
ALOE VERA
hele zrovinka dnes jsem čučel na dokument a prý na tom kalendáři stojí přesně že 21.12.2012. Je den kdy se na zemi vrátí bohové tedy UFO...
 
Lord Rade
To bych rád. Ale nic nemůžeš vědět na 100%.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Diego
ALOE VERA napsal:
hele zrovinka dnes jsem čučel na dokument a prý na tom kalendáři stojí přesně že 21.12.2012. Je den kdy se na zemi vrátí bohové tedy UFO...

Už na ně čekám, přivítám je s otevřenou náručí/pusou.Grin Ale fakt!
 
Lord Rade
Já taky... upeču jim cukroví... Teda moje máma by měla upíct...
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
ALOE VERA
Diego napsal:
ALOE VERA napsal:
hele zrovinka dnes jsem čučel na dokument a prý na tom kalendáři stojí přesně že 21.12.2012. Je den kdy se na zemi vrátí bohové tedy UFO...

Už na ně čekám, přivítám je s otevřenou náručí/pusou.Grin Ale fakt!
tak to pak vyfoť to chcu vidět Grin Diego líbá ufona
 
Diego
ALOE VERA napsal:
Diego napsal:
ALOE VERA napsal:
hele zrovinka dnes jsem čučel na dokument a prý na tom kalendáři stojí přesně že 21.12.2012. Je den kdy se na zemi vrátí bohové tedy UFO...

Už na ně čekám, přivítám je s otevřenou náručí/pusou.Grin Ale fakt!
tak to pak vyfoť to chcu vidět Grin Diego líbá ufona
Nuže dobrá....Wink
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4097 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8067 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5487 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4661 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12500 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7344 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6415 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6234 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7429 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist