Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
crash heartfire
Smother
ahooj prosimvas vse mi jede naprosto v pohode na full grafiku atd... chci si postavit domecek :-D nahodim heartfire v modech ho zapnu pri autorunu dam play probehne intro bethesda pak se ukaze logo a spadne to bez zadneho ukazani logu(erroru) nevite cim to? budu moc vdecny
 
Nerevar
Máš originál?
 
Smother
ee to jsem zapomel zminit nemam oreginal ani skyrim ani dawnguad ani hearfire :-D
 
Nerevar
Promiň kámo ale na tomhle fórum se warezákům neradí, protože to že to máš stažený je důvod proč ti to padá.
 
Smother
oba vime ze to neni ten duvod....tohle je nejaky systemovi problem a ne to ze to neni oreginal.... the elder.. hraji uz dlouho uz od 2 to jsem mel vzdy oreginal... ke skyrimu jsem se ted zase vratil na novem pc... skoda cekal jsem podporu od fanousku jako ja
 
Nerevar
Smother napsal:
oba vime ze to neni ten duvod....tohle je nejaky systemovi problem a ne to ze to neni oreginal.... the elder.. hraji uz dlouho uz od 2 to jsem mel vzdy oreginal... ke skyrimu jsem se ted zase vratil na novem pc... skoda cekal jsem podporu od fanousku jako ja

Kdyby si měl ofiko tak by se ti to podporovalo nejnovějšíma patchama a odstranily by se ti bugy se strojovýho kódu jádra hry. Takže ANO, JE TO TIM. ^^
 
Smother
mozne to je zkusim se podivat po nejakem patchi ale nevim o tom ze by byl nejaky udelany mno uvidim
 
Altazar
patch na opravu chyb ve hře u HF existuje. Možná kdyby sis opatřil ofiko tak bys pak stim neměl problémy. Vždyť cena šla ted po roce o trochu dolu tak je to docela dostupný. Tim tě neodsuzuju, hraj si jakou verzi uznáš za vhodné, ale kdyby si měl ofik tak věřim že by se tady ty skušený matadoři porvali o to kdo ti poradí první.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Game-Killer
Ono trošku OT ale nepáči sa mi ako ho odsudzujete že nemá origo. veď nie každý má na to aby dal za jednu hrui 50 € a ja som jedným z nich. to že to máme niektorý stiahnute je len o tom že si patchy musíme sťahovať sami- takže ak ti nepomôže patch tak z tým môže mať problém hocikto.
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
Nerevar
Já se jen řídim nepsanýma pravidlama fóra. I moderátor by ho poslal někam
 
Smother
uvidime uz jsem nad tim premyslel kdyz mi zustanou love tak to za to stoji jedina oreginalka kterou mam je the elder... a stalo to za to takze pokud oreginal tak skyrima.... nevis kde se da ten patch sehnat?
 
Altazar
Na netu to určitě půjde sehnat, nevim kde mně se instalují samy automaticky, ale na netu budou, skus to prohledat.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Smother
hledam ale nenachazim :-( nejsem v tom nejak zdatnej :-D
 
Nerevar
labaia.ws
 
ALOE VERA
možná ti to dělají mody
 
Nerevar
jj to je fakt pokud máš mody zkus je vypnout
 
Smother
kluci dekuji za pomoc uz mi to jede povedlo se sehnal jsem patch nahodil a na nem heartfire uz bezi ;-) dekuji moc za pomoc ;-)
 
hRDLA
Říkám to pokaždý a řeknu to znova... Stahuj si co chceš, ale když už si to stáhneš a nefunguje ti to, tak si ty chyby vyžer sám.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
fulo77
čo Vám poviem, ja som si kúpil originál, ale EN verziu a vďaka tomu nemôžem mať DLC-čka... tak som sa naštval a stiahnul som si to načierno tiež, nech si tie DLC vyskúšam.... každý mal raz niečo načierno, hoci aj hudobné CD, tak ho určite neodsudzujem...
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
clown333
hRDLA ma pravdu ...treba si to vyzrat a pohrat sa stim sam ...(ja mam vsetko na cierno a nestazujem si ked mi daco nejde trochu do toho povrtam a uz to frci) ....

Vsetko je o peniazoch .... ja nezarabam a rozhodne by som len tak do luftu za hru nevyhodil desiatky eur ....hoci tym nepodporujem vyvojarov ....nesom prachac...
Upravil/a clown333 dne 16.12.2012 17:45
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Heartfire-manželka, spoločníci, deti ... Skyrim - dotazy, návody,.. 31 12.03.2015 10:02
Heartfire - Na CD? Archív zodpovězených dotazů 4 31.08.2014 12:39
Falkreath pozemek (Heartfire) Skyrim - dotazy, návody,.. 15 16.08.2014 18:44
Dieta samuel v Heartfire Archív zodpovězených dotazů 7 28.02.2014 01:41
Heartfire Archív zodpovězených dotazů 9 28.02.2014 01:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4651 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12490 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7330 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6224 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist