Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Tasemnice
Leneren napsal:
Tasemnice napsal:
Len: V Tolkienovi Wink

No nevím jak to říct, ale už v předešlém příspěvku jsem říkal, že ho znovu čtu Grin


Jo. A já tím chtěla říct, že jestli tě zajímá Morie, tak nic jiného než Tolkien beztak nemá smysl, protože jen a jen Tolkien je autentický. Možná by ti někdo mohl poradit nějakou netolkienovskou knihu o Středozemi, ale to už je jenom překrucování a přiživování se na díle někoho jiného. Proto má napůl ironická poznámka.
Upravil/a Tasemnice dne 08.03.2013 16:11
 
hRDLA
Mahoney napsal:
Paráda, v pondělí to přijde Smile.

http://files.uloziste.com/fotky3/zbd6fe7b92fb140c/de5b1862086d5a29.jpg


Měl jsis objednat Ultimate Edici, je o trošku dražší a opravdu stojí za to, ale jinak chválím.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Mahoney napsal:
Paráda, v pondělí to přijde Smile.

http://files.uloziste.com/fotky3/zbd6fe7b92fb140c/de5b1862086d5a29.jpg


Měl jsis objednat Ultimate Edici, je o trošku dražší a opravdu stojí za to, ale jinak chválím.


Jáj, to jsem teda mohl Grin. Ale do teď jsem ani nevěděl že to existuje, škoda.. ale co už. Přečetl jsem si pár recenzí a nehorázně se těšim Grin.
 
EldeR
Mahoney napsal:
Jáj, to jsem teda mohl Grin. Ale do teď jsem ani nevěděl že to existuje, škoda.. ale co už. Přečetl jsem si pár recenzí a nehorázně se těšim Grin.


Tak jako tak asi nebudeš litovat Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Lord Rade
U Falloutu 3 a později NV jsem stávil pár set hodin. A až jsem to celý prolez tak jsem stahoval módy a pak zkoušel i vlastní. Pokud to máš na PC řekni a já ti pošlu něco mího, nebo nějaký počeštěný módy.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
Tasemnice napsal:
Leneren napsal:
Tasemnice napsal:
Len: V Tolkienovi Wink

No nevím jak to říct, ale už v předešlém příspěvku jsem říkal, že ho znovu čtu Grin


Jo. A já tím chtěla říct, že jestli tě zajímá Morie, tak nic jiného než Tolkien beztak nemá smysl, protože jen a jen Tolkien je autentický. Možná by ti někdo mohl poradit nějakou netolkienovskou knihu o Středozemi, ale to už je jenom překrucování a přiživování se na díle někoho jiného. Proto má napůl ironická poznámka.

aha já doufal, že je i nějáká kniha která se podrobněji zabývá krajinou a místy ve Středozemi :/
 
Mahoney
Lord Rade napsal:
U Falloutu 3 a později NV jsem stávil pár set hodin. A až jsem to celý prolez tak jsem stahoval módy a pak zkoušel i vlastní. Pokud to máš na PC řekni a já ti pošlu něco mího, nebo nějaký počeštěný módy.


Díky, kdyžtak se ozvu Smile.
 
nagasadowcz
@Len: Je samozřejmě možné najít nějakou kvalitní knihu od solidního tolkienologa, ale takovou seženeš leda v angličtině. A pokud už budeš číst v angličtině, bude beztak lepší najít si Tolkienova díla, která zatím v češtině nevyšla, třeba i na nějaké webovce. Např. jeho dopisy či rozsáhlé eseje o Středozemi a všemu s ní spojené. Základem ale rozhodně je načíst Hobita, LotRa, Silmarillion a Nedokončené příběhy. S tím budeš mít celistvou znalost o Tolkienově světě. Dál už stačí jen rozšiřovat vědomosti o detaily, pokud budeš mít takové ambice. A ještě můžu vřele doporučit "List od Nimrala". Povídky netýkající se zrovna Středozemě, ale vynikající a krásně tolkienovské.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
@Len: Je samozřejmě možné najít nějakou kvalitní knihu od solidního tolkienologa, ale takovou seženeš leda v angličtině. A pokud už budeš číst v angličtině, bude beztak lepší najít si Tolkienova díla, která zatím v češtině nevyšla, třeba i na nějaké webovce. Např. jeho dopisy či rozsáhlé eseje o Středozemi a všemu s ní spojené. Základem ale rozhodně je načíst Hobita, LotRa, Silmarillion a Nedokončené příběhy. S tím budeš mít celistvou znalost o Tolkienově světě. Dál už stačí jen rozšiřovat vědomosti o detaily, pokud budeš mít takové ambice. A ještě můžu vřele doporučit "List od Nimrala". Povídky netýkající se zrovna Středozemě, ale vynikající a krásně tolkienovské.

Jak to vypadá naučím se pořádně anglicky Wink
Moc díky
 
Mahoney
Nechci nic říkat Lene.. ale jsi si jistý že zvládneš přečíst knížku v Angličtině?
 
nagasadowcz
@Mahoney: Však říká, že SE NAUČÍ. Číst bude až pak Grin Tolkien je nádherné čtení a není ani tak náročný co do slovní zásoby, jak by se mohlo zdát. Musím ale říct, že sic je překlad geniální a nedám na něj dopustit (paní Pošustová, gratulace!), tak číst si Mistrovo dílo v originále je ještě o kousek lepší.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Naga už za mě odpověděl takže to není nutné.Ale Nago jen tak mimochodem v hádáš je to vážně až tak velká banalita?Grin
Já už nevím která bije Grin
E:A když nechceš nic říkat Mahoney tak nic tedy neříkej ne?Jak prosté Wink
Upravil/a Leneren dne 08.03.2013 20:14
 
hRDLA
Lene, Lene, Lene... Máš se ještě co učit, tomu se říká slovní obrat Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Leneren napsal:
Naga už za mě odpověděl takže to není nutné.Ale Nago jen tak mimochodem v hádáš je to vážně až tak velká banalita?Grin
Já už nevím která bije Grin
E:A když nechceš nic říkat Mahoney tak nic tedy neříkej ne?Jak prosté Wink


No tak já jen, že umíš sotva česky, natož anglicky viď Grin. Ale tak na druhou stranu, proč by ne, přeci jen už máš něco málo načteno... a nejdřív si zameť před vlastním prahem, protože ty jsi ten, kdo tu občas moc mluví Smile.
 
nagasadowcz
@Len: No... jak se to vezme. Nějak si nedovedu představit, že se z toho ještě vyplantáte, ale třeba se to povede.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
hRDLA napsal:
Lene, Lene, Lene... Máš se ještě co učit, tomu se říká slovní obrat Grin

Sám víš jak se věcí často až moc chytám Wink Grin

A slovní obrat mi není neznámý Pfft
 
Norbi
Nago, k tomu podlhovastému článku vyššie ktoré sa mi nechce citovať, ja som síce prečítal všetky diela čo si vymenoval (Silmarilion, Nedokončené príbehy, Hobit, Pán Prsteňov) no to mi v tom celom spravilo taký brutálny guláš, že neviem čo je čo a kedy sa to stalo Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Leneren
Norbi napsal:
Nago, k tomu podlhovastému článku vyššie ktoré sa mi nechce citovať, ja som síce prečítal všetky diela čo si vymenoval (Silmarilion, Nedokončené príbehy, Hobit, Pán Prsteňov) no to mi v tom celom spravilo taký brutálny guláš, že neviem čo je čo a kedy sa to stalo Grin

Já guláš rád Grin
 
nagasadowcz
@Norbi: Tak to je pro opravdu extra zažrané tolkienology (nebo spíš tolkienofily Grin) a mně to sice guláš v ničem neudělalo, ale kdybych tvrdil, že si to všecko pamatuju, tak bych se sprostě lhal. Pravda, Nedokončené příběhy nejsou zrovna lehké čtení pro to množství informací a přeskakování z tématu na téma, ale dá se jimi prokousat bez újmy i tak, že tě to dokonce obohatí.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Zrovna jsem znova dokoukala Avengers. Jak tam Iron-man říká, že až to skončí, daj si Shawarmu, tak na konci titulek (jako úplně) je minutový video jak všichni mlčí, jen jí Shawarmu v ňákým bufetu Grin a zjistila jsem že se dělá tohle
BAM

Upravil/a Mopidu dne 09.03.2013 11:44
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist