Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
BadWolf
Já dostal... AC1 až ACR, ale to už mám od pátku a jen na Steamu, pak jsem dostal ten nástěnný obraz AC kterej je tak velkej, že mi zabere celou stěnu v pokojíčku (Grin), pak mám epický plakát mapy Středozemě, taky hodně velký (konečně mám co na zdi v mém epickém pokojíčku, který je zase víc epic Cool). Pak jsem dostal Lego Hobbit (ten set s tím Glumem, ten je krutopřísnej) a nějakýho plyšáka, kterej je strašně divnej, a tak ho strčím pod postel Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
EldeR
No právě jsem se vrátil od rodičů.....
Whirte možná by tě mohlo zajímat, že když jsem míjel Fakultní nemocnici, bezděčně jsem se podíval na denní ukazatel kilometrů a bylo tam 1111 .... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Chudák Whirt, ani o Vánocích mu to nedá pokoj Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Chudák Whirt, ani o Vánocích mu to nedá pokoj Grin

no vzhledem k tomu, že ta poslední jednička jsou stovky metrů je to sakra náhoda....
Upravil/a EldeR dne 24.12.2012 23:31
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@EldeR: A kdo tvrdí, že je to náhoda? Elf Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@EldeR: A kdo tvrdí, že je to náhoda? Elf Smile


Odmítám věřit tomu, že to je něco jinýho Grin Shock
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
BadWolf napsal:
Já dostal...
(...)
dostal Lego Hobbit (ten set s tím Glumem, ten je krutopřísnej) (...)

No hele, to jsem tu asi včera vzpomínal, že jsem tato lega viděl v Interpsaru, a jsou naprosto boží! Fakt! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Norbi
Je to proste sakra šťastie na 11 GrinD lebo odkedy s tým Whirt došiel, všetci si to začíname ešte viac všímať GrinD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
hRDLA
Hmm, já dostal druhou polovinu Hadí Ságy (5-8, tu první už mám Grin), permici do fitka, nějaký vanilkový steroidy Grin, hadry, samozřejmě ponožky, cool adidas vodu po holení Grin a prachy.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
@Norbi: Já zatím 11 zdárně ignoruju, ale měl jsem s ní taky svoje období. Dokonce jsem si o tom něco četl a koukal na videa. Často to byla 11, ale mnohdy to byla dvě stejná čísla. Např. často jsem pohlédl na hodiny v 11:11 nebo 23:23 nebo 18:18 atd. Celkem mi z toho začínalo hrabat. Pak přišlo ve škole pololetí a spousta stresu a na tohle nebyl čas. Prostě jsem si toho přestal všímat a pak už se to neobjevilo, tudíž... (viz. níže)

@EldeR + 4FAN: Ne, nemyslím, že je to náhoda. Na náhodu je to až moc. Je to prostě psychologie. V tvém případě náhoda, ale u Whirta psychologie. A nijak složitá. Jednoduše ten princip vysvětlím.

Whirt denně vidí nespočet čísel stejně jako každý, poněvadž jsme v našem světě čísly obklopeni. Tudíž mnohá z těch čísel jsou nevyhnutelně i 11. Problém je v tom, že Whirt si dobře zapamatuje momenty, kdy vidí 11, ale ostatní čísla si nepamatuje, protože jim nepřikládá takovou důležitost. Tím pádem se zdá, že ho pořád sleduje 11. Ovšem to je nesmysl.

Ostatní čísla vidí nevyhnutelně mnohem častěji, vícekrát se mu při pohledu na hodinky objeví úplně jiný čas, než takový, který obsahuje 11, ale to on si nezapamatuje. Zapamatuje si 11.

Je to podobné jako takový ten moment, kdy myslíte na písničku a najednou ji začnou hrát v rádiu. Řeknete si - HA! to je síla. Ale zapomínáte přitom na nespočet situací, při kterých jste mysleli na nějakou písničku, ale v rádiu ji vůbec hrát nezačali.

Doufám, že jste nečekali nic fascinujícího, je to fakt jen prostá psychologie Grin

@Mike: Vidíš, úplně jsem se ti zapomněl zmínit, že jsem si, jak z nostalgie tak samozřejmě i pro kredity, vzal na letní semestr tvorbu www stránek, takže ten start mého blogu je vlastně celkem reálná myšlenka.
Upravil/a nagasadowcz dne 25.12.2012 00:15
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Mopidu napsal:
ŠŤAST VVC
a nenechte se zabít Robo-Santou Grin

Až teď jsem pochopil o co jde!Grin Ty jejich vévéce byly srandovní.Grin
 
Whirt
Shock Jedenáctková čísla se snaží zmocnit světa!

A abych taky napsal co jsem dostal...
Největší radost mě udělal nejstarší (a nejoblíbenější Grin... Ne že to ten dárek nějak ovlivnil Grin) bratr, který mi daroval monstrózní sluchátka od SONY, pak můj kamarád, který mi pořídil pro Vitu Uncharted: Golden Abyss. V závěsu za ním jsem byl já s Gravity Rush Grin

Pak jsem dostal suprové kolečkové brusle (o kterých jsem samozřejmě věděl Smile) a Nejobsáhlejší česko-anglický/anglicko-český (aspoň v to doufám Grin)...

Pak taky deodorant (zřejmě už někdo zaregistroval, že ho potřebuju ale jsem líný si ho koupit Grin), několik ponožek, pyžamo (zřejmě si všimli, že můj oblíbený koníček je spánek Grin), kalhoty a tradičně kalendář, který neotočím jak je rok dlouhej Grin

EDIT: Naga: Tak posedlý zase nejsem Grin vytvořil jsem jen fóranskou legendu o jedenáctce Grin
Upravil/a Whirt dne 25.12.2012 00:17
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@Norbi: Já zatím 11 zdárně ignoruju, ale měl jsem s ní taky svoje období. Dokonce jsem si o tom něco četl a koukal na videa. Často to byla 11, ale mnohdy to byla dvě stejná čísla. Např. často jsem pohlédl na hodiny v 11:11 nebo 23:23 nebo 18:18 atd. Celkem mi z toho začínalo hrabat. Pak přišlo ve škole pololetí a spousta stresu a na tohle nebyl čas. Prostě jsem si toho přestal všímat a pak už se to neobjevilo, tudíž... (viz. níže)

@EldeR + 4FAN: Ne, nemyslím, že je to náhoda. Na náhodu je to až moc. Je to prostě psychologie. V tvém případě náhoda, ale u Whirta psychologie. A nijak složitá. Jednoduše ten princip vysvětlím.

Whirt denně vidí nespočet čísel stejně jako každý, poněvadž jsme v našem světě čísly obklopeni. Tudíž mnohá z těch čísel jsou nevyhnutelně i 11. Problém je v tom, že Whirt si dobře zapamatuje momenty, kdy vidí 11, ale ostatní čísla si nepamatuje, protože jim nepřikládá takovou důležitost. Tím pádem se zdá, že ho pořád sleduje 11. Ovšem to je nesmysl.

Ostatní čísla vidí nevyhnutelně mnohem častěji, vícekrát se mu při pohledu na hodinky objeví úplně jiný čas, než takový, který obsahuje 11, ale to on si nezapamatuje. Zapamatuje si 11.

Je to podobné jako takový ten moment, kdy myslíte na písničku a najednou ji začnou hrát v rádiu. Řeknete si - HA! to je síla. Ale zapomínáte přitom na nespočet situací, při kterých jste mysleli na nějakou písničku, ale v rádiu ji vůbec hrát nezačali.

Doufám, že jste nečekali nic fascinujícího, je to fakt jen prostá psychologie Grin

@Mike: Vidíš, úplně jsem se ti zapomněl zmínit, že jsem si, jak z nostalgie tak samozřejmě i pro kredity, vzal na letní semestr tvorbu www stránek, takže ten start mého blogu je vlastně celkem reálná myšlenka.


No já to taky tak beru Grin Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@EldeR: Mi je to jasné, ale já se zas jednou potřeboval vypsat a připadat si inteligentní Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
Takové krásné dárky jsem dostal. To jsem si snad ani nezasloužil Smile.
 
Diego
Dobrou noc všem přeji!Smile


Luk
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@EldeR: Mi je to jasné, ale já se zas jednou potřeboval vypsat a připadat si inteligentní Grin

Aby bylo jasno, tak nejsem zadna narusena osobnost a je mi to jasne taky Grin

11! 11! 11! Vsichni musi uctivat jedenactku wow
 
Mike
%Naga: Fakt? Tak to se těším, pokud budeš psát. A vidíš - já teď dlouho nic na bog nepostl... Frown ... Pořád píšu tu práci... od devíti hodin u toho dnes sedím... Frown ... Ale určitě zakládej...!!! Smile

%Diégo: Ahoj Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Norbi
Nago niečo v tom zmysle som sa snažil napísať Grin len ty si to napísal dlhšie a zrozumitelnejšie a jasnejšie Grin a samozrejme lepšie , veď si Naga GrinDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Ligos
Nemohl jsem si nevšimnout, že někteří zde mají nové "ocenění". Snad vám nebude vadit, když na to napíšu svůj názor:
Myslím si, že ocenění by měl člověk dostat, aniž by si o něho sám řekl. Proto je jen a jen škoda, že zde neexistuje automatický systém, který by registroval určité události uživatele (např. napsání 1000. příspěvků, apod...) a na základě toho mu odeslal ocenění.
Jak jsem napsal už do připomínek - doufám, že nakonec nezůstanu sám bez ocenění, protože mi je prostě hloupý si o něj napsat a ani bych z něho neměl žádnou radost. Smile
Nic proti nikomu, každýmu, co jeho jest. Jen jsem napsal, co si to těchto "ocenění" myslím. Frown

Krleš.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist