Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Mike
%Bro: Jasné... mě taky ne. Ale ano, bylo to dost nemorální to číst, ale... nojo, to je jedno...

Dnes jsem nenapsal ani řádku v práci... to je blbé..
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
hRDLA
Je to možný.

ALE JINAK TADY MÁTE DÁREK ode mě né tak úplně pro každého Grin.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
Je to možný.

ALE JINAK TADY MÁTE DÁREK ode mě né tak úplně pro každého Grin.

To je na mě moc dlouhý, pro tuto chvíly.Grin
Přečtu si to až ráno.Wink
 
nagasadowcz
@Diego: http://www.csfd.c...3960-4400/

@Mike: No, nemorální hlavně je hodit to všem k dispozici na úplně jiné fórum, ale nasrat. Jsou Vánoce, koho zajímá morálka? Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
@Diego: http://www.csfd.c...3960-4400/

@Mike: No, nemorální hlavně je hodit to všem k dispozici na úplně jiné fórum, ale nasrat. Jsou Vánoce, koho zajímá morálka? Grin Grin

To bude onoWink


Morální nemorální, a koho ta o svátcích zajímá?Grin
 
nagasadowcz
@Diego: A koho to kdykoli zajímá...?

@Whirt: Jdu koukat na první díl Merlina, pak ti napíšu, jestli jsem "hooked" Wink

EDIT: Zdravím, Štědrý dne! Hoj, ty tajemný svátku...

ŠTĚDRÝ VEČER

Upravil/a nagasadowcz dne 24.12.2012 01:02
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
%Naga: To tedy!

Přeji všem šťastné a veselé! Smile

EDIT: Erben, že? Smile
Upravil/a Mike dne 24.12.2012 01:30
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Bylo nebylo, žila jedna centurionka...
Tak fajn, lidi, nelidi, BadWolfe, chtěla bych...*vzdych* něco říct... Víte, příchod Shoggota na fórum je tak trochu mojí vinou... Kdysi, jsem si s ním povídala, to ještě nebyl tak úplně vybarvený, a pozvala ho na fórum. Nepřišel sem hned, až po nějaké době, ale dál tu pohádku už asi znáte... Nechtěla jsem to říct, páč jsem se bála, nebýt toho, že na to hRDLA přišel, bála bych se i teď, ale hRDLA, Whirt a BadWolf to vzali docela dobře, tak aby to bylo spravedlivý, píšu to i sem.
Fakt se omlouvám.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Ještě jednou Mopi, já fakt ani tu vinu na tobě nevidím - prostě jsi stále ta naše bláznivá a nesmírně úžasná Mopi Smile

Jen je mi podezřelé to číslo téhle stránky... 111 Chrmpfh...
Upravil/a Whirt dne 24.12.2012 01:44
 
nagasadowcz
@Mopi: Bohové, takové píčoviny tu řešit o Vánocích? Mě zas bavilo s ním vést polemiky a to jsem věděl, že jinak je to kokot. Kdo ho sem pozval, to už je úplně jedno. Takové kraviny si nevyčítej, Mope. Ty jsi prostě naše a šmitec. Hlavně že už máme svatý klid.

Akorát by mě možná zajímalo, jak to hRDLA vypátral. Já rád detektivky Grin

@Mike: Ano, můj nejoblíbenější básník spolu se Sládkem, Tolkienem a Poem.

@Whirt: Klid, 111 ne111, to se poddá Grin

Tak po prvním dílu Merlina nechci nic moc zatím hodnotit, jen v bodech vypíšu hlavní dojmy:

1) Klasická tvorba BBC se vším všudy, tak se mi to líbí.
2) Nádherná britská angličtina. Mé anglofilní uši by se daly ždímat!
3) Nádherná irská Morgan. Co by se dalo ždímat v tomto případě nebudu rozvádět.
4) Hlavní představitelé vybráni na jedničku. I Artuš je od začátku celkem jasný sympaťák, sic trochu domýšlivý.
5) Jediná věc, co mě neskutečně SERE je ta moderní britská tendence všude strkat černochy. Na anglický dvůr se v 6. století jako urození šlechtici opravdu nehodí. Ale naprosto extrémně! Z tohohle je mi zle, když se kvůli nějakému přitroublému pseudohumanistickému multi-kulti trendu nabourává jinak vcelku konsistentní výprava středověké fantasy. Ale to je fuk, ono to stejně nebude historicky moc sedět, tak co Grin

A BTW, už mám 60%. Asi dám torrentům ještě šanci.
Upravil/a nagasadowcz dne 24.12.2012 02:08
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Whirt napsal:
Ještě jednou Mopi, já fakt ani tu vinu na tobě nevidím - prostě jsi stále ta naše bláznivá a nesmírně úžasná Mopi Smile

Jen je mi podezřelé to číslo téhle stránky... 111 Chrmpfh...

Však se nic neděje. Smile

Volejte 111 Grin ...

Jinak všem přeji opravdu krásné Vánoce! Smile

%Bro: Souhlas! Sládek, Poe, Morgenstern u mě, plus samozřejmě Erben. Smile Tolkiena neznám v tomto. Smile
Upravil/a Mike dne 24.12.2012 02:07
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: Tak on Tolkien toho složil tuny pro Středozem a výhradně na to já narážím. Básně a písně tam mají takový prostor, že je, myslím, legitimní ho pokládat i za básníka. Takže když jsi četl LOTRa s Hobitem, pak ho v tomto směru znáš Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
@Mike: Tak on Tolkien toho složil tuny pro Středozem a výhradně na to já narážím. Básně a písně tam mají takový prostor, že je, myslím, legitimní ho pokládat i za básníka. Takže když jsi četl LOTRa s Hobitem, pak ho v tomto směru znáš Wink

Á, já myslel, že psal ještě něco dalšího, navíc. Smile
Tak to ano. Asi se pak dá považovat za básníka... ale samotného by mě to nenapadlo. Smile

EDIT: Jinak jeho mě známé dílo je super, super! Sice se nepovažuji za skalního fanouška, nicméně ho mám velice v oblibě.
Upravil/a Mike dne 24.12.2012 02:17
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
nagasadowcz napsal:


@Whirt: Klid, 111 ne111, to se poddá Grin

Tak po prvním dílu Merlina nechci nic moc zatím hodnotit, jen v bodech vypíšu hlavní dojmy:

1) Klasická tvorba BBC se vším všudy, tak se mi to líbí.
2) Nádherná britská angličtina. Mé anglofilní uši by se daly ždímat!
3) Nádherná irská Morgan. Co by se dalo ždímat v tomto případě nebudu rozvádět.
4) Hlavní představitelé vybráni na jedničku. I Artuš je od začátku celkem jasný sympaťák, sic trochu domýšlivý.
5) Jediná věc, co mě neskutečně SERE je ta moderní britská tendence všude strkat černochy. Na anglický dvůr se v 6. století jako urození šlechtici opravdu nehodí. Ale naprosto extrémně! Z tohohle je mi zle, když se kvůli nějakému přitroublému pseudohumanistickému multi-kulti trendu nabourává jinak vcelku konsistentní výprava středověké fantasy. Ale to je fuk, ono to stejně nebude historicky moc sedět, tak co Grin


Obecně, když jsem zhlédl první díl, jsem měl jasno, že tohle bude jeden ze seriálů, který si budu neskutečně užívat.
První, druhý, třetí bod - souhlasím a nedá se nic dodat
Čtvrtý a pátý bod - představitelé mě naprosto překvapili. Dobře udělali, že Morganu a Merlina nakonec zvolili takto (i přes jejich irský přízvuk). Artuš mi v prvním díle přišel taktéž takový namyšlený sympaťák a Uther důstojný král, co se drží svého zákona, z strachu z magie a již nikdy víc jí nechce věřit...
Co se týče Gwen a toho že není bílé pleti, tak mě to tak trochu dalo brouka do hlavy, ale po pár dílech jsem pochopil, kam chtějí tvůrci seriál táhnout - do pohádkově-epické komičnosti (asi to není přesná definice Grin)... Řekl jsem si... přeci jen je to taková legenda, pohádka, bůh ví, jak se tam vůbec mohli černoši dostat Grin

Mimochodem... Všiml sis Eve Myles (Torchwood) jakožto Lady Helen z Mory? Smile
 
Mike
Merlin? Jdu juknout o co kráčí... tedy půjdu, zítra... vlastně dneska... později... Grin Teď jdu spát. Ahoj všem. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Whirt: A já si furt říkal, odkud ten obličej znám! Grin

Na Gwen jsem ani nenarážel... Zvláštní, ta mi třeba vůbec nevadila. Jen ty, s prominutím, černočerné pysky u hodovní tabule docela bily do očí. Ale, bohové - nechceš mi snad říct, že když je Gwen plným jménem Guinevera, tak se jako stane královnou?! Protože černá královna ve středověké Británii, to už je opravdu příliš i na to, že to začínalo jako v zásadě dětský pohádkový seriál. Šmarjá, teď mi to teprve došlo. TA Guinevera a ona je černá?! Achich ouvej, zatracené multi-kulti! Vidíte, kam to vede... Grin Ať si černoši klidně hrajou, není problém, ale do prdele proč roli, ve které nemají co dělat? To je jako bych měl já hrát titulní roli v životopisném filmu Tiger Woods.

@Mike: Koukni, vypadá to slibně Smile
Upravil/a nagasadowcz dne 24.12.2012 02:40
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!



-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
scorpioncz
Šťastné a veselé vánoce přeju všem ;D sice jsem přál i včera ale dneska na vánoce to zní lépe ;D
jinak Mopi ... neobviňuj se , nemohla jsi vědět co se z Shoggota vyklube , to by snad nemohl vědět nikdo Wink
... btw už jsem dostal první dárek ... vzbudil jsem se a nešla elektrika !! takový dárky si ale mohli nechat xD
PS: a ještě jsem zapomněl dodat ... dobré ráno Grin
Upravil/a scorpioncz dne 24.12.2012 10:37
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Mopidu
ŠŤAST VVC
a nenechte se zabít Robo-Santou Grin
Upravil/a Mopidu dne 24.12.2012 12:04
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Chtěl bych popřát všem lidem na světě jenom tři věci. Lásku, zdraví a dostatek všeho potřebného. Upřímně věřím, že měli-li by všichni tyhle tři věci v jejich nefalšované čisté podobě, svět by poznal aspoň na jeden den klid. Takže šťastné a veselé.

A Bože, jestli i přes to moje dlouholeté přesvědčení jsi všemocný a milosrdný, tak se dneska čiň, když už má tvoje děcko narozeniny! Grin


Upravil/a nagasadowcz dne 24.12.2012 12:04
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist