Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
nagasadowcz
@Diego: Tak pokud se to tu někomu líbilo, tak se neuražte, ale toto byla taková chujovina, že jsem to nevydržel dokoukat. Vezměme si podprůměrnou evropskou produkci, podprůměrnou hollywoodskou produkci, zkombinujme je a ještě trochu uberme. Máme Bratrstvo vlků. Ano, tak moc na píču ten film je a jinak nebo nedejtebohové slušněji to skutečně vyjádřit nemůžu. Největší zabiják je Indián ve středověké Francii, který ovládá východoasijská bojová umění. Vrchol demence, to už se ani nedá brát s humorem... počkat... Grin Grin Grin

Mimochodem, zde přikládám v případě zájmu můj koment na ČSFD:

Efektní zpomalovačky, pár známých tváří, akční klipovitý střih, záhadný Indián zvládající bojová umění, chvílemi nápaditá hudba, romantika na pozadí, velký zvrat, cesta za pomstou a k tomu všemu byla druhá polovina vlastně taková top secret mise. Tak proč dvě hvězdičky? Protože efektní zpomalovačky přestávají být efektní, když se rvou všude, kde je to jenom trochu možné (nebo ani to ne). A taky proto, že známé tváře mají minimální prostor a Monica Belluci hraje nefalšovanou prostitutku - je tu jen a pouze na sex. Akční klipovitý střih tak nějak nefunguje. Záhadný indián je tak záhadný, že i přesto, že je vlastně jedinou cool postavou, vůbec do filmu nepasuje (že by proto, že film není cool? xD). Romantika na pozadí je jako z béčkového dílka od Rosamundy Pilcher - o ničem. A velká cesta za pomstou... no, upřímně jsem při tom žádný velký zármutek ani soucit se mstitelem necítil. O jakémkoli fandění hlavním postavám nebo snad o ztotožnění se s jednou z nich se vůbec nedá mluvit. Film je napěchovaný moderními prostředky Hollywoodu, jenže ty "drží" pohromadě špatný, velmi špatný příběh. A ta slavná bestie, ta je udělaná tak, že si člověk připadá jak při sledovaní nepovedeného renderovaného videa k postarší PC hře. ***35%***
Upravil/a nagasadowcz dne 14.01.2013 21:06
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Dík nago za vyčerpávající odpověď. Jdu se teďkom podívat na jiný a trochu starší(ale ne o moc), ale výborný film, Uprchlík z roku 1993.
 
nagasadowcz
Ano, jiné, než vyčerpávající odpovědi bohůmžel pro fórum já neumím Grin Vidíte, to jsem jednou zkoušel napsat něco v krátkosti, ale bylo mi z toho tak špatně, že jsem to vzdal xD
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Já to mám naopak Grin ale strašně mě to v Efektu baví, je to takové originální Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
@hRDLA: Vidíš, to jsem se tě chtěl zeptat - jak se řidič z řidičské rodiny dostal ke šlechtickým předkům s velkým jměním? Jako ne že bych si stěžoval! Ale zajímá mě to Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
No vy jste byli šlechtici, ale vaši přeci vám založili ten účet s omezeným výběrem, tak si vaše rodina přividělává tím, co vás baví.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
@hRDLA: Hezky! Tak to je život dle mého gusta Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
Na chatu to i v jednu ráno žije Grin.

http://files.uloziste.com/fotky3/z726ec9a206c6e29/c92d3db5810a9a56.jpg
 
Diego
VSTÁVAT A CVIČIT! HARANTI! Grin
Upravil/a Diego dne 15.01.2013 06:19
 
EldeR
Diego napsal:
VSTÁVAT A CVIČIT! HARANTI! Grin


Pff!


jóóóó....a vůbec škola volá děcka...... Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Dobré ráno. Venku je krásných -4, všude sníh a trocha mlhy. Vítr ani moc nefouká a já se straaašně těším ven, protože je tak fajn vstávat tak brzo Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 15.01.2013 07:50
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Tak si první hodinu užijte, já mám školu na devět Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
A já jdu do školy až na zkoušku co mám až ve 12:30 Grin
Prozatím pařím ME1 Cool
Upravil/a BadWolf dne 15.01.2013 09:28
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
EldeR
BadWolf napsal:
A já jdu do školy až na zkoušku co mám až ve 12:30 Grin
Prozatím pařím ME1 Cool

já projel ME1 3x po sobě a teď jsem konečně začal s ME2 .... teda zatím spíš zkoumám co a jak a zvykám si na to Grin
včera sem si zvykal do půlnoci a ráno se mě nechtělo vstávat do práce Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Mopi, tys včera na tom chatu usla, co? Grin
 
Whirt
Mopi usina neustale. Je to jeji hobby Grin
 
Mahoney
Možná víte, že jsem se včera zmiňoval že budu dnes poprvé vařit puding. Rozhodl jsem se to natočit, protože jsem si řekl, že to bude sranda. Pokusím se to video nahrát na YT, tak Vám kdyžtak později nahodím odkaz na shlédnutí Grin Grin.
 
EldeR
Mahoney napsal:
Možná víte, že jsem se včera zmiňoval že budu dnes poprvé vařit puding. Rozhodl jsem se to natočit, protože jsem si řekl, že to bude sranda. Pokusím se to video nahrát na YT, tak Vám kdyžtak později nahodím odkaz na shlédnutí Grin Grin.

no hlavně ho nepřpal .. to je pak humáč Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@EldeR: Skvěle, ME mánie pohltí každého! Grin

@Mahoney: No tak na to se fakt těším Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
baris
News: Vývojáři BI v Řecku byli propuštěni na kauci. Wink
Upravil/a baris dne 15.01.2013 15:01
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist